Ужгородський студент-радник "накапав" Азарову на Погорєлова

Причиною листа стала неготовність до опалювального сезону Лінгвістичної гімназії в Ужгороді. Олександр Сливка став радником прем'єр-міністра України під час візиту останнього до Ужгорода у березні 2011 року.

Прем’єр-міністру України Азарову М. Я.

Доповідна записка

Від: радника Прем’єр-міністра України на громадських засадах,
студента 5-го курсу, юридичного факультету
Ужгородського національного університету
Сливки Олександра Олександровича

Стосовно: неготовності м.Ужгорода до опалювального сезону.

1.Суть питання.

Вельмишановний Миколо Яновичу!

Хочу звернути вашу увагу на те, що Лінгвістична гімназія ім. Т.Г.Шевченка в м. Ужгород не готова до опалювального сезону.

Школу повністю відключили від опалення. Стару опалювальну систему в гімназії демонтували у червні місяці. У планах було встановлення в школі електричного опалення, але через нестачу грошей нічого не було зроблено за літній період. Школі було виділено мільйон гривень, але потім виявилося, що даної суми не вистачає.

На теперішній момент мерією міста Ужгорода вирішено відновити парове опалення в гімназії. Однак, ніяких дій збоку мерії на шляху до відновлення опалення в гімназії не відбувається. Таким чином, існує проблема того , що учні даного закладу будуть навчатися в холоді.

2.Пропозиції.

Вельмишановний Миколо Яновичу, прошу вас взяти під особистий контроль вирішення даного питання щодо відновленню опалення в Лінгвістичній гімназії ім. Т. Г. Шевченка. Діти – найсвятіше, що може бути в нашому суспільстві. Не можна говорити про високий рівень освіти коли нема належних умов для навчання.

2 жовтня 2012 року       Сливка О.О.

03 жовтня 2012р.

Теги: гімназія, опалення

Коментарі

ужгород 2012-10-05 / 21:21:34
МОЛОДЕЦЬ ))) ПОГОРЄЛОВ ЛОСЬ !!!

УЖГОРОД 2012-10-05 / 10:07:23
Сливка молодець, він ненакапав, а повідомив про важливі події які відбуваюця в місті. Погорєлов за весь свій срок на посаді мера зробив мізер.

Колега 2012-10-05 / 01:09:50
Я радий за Олександра.....вчився з ним,людина позитив,лідер і розум......Головне ,щоб принесло це результат......буду тримати кулаки

Знаючий 2012-10-04 / 17:56:53
Погорєлов недостойний своєї посади потрібно гнати хабарника геть !!!

Студентка 2012-10-04 / 17:00:47
Я вважаю шо Сливка все правельно зробив, оскільки часу до початку опалювального сезону не так і багато залишилось а питання потрібно вирішити в короткі строки. Погорєлов не та людина яка може розібратись з цим питання і представляти наше місто.

Ужгородець 2012-10-04 / 11:09:14
Я вважаю, що з цією ситуацією потрібно розібратись якомога швидше оскільки скоро підуть похолодання і такош потрібно наказати виних осіб, які свойими діями довили гімназію до катастрофічного стану.

мерія 2012-10-04 / 00:25:19
Хоть хтось піклується про Ужгород..дякую...

Ужгород 2012-10-03 / 14:17:14
В мене питання до громади міста Ужгород. Чому ми постійно вибираєм між Ратушняком і Погореловим!?!?Чому не можем проголусувати за порядну людину.?!?!

чех 2012-10-03 / 13:47:30
Цей хлопець,напевно перша людина з представників молоді ,яка вказала меру міста його помилки і промахи!

Ференц 2012-10-03 / 13:27:55
Звісно що Ледида зіграв роль у тому, щоб Ващук став ректором УжНУ. Але наказ підписав Табачник (Багівник), тому я дуже сумніваюсь в тому що Яник-ковач нич не знає.

Знаючий 2012-10-03 / 12:32:46
Не накапав, а проінформував. Можливо п. Азаров та п. Янукович і не знають, що робиться на містах. А Ледида та Погорелов своїми діями на Закарпатті компроментують нинішню владу, і якщо Президент країни уболіває за свою репутацію, то таких мерів та голів обласних Держадміністрацій пора міняти. Своїм "авторитетом" в області вони їм вибори не зроблять. Візьміть хоча б, що зробили з старійшим вузом Закарпаття, і це все заслуга Ледиди. Такого не те що з адміністрації треба гнати, а взагалі з Закарпатської області туранути, бо ганьба таким продажним керовникам, які дбають лише про свій добробут і про свої жеби.

Ужгородка 2012-10-03 / 07:47:13
Вже пора написати безпосередньо в прокуратуру міста,області та генеральну,щоб провели перевірку роботи-ймовірних зловживань службовою посадою Погорелова В. за період його останньої каденції.На місцевому рівні хтось дуже піклується про нього,тому звернення депутатів не мають ніякого результату.Тільки по Короні Погорелова в обов'язковому порядку потрібно відсторонити від посади і заараштувати,порушивши кримінальну справу,не кажучи вже про дії,які не відомі загалу.

Нік 2012-10-03 / 07:31:29
Підтримую, пора розібратись у фінансових махінаціях Погорелова, а потім і Ледиду провірити. Ужгородці, якщо Ви хочете змінити Ужгород на краще зробіть правильний вибір, прийдіть на вибори і проголосуйте за достойних людей.Скільки можуть регіональщики розкрадати наше місто?Подивіться на Мукачево і на Ужгород!Погорелов з Ледидом довели Ужгород до свинячого виду.

Андрій 2012-10-03 / 07:10:56
Спишуть на якогось зама. :)))

Іван 2012-10-03 / 06:48:13
Ужгородський голова Віктор Погорєлов - злодюга, хабарник і безбожник-окультість (ворожить на чорній магії), то хто ж може бути навколо нього ??? Злодюги і казнокради. Навіть незаконна прихватизація комплексу "Корона" - відверта і цінічна корупційна схема і крадіжка майна міста. Документальна сцепка (висвітлена в ЗМІ): мер Віктор Погорелов, міськдепутат Іван Волошин, начальник департаменту майна міста Олексій Касперов - усі учасники злочинної комісії по конкурсу щодо прихватизації Корони. Результат - пхватизував Іван Волошин (міськдепутат, секретар приватизаційної комісії міськради, за роспорядженням Погорєлова член конкурсної злочинної комісії на чолі із Касперовим - кумом Андрія Погорєлова, сина мера)- цинічна і відверта корупція і злочинний зговор!!! Невже цього не бачуть горожани, прокуратура, міліція (УБЕЗ), служба безпеки ??? Бачуть!!! Тож відповідно начинають і діяти (окрім тих, кого за копійки купив Іван Волошин). А тепер до цієї шайки корупціонерів на чолі із колишнім зеком Віктором Погорєловим підключився (чи купився на обіцяні 30 % у майні комплексу "Корона") і голова обласної організації пратії Регіонів, глава ОДА Олександр Ледида.

я ся смію 2012-10-03 / 06:26:46
то все написав сам Погорелов, як бабки вибити од жадного Азарова?

НОВИНИ: Соціо

11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
11:29
/ 7
Державний "Ощадбанк" долучиться до приватного нищення унікального високогір'я Карпат вітряками
» Всі новини