Ужгородська "Говерла" поступилася столичному "Арсеналу"

У матчі 11 туру Прем’єр ліги наша команда гостювала у столиці, де проводили матч проти тамтешнього «Арсеналу».

ФК «Арсенал» - ФК «Говерла» 2;0     (1:0)

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Київ: Паньків, Симоненко, Флореску, Старгородський, Матуку, Шацьких, Кобахідзе, Адія, Гоменюк, Польовий, Леандро.

Тренер: Леонід Кучук

Ужгород: Бабенко, Райчевіч, Єлісеєв, Трухін, Макаренко, Єдігарян, Бордіян, Малішич, Одонкор, Балафас, Тодоров

Тренер: Олександр Севідов

Гол: 1:0 Гоменюк 45+1, 2:0 Ковпак 68

На 78 хв. Олександр Косирін не реалізував пенальті.

Ужгородська команда останні свої матчі зіграла на висоті. Три гри поспіль підопічним Олександра Севідова вдавалося брати очки. На матч із «канонірами» наш керманич виставив бойовий склад, який мав привозити очки із Києва.

Матч між цими командами ажіотажу у глядачів не викликав, тому стадіон «Динамо» в основному красувався своїми блакитними стільцями. Господарі поля на перших хвилинах пробували створювати небезпечні моменти біля воріт Бабенка.  Декілька дальніх ударів пройшли повз наших воріт. Наші ж хлопці намагалися створити більш якісні моменти. Гравці «Говерли» намагалися до вірного розіграти кожний м’яч. Але гра в основному проходила без моментів у центрі поля.

На 23 хв. матчу небезпечно пробивав з лінії штрафного майданчику Максим Шацьких, на щастя, удар був сильним і не точним. А на 26 хв. вже гостро відповідала «Говерла». Тодоров міг вийти сам на сам на ворота «Арсенала», але голкіпер «канонірів» Паньків був на лічені секунди швидше за нашого форварда. Через три хвилини таку ж саму нагоду отримав гравець «Арсеналу» Кобахідзе, та наш Єлісеєв зіграв на випередження. Слід зазначити, що господарі поля більше володіли м’ячем і більше атакували на наші ворота, та це все рівно результату не приносило. Наші хлопці грали в комбінацію «бий-бежи». Конструктивної гри команді Севідова це не приносило, тому він в основному тримався за голову.

Чудова нагода у наших хлопців виникла на 36 хв.: Трухін у центрі поля віддав пас на Балафаса, а той вивів віч-на-віч з Паньківим Єдігаряна. Але наш вірменський легіонер голкіпера не переграв.  Кінцівка першого тайму пройшла в більш підвищеному темпі ніж увесь перший тайм. Команди ніби тільки вийшли на поле і почали грати зі свіжими силами. З’явилося більше стандартних положень. Наші в основному пробивали штрафні, а господарі - кутові. Остання хвилина першого тайму закінчилася катастрофічно для нашої команди. Після подачі з кутового м’яч знайшов Гуменюка, який в упор розстріляв Єдігаряна, а потім і ворота нашої команди. На перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь господарів.

Друга половина мала б бути за нашими хлопцями, але підопічні Леоніда Кучука взяли і її у свої руки. Тому вже на 50 хв. Олександр Севідов почав робити заміни. Замість Тодорова на полі з’явився Ле Таллек. Господарі не переставали атакувати. Все частіше біля воріт Бабенка виникали пожежі, які ледь-ледь гасили наші захисники. Наші хлопці на фоні «Арсеналу» виглядали непогано, але не вистачало логічного завершення атаки. На 62 хв. Єдігарян пробив з 20 метрів вище воріт.

На 68 хв. Віталій Бордіян допустив помилку, відбивши м’яч головою на Володимира Гоменюка, той спокійно вивів на ударну позицію Олександра Ковпака, який і подвоїв рахунок в матчі. Через чотири хвилини Артур Єдігарян в ударі через себе міг скоротити відставання, але нашому футболісту в черговий раз не вистачило влучності. На 77 хв. чудову нагоду відзначитись втратив Трухін. А, через хвилину вже «Говерла» знайшла свого антигероя. Олександр Косирін заробив на собі пенальті і сам підійшов його виконувати. Проте свій сотий м’яч Олександру забити не вдалося. Пенальті, яке Косирін виконав дуже слабо, відбив Паньків.

Не зважаючи на поразку, слід зазначити, що гравці «Говерли» діяли непогано. Вже вимальовується гра, на полі з’являється більше командної гри. Зовсім скоро підопічні Олександра Севідова зможуть такі матчі на виїзді лузати, як насіння.