Москаль розповів про корупційні та кримінальні дії тячівського кандидата від Партії регіонів

Нищівну інформацію про кандидата в депутати по виборчому округу №72 від Партії регіонів, голову Тячівської райдержадміністрації Михайла Шелевера оприлюднив на своєму персональному сайті.

Москаль розповів про корупційні та кримінальні дії тячівського кандидата від Партії регіонів

Лист Геннадія Москаля до керівника парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова та лідера партії Миколи Азарова


Мені стало відомо, що кандидатом у народні депутати по 72-му мажоритарному округу (Закарпатська область), головою Тячівської райдержадміністрації Михайлом Шелевером, який також є головою районного осередку Партії регіонів, систематично порушуються закони України. На думку простих виборців, М.Шелевер взагалі є корупціонером і не має право обиратися  народним депутатом України. Про це мені пишуть виборці Тячівського та Рахівського районів.

Ось кілька прикладів корупційної діяльності М.Шелевера.

Так, у липні 2004 року розпорядженням голови Тячівської районної державної адміністрації Дубей М. І. та іншим громадянам із числа колишніх працівників радгоспу-заводу «Руськополівський» Тячівського району надано дозвіл на збір матеріалів щодо відводу земельних ділянок та рекомендовано замовити виготовлення проекту відводу ділянки у власність. На завершальному етапі підготовки матеріалів для одержання державного акту на землю це розпорядження було скасоване головою районної державної адміністрації М.Шелевером. Після повторного звернення громадян із заявами про надання землі у власність було надано новий дозвіл на збір матеріалів землевідведення. Згодом і це розпорядження голови адміністрації було скасоване з мотивів невідповідності його чинному законодавству та неможливості надання землі у власність громадянам.  В той же час, розпорядженням голови адміністрації надано дозвіл на збір матеріалів щодо землевідводу на цю ж земельну ділянку іншим особам – родичам заступника голови Тячівської РДА М.Подвича, які не працювали в радгоспі й не мають першочергового права на одержання у власність цієї землі.

Незважаючи на існуючу заборону та відсутність повноважень, головою Тячівської районної державної адміністрації М.Шелевером упродовж 2010 – 2012 років видавалися розпорядження про надання  в оренду (власність), постійне користування та зміну цільового призначення земельних  ділянок державного лісового фонду. Земельні ділянки виділялися без сплати компенсації державі за лісові насадження на цих ділянках. Як показує аналіз, вилучалися з лісового фонду та передавались у приватну власність земельні ділянки, привабливі з точки зору ведення підприємницької діяльності, до яких прокладені дороги, розташовані біля річок, струмків. У подальшому особами, яким надавались земельні ділянки, було виготовлено державні акти на землю й ділянки перейшли у їх приватну власність.

Такими протиправними, на думку жителів району, діями посадових осіб районної державної адміністрації та територіального підрозділу Державного агентства земельних ресурсів у Тячівському районі завдано значної шкоди інтересам держави та суспільства. За два роки розпорядженнями та рішеннями  райдержадміністрації було вилучено без дозволу Кабміну та передано у приватну власність біля 300 га землі лісового фонду. За неофіційною інформацією, ділянка землі передавалася за 16 тисяч гривень за одну сотку. Вся земля розташована в місцях, привабливих для бізнесу.

Ще один із прикладів по земельних махінаціях: безоплатна видача 1,8 гектара землі своєму заступнику М.Цірику. Від продажу цієї ділянки, до речі, виключно сільськогосподарського призначення, бюджет міг отримати близько 2 млн. грн.

Існує ще цілий ряд негативної інформації  пов’язаної з ім’ям  М.Шелевер.Відомо, що вищевказаний кандидат у народні депутати, покриває витребеньки свого сина Вілена, котрий  не відзначається нормальною поведінкою і тримає в страху жителів Тячівщини. Якось посеред білого дня він сп’янілий разом із друзями влаштував у міському парку стрілянину. Не потрапивши після трьох пострілів у людину, що намагалася врятувати своїх дітей і сім’ю, хлопець влаштував цькування на чоловіка, котрий змушений був переховуватися кілька років за кордоном. Сім’ї та літній матері чоловіка теж систематично погрожували, вдиралися до помешкання, влаштовували гармидер. М.Шелевер, намагаючись приховати «роботу» свого сина,  особисто викликав  на допит чоловіка, к котрого стріляв його син, та погрожував йому  розправою. Більше того, зброя з якої стріляв Вілен, належала саме  пану М.Шелеверу.

На цьому «добрі справи» родини Шевелера не закінчуються. Через нього покриваються та контролюються оборудки  рідного брата його дружини, які пов’язані з контрабандною переправою сигарет через державний кордон на територію Румунії. У разі, якщо з’являються конкуренти, справа доходить до стрілянини та адміністративного тиску. Свідченням тому став конфлікт із конкуруючим кланом, який намагався зайти на «його» територію. Сутичку організував брат дружини Шелевера. Однак, правоохоронним органам нічого не вдалося зробити під тиском та погрозами самого Шевелера.

