Петьовка запевняє, що підкупом виборців не займається

Останнім часом у деяких закарпатських ЗМІ почала з'являтися інформація про те, що кандидат до Верховної Ради України Василь Петьовка нібито займається підкупом виборців.

Петьовка запевняє, що підкупом виборців не займається

У коментарі Закарпаття онлайн з цього приводу кандидат у депутати зазначив: "Я, як кандидат до парламенту по 72 виборчому округу, хочу заявити, що позитивно сприймаю добрі вчинки людей, які  допомагають  землякам. Я також підтримував  краян і буду підтримувати їх надалі. Однак, разом з тим, я прекрасно розумію і знаю, що така діяльність кандидатів не вписується в чинне законодавство України. Тому ніяких підкупів під час моєї виборчої кампанії я не здійснюю."

 

14 вересня 2012р.

Теги: Петьовка, спростування, підкуп

Коментарі

dimon.klumpotyuk@mauk.ru 2012-10-22 / 16:42:22
В.В. Петьовка не займається ніяким підкупом,Він до людей ставиться з великою повагою і виграє ці вибори, а регіони будуть тікати тдуже дуже далеко)))

о_О 2012-09-17 / 19:37:28

Тролінг. Тут не помийна яма. Якщо у вас є такі факти - наводьте в міліції. Коментар видалено. Адмін

Прес-служба 2012-09-17 / 16:26:57
Партія Регіонів знову продовжує навішувати ярлики про те,що кандидати займаються підкупом через допомогу людям. Як правило починаються звинувачення на адресу Василя Петьовки, кандидата по 72 округу. Тому хочемо ще раз повторно звернутися до людей. Василь Петьовка не займався і не займається підкупом виборців. І тому звернення до УМВС, підписане одним із очільників діючої влади Бринзяником, є звичайним наклепом.

вуйко гуцул 2012-09-16 / 13:19:09
скоро пердуновській банді і всяким там Шеллерерам мусорам в минулому конченим,Бушкам Йончіям, шо паленою паленкою все Закарпаття потравив буде АМІНЬ!!!!тікати будуть в Данецьк до Данецьких ,і разом ,але через наш Ліс,де повно смерек !!Задумайтесь..........

Тарас 2012-09-16 / 11:35:19
Слухайте що ви тут анікдоти розказуєте про спитого Куцина? Шо більше ніц не маєте закинути? І коли ви пане не вкурсах як виглядають спиті люди - то ваші проблеми!
Куцин є кандидатом від Батьківщини і Свободи - тому він єдиний чоловік з тих усіх кандидатів що не буде тушкою! Хто буде голосувати за когось окрім нього має усвідомлювати що автоматично голосує за регіони!
Закарпатці, номер Свободи у бюлетені 11! Єдиний кандидат від опозиції Олег Куцин - всьо решта то прислуга регіонів! Не даймо себе обдурити. Слава Україні!

До Миколи 2012-09-15 / 20:58:18
Пане Миколо ,Ви що не бачите що Куцин просто спита людина, тай побудьте в Тячевы та подивіться з ким цей"лідер" пянствує ( друзі по пиятиці Пап,Гусар та ін.), чи може Ви вважеєте що це законспіровані Свободівці?

Микола 2012-09-15 / 20:01:33
Люди спам'ятайтеся!!! Доки нас, як свиней на базарі, будуть бандити купувати, доти і житимемо як свині!!! Свобода прийде - порядок наведе!!! За Свободу - за Куцина!!!

Довбуш 2012-09-15 / 20:01:12
Єц то мініатюрна банда типу партії регіонів тільки в масштабах Закарпаття. Балога міністр у Азарова. Зараз єцуни імітують боротьбу з регіоналами щоби відгородитися від банди зечари. Шелевер є технічним кандидатом, бо й коню ясно шо за регіони вже ніхто не буде голосувати от і розкручують петьовку. Петьовка то 100% тушка, такшо подумайте перед тим як за нього голосувати. Бо генератори для пастухів .... І ще кучу всякого барахла які він роздав далі буде відробляти за наші гроші.
Кандидат від опозиції один - Олег Куцин.

