Балога ще раз закликав голосувати за «Свободу», «Батьківщину» та «УДАР»

Як заявив політик на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", це потрібно зробити, аби забезпечити в парламенті альтернативу Партії регіонів.

Балога ще раз закликав голосувати за «Свободу», «Батьківщину» та «УДАР»

«Сьогодні на зустрічі з виборцями люди запитували, чому Україна вже 20 років топчеться на місці, а наші сусіди пішли вперед. І чи зміниться щось після цих виборів.
Я людям сказав, що у владі має бути баланс. Жодна політична сила не повинна володіти контрольним пакетом, бо тоді ніякого розвитку не буде", – вважає В.Балога. – Українці можуть впливати на своє майбутнє через вибори. І після сьогоднішньої соціології можна впевнено говорити: якщо ми хочемо мати баланс – треба підтримувати «Свободу», «Батьківщину» та «УДАР». Тільки тоді в майбутньому парламенті можна буде забезпечити альтернативу Партії регіонів, яка забезпечила собі кращі умови, повернувши мажоритарку. 

Всі інші політичні проекти, в тому числі комуністи, – це владні сетеліти. І сьогодні соціологія це показала».

Раніше Віктор Балога вже закликав закарпатців голосувати за ці три політичні сили, які ототожнюються з європейським вектором розвитку України.

08 жовтня 2012р.

Теги: Балога, Свобода, Батьківщина, УДАР

Коментарі

Закарпатець 10.10.2012 / 19:15:34
Молодець, так тримати!

Віктор 09.10.2012 / 15:58:25
Не розумію, Балога завжди був таким непоборним та винахідним підставив не одного політика щоб вилізти на крісло. А зараз що таке відбувається - ніби заляканий чимось чи кимось. Хоча коли підставить і цих за кого агітує, то не збивуюсь - це йому не вперше.

Знак 09.10.2012 / 15:55:14
Люди добрі, не ведіться на ці шахрайські заклики. Фальш та брехня. Політики домовляться завжди між собою, а ми люди - у розбитого корита...

Наша Україна 09.10.2012 / 14:33:19
Балога взагалі свинота невдячна! Ющенко його привів до влади, а він таку свиню йому підставляє!

цікавий 09.10.2012 / 11:09:46
Отже Балога домовився з Свободою, УДАРом та Батьківщиною, щоб вони знімали своїх кандидатів на округах в підтримку людей Балоги. Останнім прикладом є зняття Аржевітіна на підтримку Кеменяша, який давно є людиною Балоги. Хоча ще недавно Балога любив гнати на опозицію, заявляючи, що це примарна опозиція, а тепер щось несподівано змінив свою позицію на протилежну. І коли, накінець, Балога хоч 5 років не змінюватиме своїх партійних поглядів?

ltz 08.10.2012 / 22:29:43
Балога скоро навіть циганський табір очолити не побірує....

Лоци 08.10.2012 / 21:59:35
Балога замахнувся на Свободу. Скоро її очолить.

віктор іванович 08.10.2012 / 21:41:58
Хай тепер народ розбирається,хто за кого,хто ким був,хто ким буде,хто кому і хто у кого буде.

конюх 08.10.2012 / 21:29:40
а я тоже був у ющенковій партії. а в Пр мене посадив Віктор Іванович. А електрик Вася Ковач, котрий тепер йде від ПР, був у ЄЦ

віктор іванович 08.10.2012 / 21:17:00
На одних виборах агітував за СДПУо,на інших за "Нашу Україну",на минулих за Януковича,а тепер за всі опозиційні.Такою палітрою партій і симпатій до них не може похвалитися навіть Ратушняк.

НОВИНИ: Політика

12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
» Всі новини