Два тутешні дитсадки переповнені, а грошей, аби відкрити ще одну групу, немає. Отож близько сотні дітей позбавлені дошкільної освіти. Сільський голова також нарікає, що грошима з районного бюджету практично не допомагають – село платить зарплати і за все необхідне з податків, які назбирує, отож ні про який розвиток не йдеться. Тому зараз, до прикладу, на бюджетному рахунку села 282 гривні й звести кінці з кінцями дуже важко.
Народний депутат Василь Петьовка вважає, що така ситуація просто абсурдна, тому пообіцяв, що обов’язково візьметься за вирішення проблем із фінансуванням віддалених гірських сіл.
Зауважив, що село має неабиякий потенціал для вирощування яблучних та горіхових садів, які можуть приносити дохід і сім’ям, і місцевому бюджету.
На його думку, Кобилецька Поляна також має великі перспективи для розвитку туризму, адже крім мальовничої природи, тут знаходяться 9 лікувальних джерел, багатих на срібло, золото та азот. А гора Кобила, біля підніжжя якої знаходиться село – одна з Карпатських вершин, піднятися на яку їдуть охочі з усієї України. Петьовка вважає, що потрібно розвивати довколишню інфраструктуру і залучати до цієї справи інвесторів та державу.
Ірина Ващук
полянець 2012-09-16 / 13:20:29
скажіть Дякую Банді "Данецьких Гуцулів2 на чолі із Закуренним-капчьонним