До Іштвана 2012-09-15 / 18:01:25
Апо суті статті ти шось можеш сказати? Бо трендиш та трендиш як та баба.Ніякого змісту в твоїх пару реченнях немає, може ти брат Балоги? А то і він по ділу мало говорить, все лиш "водичку ллє".

Іштван 2012-09-14 / 23:37:47
Ну то фінал. Дістали вже!!!!! Ідіть на... спати. Вам майже долярами, а не крупою платять кидь тут тилько розглагольствуїте. Чи то пару хворих на голову зібралося і строчать, строчать....Все панство, уже усі рекорди побили. Завтра вас регіняньо по голівках погладить, або кісточку кине.

Очевидець 2012-09-14 / 22:47:34
Так, авжеж. п.Петьовко, я ВАМ вірю, я знаю що ви не носили нічого і нікому це носили Ваші сподвижники та активісти так як носять у всіх районах Барвівський цукор под хатам

До неєцуна 2012-09-14 / 22:27:11
Старосто, коли ти вгомонишся????
Ти про підкуп Петьовки розказуєш???
А чого не кажеш, як в Малій Копані Бушко по хатам горівку роздавав, аби за його куму на виборах голови села голосували???
Чи ти колоди у власного брата не бачиш????
Но нич Дігі то тобі та твому Бушку не простить, як ви його лоханули, та заставили копанчан пропити село за палену паленку!!!!
Ганьба брехливим ригоАНАЛам.

гуцул раховський 2012-09-14 / 22:10:56
тримайся Василю,а Шеллевер мусорок кончений !!То чиста ментовська пудстава народ,тот румин шо застучав Шелевера Агент ще з мусарни

Рахівчанин 2012-09-14 / 21:20:29
Обидва - і Шелевер, і Петьовка порушують закон, намагаючися будь-що стати депетатами. Оох треба зняти з реєстрації, тоді може бути чесна боротьба
А то виходить розводняк, коли злодій злодія ловить. Ні Петьовка, ні Шелевер не виділяються інтелектом, що один, що другий нездатні займатися законотворчою діяльністю. А серед кандидатів є достойні люди.

Микола 2012-09-14 / 20:56:53
То всё тупорилик Шелевер тужится, бо пролітає як фанера над Парижем.... От і стучить. Тонка Кишка з Балогами і Петьовкою тягатися...

ецун 2012-09-14 / 20:44:01
я дивлюся коменти неецуна правдиві я тебе підтримую молодець правді бути

ботати по фені 2012-09-14 / 18:57:57
Но, робочий час ся скінчив і партійорегіональні боти щезли з коментів. Ей, вечірня змін а у вас не передбачена?!

тячуський дітвак 2012-09-14 / 18:15:19
У тячівців є вибір - або голосувати за полумента-полубандіта Шелевера що довів район до ручки, або за цівілізованого Петьовку, який зі свого жеба помогає жителям району вдже не один рік

колобок 2012-09-14 / 17:27:11
Це насправді по українськи.Обливати болотом свого.Та коли наш нарід помудріє.Ви проголосуйте за Пітьовку а потім питайте з нього.Але не тягніть з нього обіцянок повний віз,реально подивіться на життя.Люди не будьте злими.

неєцун 2012-09-14 / 16:49:48
Слабі у вас щось аргументи єцунчики ( foso, ботати по фені, регіоналів - на палю, правда, Дія, севлюшський ), бачу не вмієте ви захищати нормально свого боса. До регіоналів мені різниці нема, мене просто цікавить, як можна стільки років дурити закарпатський народ і притім вихвалятись, що вони піклуються про народ. Може хтось забув як Балога забрав під себе "Пернлину Карпат", як вони з Петьовком хотіли прибрати Мукачівський замок, та опір суспільства не дав їм цього зробити. А тепер, коли є реальні факти підкупу населення з боку банди балоганів, ви кидаєтесь на інших, досить дурити закарпатців. І адмін, не блокуй мене, я веду дискусію по темі.

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5