У 72-му виборчому окрузі міліціонери збирають списки заробітчан

З 72-го виборчого округу знову надходять звернення. Тепер – жителів Тячівського та Рахівського районів, наляканих перевірками правоохоронних органів.

У 72-му виборчому окрузі міліціонери збирають списки заробітчан

 

Як повідомляє прес-служба кандидата в народні депутати по 72-му виборчому округу Федора Яринина, жителі стривожені, що міліціонери ходять домогосподарствами і збирають списки людей, які працюють за кордоном і, вочевидь, не зможуть прийти 28 жовтня на вибори. Люди підозрюють, що таким чином провладна партія хоче скористатись правом голосу тих, хто важкою працею здобуває гроші за кордоном.

«Відповідно до статті 14, Закону України «Про захист персональних даних» поширення персональних даних, передачі відомостей про фізичну особу дозволяється у випадках захисту інтересів національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Право вимагати дані та її місце знаходження громадянина, яка не підозрюється у  тих чи інших  протиправних діях, мають  ще відповідні служби, які проводять перепис населення. Однак ні в якому разі не міліція», – повідомляє прес-служба кандидата. 

08 жовтня 2012р.

Теги: вибори, заробітчани

Коментарі

читач із Закарпаття 08.10.2012 / 22:44:24
Шановні жителі Тячівського та Рахівського районів не бійтеся ніяких перевірок правоохоронних органів!
Це вони вас бояться-НАРОДА бояться! Вас багато, а їх купка гною.

випадковий 08.10.2012 / 20:22:07
ригональні лідери цих районів втратили будь які залишки сірої речовини

вуйко 08.10.2012 / 20:15:31
хто зупинить цю шайку Закурених,Шелеверыв,андрыюкыв,Беркелоъдыв??? пора викопувати вуйкыв "шмайсер"

НОВИНИ: Політика

17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 3
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
14:44
На Закарпатті СБУ викрила трьох пропагандистів рф Фото новина
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 3
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
» Всі новини