Також Шелевер тримає під контролем потік нелегальних мігрантів.

У районі не виділяються гроші на бензин для шкільних автобусів та карет швидкої. За останні два роки, згідно з державною програмою, за кошти районного бюджету не придбано жодного шкільного автобуса. Замість того Шелевер повторно вручив автобуси, які вже раніше були придбані за рахунок обласного бюджету. Тим самим поважний пан вважає, що його оборудки ніхто не помічає, ошукує й обманює мешканців району, а найголовніше: «шиє в дурні» голів ОДА та облради.  Він навмисно затягував будівництво школи в с.Новоселиця, очікуючи старту виборчої кампанії, хоча школа вже на 80% була побудована ще у 2008-2009 рр. За каденції Шевелера не замінено жодне з вікон шкіл, чим  ігнорується державна програма із заміни вікон у школах. До речі, до Шевелера, за попередні роки, було змінено майже 80% всіх вікон у школах. Не проведено також капітального ремонту у жодній із шкіл району. Замість того чітко розроблена корупційна схема щодо харчування дітей у закладах освіти. Тячівське управління освіти віддає договори на харчування школярів тільки фірмам, що наближені до родини Шелевера. Навіть тим, які ніколи не займалися дитячим харчуванням. Поза тим, гроші навіть на це постійно розкрадають. Навесні минулого року було виявлено, що в кількох школах Тячівщини діти голодують, бо їхнє харчування коштує 36 копійок на день. Схемою керує родина заступника Шелевера – Олександра Продана. За останні два роки для району не було придбано жодної машини “швидкої”. Не проведено жодного капітального ремонту в лікувальних закладах району. Натомість так звана «оптимізація медицини» завдала непоправної шкоди наданню медичної допомоги жителям району. Було закрито пологове відділення в смт Усть-Чорна, що є неприпустимою шкодою для породіль. Замість того М.Шевелер видав за свій особистий здобуток відкриття жіночої консультації в Тячеві, яка вже в 2009 році, ще до його каденції, була готова на 80-90%. Але М.Шелевер майстерно приховав від керівництва краю цей факт і  помпезно презентував  «своє» досягнення.  До слова, харчування у Тячівської ЦРЛ №1 відбувається за тією ж корупційною схемою, що й у закладах освіти. Все контролює родина Шелевера, через заступника Продана. 

Михайло Шелевер, відчуваючи небезпеку перед виборами і намагаючись підкупити виборця, хизується тим, що саме за його каденції до соціальних та релігійних об’єктів сіл – шкіл, дитсадків, церков та молитовних будинків – газ буде прокладено безкоштовно. Для цього він створив чергову корупційну схему. Тепер для того, аби газифікувати дворогосподарство, людям доводиться «викладати» 9-10 тисяч гривень (за попередників Шелевера ця послуга коштувала 2-3 тис.грн.). Очевидно що  різниця в 6 тисяч гривень йде саме на передвиборчу кампанію М.Шелевера.  Втім, до жодного з населених пунктів,  де проводиться збір грошей, не проведений підвідний газопровід. При призначенні на посаду голови Тячівської РДА М.Шелевер заявив, що має дві мети: поновлення роботи Солотвинського солерудника і вертолітного заводу в Дубовому. Нічого з обіцяного зроблено не було. Натомість вертолітний завод знищено – порубано на металобрухт. Виконавець – фірма, що наближена до родини М.Шелевера. Із Солотвинським солерудником – аналогічна ситуація.

Ну, і наостанок – стан доріг у Тячівському районі  чи не найгірший за всі роки незалежності України. Якщо район до приходу пана Шевелера на посаду був на другому місці у загальнообласному рейтингу, то  сьогодні за його «допомогою» рейтинг опущено на 16 позицію. Жодному з його попередників так погіршити життя району та його жителів ще не вдавалося.  Прикладів може приводити безліч, навіть вибори  2004 року, які були найбруднішими в Україні. Тоді бандитське угруповання, очолюване рідним братом другої дружини Шелевера, напало і жорстоко відлупцювало народного депутата Юрія Оробця. Сам М.Шелевер, працюючи на той час на посаді начальника Тячівського районного відділу УМВС, «постарався» зробити так, аби винні не були покарані. Ось такий він – кандидат від Партії регіонів по 72-му округу.

19 вересня 2012р.

