ФОТОФАКТ. Влада звітує про тепло, хоча Лінгвістична гімназія – в холоді

За останній час не зроблено нічого?

ФОТОФАКТ. Влада звітує про тепло, хоча Лінгвістична гімназія – в холоді

У п'ятницю, 12 жовтня, міська влада Ужгорода прозвітувала про готовність до включення тепла в усіх школах міста. Цього ж дня Олександр Сливка, радник прем'єр-міністра Миколи Азарова (відомий, зокрема, тим, що написав листа прем'єр-міністрові, у якому повідомив про кричучу ситуацію з неготовністю до початку опалювального сезону в Лінгвістичній гімназії м. Ужгорода ім.Т.Г. Шевченка) знову побував у цьому навчальному закладі. Як виявилося, нічого тут не змінилося і, не зважаючи на холоди, що наступають, школа взагалі позбавлена системи опалення.

На фото, зроблених Олександром Сливкою, видно, що в класах і коридорах гімназії зняли радіатори, а місця, де вони раніше кріпилися до стіни, просто зафарбували. Нове, електричне опалення також не встановили і про те, що воно мало бути, свідчать тільки гофровані трубки, що стирчать при стінах.

Тобто, тепла в школі не передбачається.

Влада обманює.

 

 

13 жовтня 2012р.

Теги: опалення, тепло, лінгвістична гімназія, Олександр Сливка

Коментарі

ужгородець 2012-10-14 / 11:28:50
вік ми за !!

ужгородець 2012-10-14 / 11:26:45
МІТИНГ НЕІЗБІЖНИЙ !! СКОРО БУДЕ !! головне щоб нас підтримали батьки і учні !!!!

Ужгородець 2012-10-14 / 09:03:02
Коли збиреємося на мітинг?

ungvarets 2012-10-13 / 21:28:36
А може гімназії треба нового, молодого та енергійного директора знайти?

МихМегеш 2012-10-13 / 21:27:37
То такий Єдиний Центр, який голосує з Погорєловим і "регіонами" - http://zakarpattya.net.ua/News/101644-IAk-uzhhorodski-deputaty-holosuvaly-z-pytan-Korony-ta-Vodokanalu-DOKUMENTY Так що мітингувати полюбе на Поштову... :-)

ВАСИЛЬ 2012-10-13 / 21:19:34
Але керує школою ЄДИНИЙ центр і мітингувати йдеме 28 у Мукачево

ужгородець 2012-10-13 / 17:03:34
я вас підтримаю ))) мітинг неминучий в цій справі І потрібно діяти якомога скорше !!!

до ungvarets 2012-10-13 / 16:37:29
Я підтримую вас!!!!Забираємо дітей з школи...і на телебачення!!!

Ужгородець 2012-10-13 / 16:32:32
Мітин дасть, та ще краще дасть перед ОДА, і хай вибирає коней гріти чи школу

ungvarets 2012-10-13 / 16:29:46
Мітинг нічого не дасть. Коли похолодає, треба забрати ВСІХ дітей з школи, і повідомити про пусту школу центральні канали телебачення. Тоді (може) зашуршать... Особисто я заберу свого сина з холодних класів, нехай побуде дома в теплоті і відпочине від перевантаженої шкільної програми.

Ярослав Глагола 2012-10-13 / 16:27:58
Це про цю владу Максим Горький сказав :"Рожденный ползать, летать не будет". Орли ПіРнаті!

11111 2012-10-13 / 16:03:08
Ужгородець....згідна з вами! на фото видно рейтинг партії регіонів,а вони ще говорять , що Шандор бреше.....на фото видно який рейтинг вони мають!!!!А дітей мені шкода!!

Ужгородець 2012-10-13 / 15:35:50
Тепла небуде, гроші пішли на будвництво нової конюшні на золотій горі, та на встановлення в ній опалення бо коні померзнуть разом з конюхом.
Проте в звязку з незапланованим удорожанням будівництва конюшні, конюху довелось виділені гроші на вибори трохи позичити (як кажуть провести перерозподіл витрат та внести зміни до бюджету), тому рейтинги не брешуть, а конюх чешиться та мітингує що то ЗМІ підкуплені.

Вік 2012-10-13 / 13:40:47
Я пропоную батькам і вчителям обєднатися і піти на мітинг під мерією.....хто за??

Віктор 2012-10-13 / 13:27:42
Уроди.....!!!!!Брехачі...А тепер появіться ті хто буде за регіоналів голосувати

Читач 2012-10-13 / 12:26:39
Правляча партія та її керовники кажуть про "суттєве" покращення життя народу!!! Якого? СШ № 1 завжди була (рахувалась) найкращою і передовою школою міста! А зараз погляньте на цю обдерту споруду! Соромно дивитись! І це флагман освіти Ужгорода? Де пани керовники Погорєлов та Ледида? - займаються своїми приватними справами і своєю кишенею! Ледида який по рахунку будинок побудував собі та дітям? Жона його на якому Мерсі їздить? "Золота гора" скоро взірветься від будівництва!!!! Тобто жити стало краще....для них!!!! А гроші мають совість збирати від батьків постійно. А деж ці кандидати в депутати типа Ковача, Бушка та інш.? -роздають подарунки, придбані за бюджетні кошти!!!

мама 2012-10-13 / 12:14:44
Вот до чого довели школу...Перша школа яку просто розбомбили, і це все добробут і їм до тисячі дітей всерівно, головне ,щоб свої мали і айфони і айпади і всі ці новітні понтові штучки,а діти мерзнути будуть, будуть хворіти а їм всерівно!!!!!ГАНЬБА МЕРУ

Петро 2012-10-13 / 10:54:14


Стабільний ****** настав. Такого не було навіть в дефолтні роки. Руїна досягнута і зафіксовано. Кровосвіси.


Батьки 2012-10-13 / 10:25:54
Михайло Михайлович та Віктор Володимирович.Як можете пояснити те,що відбувається з системою опалення в гімназії?Хочу нагадати Вам,про що не всі в курсі,що в 2011 році класні керівники збирали від батьків гроші на труби для опалення.Персонально наша родина здала 100 грн.Восени труби закупили,установили а влітку повідрізали і викинули?Чія це така геніальна ідея перевести школу на електричне опалення,знищивши функціонуюче газове?Пана мера?Як учні будуть навчатись в холодних класах?Чи може вже треба чекати запис в щоденнику кожного учня:"Просимо здати 250 гривень на установку опалення.Терміново"?Дуже гарно.

Горець 2012-10-13 / 10:03:41
Ще один доказ про "пакращення жіття вже сягодня"!!!Їм головне,щоб у них було тепло!!!Нашим дітям скажуть:"тяпло, нєхай адягнуться,патєрпуть,так павінно буті,руїну падолана,наступіла стабільнасть".

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн