ФОТОРЕПОРТАЖ з подій довкола ужгородської «Корони»

Міліція насильно ввірвалась в «Корону» для огляду приміщень та згідно із постановою суду. В усякому разі, таке пояснення надав сьогодні кореспонденту Закарпаття онлайн старший слідчий слідчого відділу Ужгородського міськвідділу УМВС України в Закарпатській області Богдан Степанов, поки вхід до приміщень «Корони» охороняла міліція, а один з робочих ламав замок на воротах ломом.

ФОТОРЕПОРТАЖ з подій довкола ужгородської «Корони»

За словами слідчого, «у ході розслідування кримінальної справи №11412 виникла необхідність проведення судової будівельно-технічної експертизи. Проведення доручено товариству «Експертно-технічний центр «Статус», представництво якого розташовано в Києві». Окрім того, Богдан Степанов розповів, що експертний огляд здійснюватиме експерт товариства Віктор Кушнір, а власне «огляд приміщень, які відносяться до пам’ятки місцевої архітектури, потрібний з метою встановлення, чи проводилось перепланування, інші ремонтні роботи, які не були погоджені з Департаментом міського господарства та відповідним органом охорони культурної спадщини».

При цьому слідчий показав постанову Ужгородського міськрайонного суду з мокрою печаткою і підписом судді Павла Микуляка від 2 жовтня 2012 року, однак сфотографувати документ не дозволив, мотивувавши його статусом «процесуального документу, який є матеріалом справи». На запитання, чи були поставлені до відома про запланований огляд представники ПП «Коруна», слідчий відповів, що напередодні їх письмово повідомляли, однак «представники ПП «Коруна» відмовили у наданні добровільного проведення огляду». Відтак, питання це було погоджене з прокуратурою Ужгорода і «здійснено звернення в суд з оданням про проведення огляду».

«Постанова суду є остаточною для виконання і оскарженню не підлягає, тобто її оскаржити не можуть навіть представники ПП «Коруна». Право проведення огляду проходить за тою ж статтею, що й обшук, згідно з якою орган досудового слідства не зобов’язаний повідомляти про намір проведення огляду», – розповів слідчий Богдан Степанов. Після того, як замок на воротах був зламаний, для огляду приміщень запустили понятих, серед яких були на диво юні хлопці років 18-20, представників Департаменту міського господарства та БТІ, які, за словами слідчого, «повинні безперешкодно пропускати нас для огляду».

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, джерела в Державній виконавчій службі в Закарпатській області однозначно стверджують, що їх працівників серед учасників «захоплення» «Корони» не було.

 

12 жовтня 2012р.

Теги: Корона

Коментарі

прохожий 15.10.2012 / 04:30:42
Валентин, лысый тогда очень настойчиво просился внутрь, господа синие куртки его не пускали, но он уж очень настойчиво просился, попал внутрь и долго убеждал всех, что он тут работает, у него в этом помещении кабинет.

читач 13.10.2012 / 16:01:43
А де були справжні патріоти міста, коли споконвічну візитівку Ужгорода - аптеку №1 "подарували" бідуючим банкірам, а меблі вивезли у Київ...; коли спродали крамничку "Медтехнхіки", "Золотий ключик"?
Де були ужгородці, коли спотворювали будівлі перших поверхів на вул.Корзо, Волошина?
Де ви - справжні ужгородці?

Роман 13.10.2012 / 08:54:35
Корону вони хочуть корону до виборів "приватизувати", а часу вже не лишилось.

Житель 13.10.2012 / 01:58:55
Шо Погорелов шо Волошин кроме того шоби щось украсти нич нормального не можуть придумати. Шо один шо другий є злодії. А злодіям місто у цугундері!!! Туда їм і дорога. Вмісті два лідерка будуть наступні 10 років. Там ся і будуть любити. Як два лідерка.

Оксана 12.10.2012 / 23:36:01
Ого, в группе поддержки Бедя, Козич Ярослав а также его дядя Саша Марусенко. Два афера - одного месяц назад задержали за вымагательство ( на аукционе вымагал деньги за то что откажется от участия ) . Марусенко - разработчик и учасник схемы по захвату отеля Закарпатье

Валентин 12.10.2012 / 23:28:58
А я цього лисого знаю, він постійно з Бедьом ходить. Може він тоже того....

Микола 12.10.2012 / 20:04:34
Такий під...сів як Пагарєлов, Волошин, треба мочити, інакше вони не заспокояться! Рату на них треба, інший з ними порядок не наведе!!!

батя 12.10.2012 / 19:11:17
як я зрозумів на світлинах одні стрижені

НОВИНИ: Кримінал

08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 9
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 27
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
» Всі новини