Під час будівництва контрабандного тунелю були захоплені землі Ужгородської міськради

Слідчий відділ УСБУ в Закарпатській області порушив 20 липня кримінальну справу за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України та вчинення незаконного придбання, зберігання і транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів(ч.2 ст.332, ч.1 ст.204 КК України).

Під час будівництва контрабандного тунелю були захоплені землі Ужгородської міськради

Як раніше повідомляла прес-служба прокуратури Закарпатської області, 23 серпня, Ужгородським міжрайонним судом відносно двох осіб, підозрюваних у причетності до контрабандного тунелю, обрано запобіжний захід – тримання під вартою строком 2 місяці.

Передувало цьому, затримання 21 серпня співробітниками Служби безпеки України двох осіб, що підозрюються у причетності до будівництва і функціонування підземного тунелю через українсько-словацький кордон у Закарпатській області.

Сьогодні, 17 вересня, прокуратурою Закарпатської області порушено кримінальну справу стосовно двох закарпатців, підозрюваних у причетності до контрабандного тунелю за фактом самовільного зайняття земельної ділянки (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Досудовим слідством встановлено що, земельна ділянка, на якій знаходиться тунель належить родичці цих двох підозрюваних закарпатців. А перевіркою дотримання вимог земельного законодавства встановлено, що площа фактичного використання цієї земельної ділянки на понад 0,04 га більша, ніж зазначено у державному акті, тому земельну ділянку зазначеною площею ними самовільно зайнято із земель запасу Ужгородської міської ради.

Слідство по даній справі триває, його хід прокурором області взято на особистий контроль. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

17 вересня 2012р.

Теги: тунель, прокуратура, злочинці, слідство

Коментарі

Светлов 18.09.2012 / 14:23:15
Лизанец заплатил Прохорчуку и Дацкиву, которые под стражей по 20 штук зеленых. Скажут — будут сидеть сколько нужно. И за что прикажут.

Ярослав Глагола 17.09.2012 / 22:18:51
Із ціє інфориації роблю наступні висновки: цим двом панам до цих пір не предявлено звинувачення у справі контрабандного тунелю. Можливо не тих взяли? Порушення карноЇ справи за привласнення 0.004 га землі виглядає сміхотворним фарсом: за цією статтею можна посадити половину громадян Закарпаття, взяти хоч би ромські поселення. А в селах тільки лінивий не відгородить собі бодай сотку землі. Очевидно, що слідство по тунелю зайшло в тупик, а "земельна" справа порушина тільки для того, щоб був привід для утримання підозрюваних під вартою.

НОВИНИ: Кримінал

11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 10
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 2
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
/ 1
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
/ 1
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
10:56
/ 3
У Тячеві затримали водія, який збив поліцейського під час перевірки документів Фото новина
13:43
/ 3
В Ужгороді засудили 30-річного водія, який спричинив ДТП з двома загиблими Фото новина
12:18
/ 1
На Берегівщині затримали уродженця рф за побиття та пограбування чоловіка Фото новина
10:26
/ 1
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
» Всі новини