Теги: Шелевер

Коментарі

А555 2012-09-29 / 21:32:20
Вау, і як то москаль сидячи у парламенті у києві так гарно "обізнаний". Шестьорок видно ще не всіх пересаджали :)

ХАРйов 2012-09-25 / 14:36:26
"Якщо район до приходу пана Шевелера на посаду був на другому місці у загальнообласному рейтингу, то сьогодні за його «допомогою» рейтинг опущено на 16 позицію." - в області всього 13 районів. Чи вони в рейтинг включали і міста обласного значення? :)

Бонди 2012-09-23 / 19:20:12
Вони всі однакові. Цікаво, що робив Москаль в Іспанії в кінці 1990-х років?

май русин 2012-09-22 / 17:02:03
Но, айно, вшиткі, ко протів русину, то май виликі "Злодії, Корупціонери, Бандюги і Паскуди". А Шелевер - вто ангел з крилами.

ЛЮБИТИЛЬ ПАСУЛЇ ПУДБИВАНОЇ 2012-09-22 / 16:12:57
Такої суки, як Ге. Москаль, світ божий ни відїв.
Дізнався,
що Шелевер за русинів, і вже його обсирає...
Та не було, ниє и бути ни може на Закарпатті більшого Злодія, Корупціонера, Бандюги і Паскуди, як Ге. Москаль !!!

землевпорядник 2012-09-22 / 09:32:37
на рахівщині теж андріюк не бажає погоджувати відведення земельних ділянок. А потім і від участі у судах ухиляється! Чомусь пан москаль тільки шелевера помітив.

Віталій 2012-09-22 / 02:06:05
А тут докази невіруючим - http://bezogna.livejournal.com/122789.html
Прошу адміна, не видаляйте цю ссилку, стаття написана задовго до початку виборів, тож і читач, і той транскарпатський запроданець може переконатися в правдивості.

Олег Диба 2012-09-21 / 22:49:36

Михайло Шелевер може подякувати полудурку М.Старості зате, що той своїми звинуваченнями на адресу Закарпаття онлайн змусив нас винести цей матеріал в рубрики АКЦЕНТИ та СТАТТІ, де він висітиме довше і де його прочитає значно більша кількість читачів з Тячівщини та Рахівщини, по яких п.Шелевер балотується у нардепи. Зайшовши за відповідним посиланням, тепер будь-хто може переконатися, що матеріал дійсно взято з офіційного сайту Геннадія Москаля - http://www.moskal.in.ua/?categoty=news&news_id=645

L_C 2012-09-21 / 06:40:26
Невже Москаля ще хтось сприймаэ всерйоз?

Василь 2012-09-20 / 11:48:00
Так що виникає питання наскільки роздута ним інформація про Шелевера, і наскільки відповідає дійсності?????

Василь 2012-09-20 / 11:46:19
А що Москаль чимось краще. В свій час в Ужгороді забрав у дітей дитсадик щоб зробити міліцейський клуб

Вася 2012-09-20 / 10:57:50
І як такі люди можуть представляти інтереси Закарпаття у ВР??? Партія регіонів та їхні кандидати - ярмо для українського народу.

хіхі 2012-09-20 / 10:45:24
МОскалю - респект, не побоявся виставити правду. Тепер хай люди знають, який той Шелевер пацкан. Знаю його особисто - людям не помагає, займаєтьяс контрабандою, і просто неприємний на вигляд. Хам і наглєц.!

Валентина 2012-09-20 / 09:49:25
Від нас крадуть, нас обманюють, а потім ще хочуть ці регіонщики представляти інтереми Закарпаття.А Шелевер з таким багатим досвідом корупції нічого не може представляти. Особисто я вважаю, що виборчий округ №72 має представляти кандидат-мажоритарник від політичної партії "УДАР" - Василь Дан. Звичайна він не користується такою популярністю як інші кандидати, адже не займається підкупом виборців.На рахівщині його знають як порядну, чесну людину, успішного приватного підприємця, який сам собі проклав дорогу в бізнес.

Ольга 2012-09-20 / 07:43:29
Істина - корупціонер і величезна редиска! Не знаю, хто за нього може проголосувати.

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 11
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:56
На час карантину місцеві ради на Закарпатті запроваджують засідання у режимі онлайн
14:21
В Україні 97 випадків захворювання на коронавірус
13:55
/ 3
У Мукачеві для медичних працівників запустили спецрейси
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
14:20
/ 4
Аваков анонсував жорсткіші обмеження, наполягає на "повному карантині"
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
05:07
/ 19
В Ужгороді Нацкорпус і ветерани палили фаєри під стінами ГУ НП
20:22
/ 5
У депутата з Широкого "засвітилися" акції мільярдних компаній (ДЕКЛАРАЦІЯ)
16:03
/ 28
ТОП-5 фейків угорської пропаганди про "утиски" нацменшин в Україні (ДОКУМЕНТ)
04:33
/ 19
"Русинка" Путіна: Тетяна Поп
04:47
/ 8
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
» Всі новини