Наскільки ці дії є законними в контексті виборчого законодавства і чи за таке розмальовування обласного центру Закарпаття в синьо-білі кольори "перетекла" хоч якась сума в міський бюджет з виборчого фонду ПР – розбиратися прокуратурі з міліцією. Ми ж констатуємо, що, оскільки все у цьому світі є відносним, то можна собі уявити, що це не прапори ПР прикручували до ужгородських стовпів, а зовсім навпаки – ужгородські стовпи разом з усім Ужгородом (і разом з нами) грубо примотали скотчем до символіки Партії регіонів.
А хіба не так?..
ммм 2012-09-13 / 12:39:58
а завтра, трк україна (ахмет-tv) буде розказувати про те, що ужгродці до нестями люблять партію влади...
Схвильований 2012-09-13 / 12:26:49
Анатолій, сам ти приземлений! Не розумієш ситуації в країні, яка давно назріла, ще з приходом яника до влади! Ведеться окупаційний режим! Погорєлов ішов на вибори мера від "еко" партії, а тепер є членом партії регіонів! То хто ж ще приземлений?!
Шмітт 2012-09-11 / 21:48:18
Та це все так примітивно! Невже ці прапоці змусили когось змінити свою думку що до влади, чи применшили впевненість в поразці ПР? Мене ні, ані перше ані друге не навязали!
Анатолій 2012-09-11 / 21:44:40
Ну звісно,легше ж скинути все на регіоналів,аніж припустити що це хтось їх бруднить.Які ви люди приземлені.Де докази що це були люди з Парітії Регіонів а не з якоїсь іншої партії?
ЛОЦИ 2012-09-11 / 15:56:39
Зря донецким показали скотч! Теперь в Украине на нем держится все, что должно быть прибито, прикручено...
Оптиміст 2012-09-11 / 08:33:23
Коментар видалено. Адмін
Микола 2012-09-11 / 00:19:25
от, млять, у журналістиці уже надцять років, а жодної Марти не знаю. Гюльчітай, аткрой лічіко перєд тєм, как чтота гаваріть.
LTZ 2012-09-10 / 22:57:11
Таке саме бачив у Богдані Рахівського району.
Навязують свою окупаційну символіку так само як у свій час нацисти та комуністи.
XXL 2012-09-10 / 22:33:39
Дібіли
Smereka 2012-09-10 / 22:15:59
Вони нас пробують примотати міцно. Але і ми вже чогось навчились.
Чи ні????
Марта 2012-09-10 / 22:03:56
Ми ж констатуємо, що, оскільки все у цьому світі є відносним, то можна собі уявити, що це не прапори ПР прикручували до ужгородських стовпів, а зовсім навпаки – ужгородські стовпи разом з усім Ужгородом (і разом з нами) грубо примотали скотчем до символіки Партії
Я ж можу уявити собі автора цієї цитати, і від цього мені стає боляче за нашу журналістську братію, невже там працюють тільки ось такі особи з "обмеженою діалектичною уявою по Фрейду" ? Я би Вам пропонувала зайнятися трохи нігілізмом, причому нігілізмом власного існування
микола 2012-09-10 / 22:00:54
Не перебільшуйте, хтось підставляє ПР а дурні вірять.
Ikic 2012-09-10 / 21:28:03
Там где скотч не держит, гвоздю делать нечего!