На засіданні, зокрема, розглядалася суспільно-політична ситуація напередодні парламентських виборів Одностайно констатувалося, що режим, який при владі в Україні, є вкрай антиукраїнським, антинародним, по суті – окупаційним.
Ситуація нині є гіршою ніж навіть за часів «пізнього Кучми». В останні роки йде інтенсивний процес згортання демократії, викорінення всього українського, встановлення тоталітарної диктатури.
Враховуючи зазначене правління обласної «Просвіти» та Рухівського братства закликають виборців краю:
– у жодному разі не голосувати за Партію регіонів та КПУ, як і за кандидатів від них у мажоритарних округах. Адже ці партії є відверто антинародними та антиукраїнськими. Голосувати за партії, які прагнуть знищити нашу мову, яка є одним із найголовніших чинників буття нашого народу – є абсолютно неможливим для будь-якого свідомого українця;
– соціологічні дані засвідчують, що п’ятивідсотковий бар’єр впевнено долають "Об’єднана опозиція - Батьківщина" та "Удар". Однак без потрапляння до Верховної Ради України ВО Свободи, наступний парламент однозначно буде «ЯЛОВИМ». А такий ризик існує – ВО "Свобода" перебуває на межі подолання бар’єру – не вистачає близько 300 тисяч голосів (у випадку його неподолання – голоси подані за "Свободу" частково потраплять на користь і ПР та КПУ).
Тож, закликаємо всіх свідомих громадян допомогти ВО "Свободі" подолати бар’єр. У такому разі парламент буде більш «правішим» та проукраїнським. Стосується це і тих, хто схиляється голосувати за "Удар" чи "Батьківщину". Адже ці партії гарантовано будуть у парламенті. Однак "Свободі" вкрай потрібна Ваша допомога. Проходження її до Верховної Ради України – у спільних інтересах всіх противників антинародного режиму.
Голова Закарпатського ОО ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка та Рухівського братства Закарпаття Володимир Піпаш
ДЕЯ 2012-10-08 / 23:18:18
Яка там НУ вони далеко не прохідні, а їхня здача парламенту ПР відбулась у теперішньому парламенті, і не сумніваюсь що вже до закінчення виборів вони рахують гроші Рената..., тушки готові)))
Піпаш розумний чоловік, думаю він має рацію....
ніка 2012-10-08 / 15:53:49
так рішення яке було у ВАС на засідання прийняте нелигітимне, бо ВАС була меншість на засіданні!
мася 2012-10-08 / 15:52:42
Шановні, взагаліто на Всеукраїнському рівно ПРОСВІТА у обєднанні Союзу ПАТРІОТИЧНИХ СИЛ із НАШОЮ УКРАЇНОЮ....
ганьба Піпашу, який ігнорує своє керівництво зверху!!!! ганьба!!!!!
Faust 2012-10-06 / 22:12:36
Піпаш має рацію - "Свободу" до парламенту! Всі свідомі патріоти-українці повинні зрозуміти, що Батьківщина і УДАР будуть в парламенті, а "Свободу" всіляко хочуть задавити всякі там регіонали-КПУшники і недоноски місцевого розливу типу між-ромки і всякі інші istvan-gazember'и та інші українофоби... "СВОБОДУ" ДО УКРАЇНСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ! Щодо "мажорітарки" - тут голосуйте за кращого патріота України, який Вам подобається.
Між іншим 2012-10-06 / 16:45:41
Хамство. Коментар видалено. Адмін
Довбуш 2012-10-06 / 13:11:03
Romcju, ty malo vipyv sho horodysh tuj durnyci? Svoboda nese zaxyst svoho - ukrajinsjkoho, koly zaxysh4aty svoje dlja tebe je rozkolom - to tvoji prolemy...I koly ty vostannje buv u Ternopoli? Xiba vzahali ne buv...tomu i lopo4esh tut durnyci! a pro jakesj efemerne finansuvannja, tak ce v#e davno projixano, bo za dovhi roky nixto nijakyx dokaziv ne pryviv///Svoboda v#e zaraz maje 8 %, ale budut jix rubaty, tomu treba biljshe!
Ромко 2012-10-06 / 09:38:18
Схаменіться! Нічого крім розколу Свобода не несе!!!!! Це людиноненависницька політична сила, що судить про людину за її прізвищем. А ще фінансується владою щоб мочити патріотів. Закарпаття багатонаціональний край! Ви запитайте, що зробила свобода маючи в Тернополі повну владу!? Ніц не зробила! На Закарпатті крім провокацій і злочинів теж нічого доброго не зробила!
Повинні знати 2012-10-06 / 00:36:12
Тролінг. Коментар видалено. Адмін
Горець 2012-10-05 / 20:59:44
МІЖ ІНШИМ
Хочете ви цього чи ні, Свобода буде в парламенті.Слава Богу люде в нас свідомі.Про "балканизацію" України ви розкажіть антиукраїнським силам.Свобода за єдину унітарну державу.Прошу не путати націоналізм з шовінізмом!А головний біль буде у всіх людей,коли більшість складе у ВРУ Партія Регіонів та КПУ.Повірте,там якраз є багато націоналістів,але російських!Прикро,що в нас люблять ВСІХ,та тільки не самих себе!!!
Між іншим: 2012-10-05 / 18:30:31
Шановний - не треба фарисействувати та займатися підтасовкою.Український націоналізм базується на етнонаціоналізмі.Був,є і буде.Люди це прекрасно розуміють.Нікому не потрібни лишня головна біль у вигляді Свободи у ВР.Там і до "балканізації" України не далеко.Тому - 3%.В межах статистичної почибки.На більше Тягнибок і К. не заслуговують.
Горець 2012-10-05 / 18:12:46
Просвіта,молодці!!!Голосуймо за ВО Свободу,ВО Батьківщину, Удар Віримо в перемогу!Свобода в парламенті буде мотором опозиції.Слава Україні!!!
Горець 2012-10-05 / 18:02:02
Між іншим
Мені здається,що для вас націоналізм-це щось іншоземне.Вас не дивує націоналізм в Росії,Угорщині,Чехії та інших д.Це для вас нормально.Заспокійтесь!Націоналізм-це ідеологія і напрямок політики, базовим принципом яких є теза про цінність нації як вищої форми суспільної єдності і її первинності в державотворчому процесі.
Між іншим: 2012-10-05 / 17:23:19
Якщо у пана Піпаша істерика(а інакше подібний заклик не назвати) то здається діла у Свободи швах!Не піддаються люди на націоналістичні заклики і агітацію.