«Регіонал» І.Бушко розраховує на Сталіна і "тих, хто в танку" (ФОТО)

Креативники кандидата від Партії регіонів розробили рекламу для патрона за зразком радянської пропаганди

«Регіонал» І.Бушко розраховує на Сталіна і "тих, хто в танку" (ФОТО)

 

Ці борди (зліва) наш кореспондент сфотографував на Іршавщині, поблизу с.Доробратово.

Про провокацію мова йти не може, оскільки як вдалося дізнатися, борди належать однопартійцю Бушка, який на місцевих виборах 2010 року йшов у списку регіоналів. Цю інформацію зазначено на само борді (див. фото).

До слова, це вже не перший «ляп» технологів Партії регіонів. Зокрема, нещодавно ті зганьбилися на весь УА.нет байками про чорних технологів, зокрема Володимира Петрова, який начебто має приїхати на Закарпаття, аби «очорнити» кандидатів від Партії регіонів.

14 жовтня 2012р.

Теги: Бушко, Сталін, танк

Коментарі

Ника 2012-10-19 / 10:41:10
О Боже! Неужели в команде г-на Бушка нет хотя бы одного толкового пиар-менеджера, дабы подсказал ему, что это тошнотворно, примитивно, глупо! Полностью согласна с Виноградовцем.

антиБалоган 2012-10-17 / 20:48:36
Бушко молодець!!!! давити, і валити іх всіх!!!! думають що знову куплять вибори грошима....не проканає тепер, Бушко їм дасть жару. БАРВА-БАНДА - the end)))))) вже зовсім скоро))))

чесно 2012-10-16 / 10:05:59
Як би не старався Бушко - і так не пройде у раду. Свідомі виноградівці і так не будуть за нього голосувати бо він ригонал ( а ригоАнали всі кончені)
Ні ригоналам на Виноградівщині !!!

чинеідіоти 2012-10-15 / 21:36:18
канешно я незнаю шо написати бо дійсно ідіотизм.

Міжгірська СВОБОДА. 2012-10-15 / 21:07:44
Прдурки і в Африці Придурки. Щурі тупі, Ледиди, Лані, Бушки, кончені Коти їм всім місто у ЗЕКА в параші, Викинемо цих виродків із свого життя і засадимо їх в турьми, Хай працюють на Україну, а майно повернемо громаді. Слава Україні.

Виноградівець 2012-10-15 / 12:15:49
Думали піарщики звернути на себе увагу, що коментарі посиплються,а показали свою дурісьть і некомпетентність.ПОЛУДУРКИ!!!

Пан Баклажан 2012-10-15 / 11:23:35
Згадався анекдот про першу радянську рекламу:
"Пустеля, по ній повзе помираючий від спраги негр. Раптом з-за барханів виїжджає танк, доганяє негра і чавить його. З люку вилазить танкіст і проголошує: "Так будет с каждым, кто не купит холодильник "Донбасс"!"

Рывень "креатифф"у ригіоналів не далеко пішов...

Горець 2012-10-15 / 10:42:42
Мабуть Проффесіонали забули,що війна вже давно закінчилась.Може вони хочуть воювати зі своїм народом?Їх мислення зупинилось ще 50 років тому.(За Сталіна, За Бушка...За родіну!!!)Ей ви там проФФесіонали з паралельного світу зараз 21 століття!Час вже пройшов!Використовувати таку рекламу є абсурдно!!!

Вася 2012-10-15 / 01:58:26


А Петров не приїхав закарпатської Жаливи побоявся.(Це я пишу, Бушків полудурок Жалива. Той, що Микола Староста)


Yevhen Mitsyanka 2012-10-15 / 00:55:10
хлопці Вані Бушка і справді танк полюбили, куди ж вони на танку збираються їхати? Комедіанти))))))))))))

є такий 2012-10-15 / 00:47:33
йсе танк КВ-1 (Клим Ворошилов).

1956 рік 2012-10-14 / 23:51:00
такі танки давили мадярів у 1956 році а це якраз угорськомовний округ

чужинець 2012-10-14 / 23:40:52
Ай маладееец! Красава!!!

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