Балога запропонував «гарячим головам» з дрібних опозиційний партій знятися з виборів

Як приклад політик навів зняття партії "Собор" на користь опозиції.

Балога запропонував «гарячим головам» з дрібних опозиційний партій знятися з виборів

«Ще є кілька днів, коли «гарячі голови» можуть знятися з виборів і не заважати великим гравцям. Я неодноразово закликав дрібні партії, які називають себе опозиційними і проукраїнськими, зійти з дистанції на користь «Батьківщини», «Свободи» і «УДАРу»  – написав В.Балога на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Ви знаєте, що в національно-демократичному таборі завжди були проблеми з гетьманами. Тому, чесно кажучи, я майже не сподівався, що знайдеться хоча б одна партія, яка переступить через власне его. Не хотів би зараз виступати чиїмось адвокатом, але «Собор» прийняв правильне рішення.

Так само повинні вчинити Ющенко, Шухевич та інші політики, якщо вони справді хочуть будувати Україну, а не займатися на цих виборах технологічними речами» – вважає політик.

 
14 жовтня 2012р.

Теги: Балога, опозиція

Коментарі

HolyGlorius 15.10.2012 / 13:31:04


балоган якраз все й робив для перемоги даунбасів у 2010. А зараз за вказівкою ******ковича клеїть з себе великого опозиціонера, щоб потім знову виссати собі якусь синекуру


звіздЄЦ ПР 15.10.2012 / 12:44:40


В перший же день, коли на Закарпатті щезне "балоган", тут засядуть "данєцкіє". Отоді би всі взвили.

А взагалі "Павлу Білецькому" правий - ЄЦ взагалі не йшов на ці вибори, тому і зніматися з них не може. Власне, він знявся ще до виборів.


Ужгородка 15.10.2012 / 08:06:08
"Павлу Білецькому 2012-10-14 / 19:32:09
А ЄЦ на цих виборах і не йшов за партійними списками.То як він може знятися?"
Да так же, красиво, как снялся Смоланка В.И., который сохранил уважение к себе, как к человеку и профессионалу и будет заниматься тем, за что его ценят люди, т.е. врачеванием. Вот если бы БАЛОГАН весь снялся и исчез, вот это было бы настоящее чудо, вот тогда и о них можно было бы сказать, что и они сделали хоть что-то хорошее.

Павлу Білецькому 14.10.2012 / 19:32:09
А ЄЦ на цих виборах і не йшов за партійними списками.То як він може знятися?

Виноградівець 14.10.2012 / 19:07:34
ДО Андрія!!! Ти Андрійку не Ьалогу закликай, ПРдунский жополиз,А всю ПРдунську шваль!!!

Павло Білецький 14.10.2012 / 18:47:11
Тоді за логікою і Єдиний центр повинен знятися. Він жу у масштабах країни — дріюна партія

ЗвіздЄЦ ПР 14.10.2012 / 18:25:21
Тому, що,зрозуміло, що не знімуться. Але весь час закликав голосувати проти ПР. За опозицію – УДАР, Свободу, Батьківщину і т.д.

Запитання До Балоги 14.10.2012 / 18:00:07
Чому ж ти Балого не закликаєш зніматися з перегонів тим хто вже накрався таких як Ковач,Шелевер,Бушко та інших які не мають морального права балатуватися?

Виноградів 14.10.2012 / 13:21:33
Закликаємо покаятися і знятися з виборчих перегонів всіх ригоАНАЛів, - Ковача. Бушка, Шутка, Ланя, Шелевера і прочу ПРдунівську нечисть.

Андрій 14.10.2012 / 13:11:45
Закликаємо Балогу знятися з перегонів

НОВИНИ: Політика

18:43
/ 9
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
19:29
/ 1
Національні спільноти регіону презентували культурну спадщину на фестивалі "Етнічний віночок у Закарпатті"
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
22:29
Польща та Словаччина допомагатимуть Україні в рамках Карпатської ініціативи розвивати Карпатський регіон
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 12
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
16:21
/ 9
Ексголова Тячівської РДА часів Януковича Шелевер уник відповідальності за махінації з землею
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
15:19
/ 26
Кабмін погодив призначення Тараса Гайдука на посаду голови Ужгородської РДА
14:01
/ 36
Зеленський підписав указ про призначення Шандора послом в угорщині
02:49
/ 13
Хто пиляє Закарпаття? Коштовна земля "по дружбі" з очільником ОВА – Bihus.info Відео новина
14:30
/ 26
Ужгородський любитель "русского міра" уник реального покарання за наполегливу пропаганду комунізму та проросійські публікації Фото новина
22:32
/ 12
Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
18:28
/ 51
На пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розповіли про "зловживання високопосадовців" та "масштабну схему розкрадання земель на Закарпатті" Відео новина
17:48
/ 9
(Не)корумпованого рахівського суддю Тулика звільнять через громадянство Румунії
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 12
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу Фото новинаВідео новина
» Всі новини