Вегеш підключиться до передвиборчої кампанії Кеменяша (ВІДЕО)

Про це повідомив кореспонденту Закарпаття онлайн кандидат у депутати Верховної Ради від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» по округу №70 Олександр Кеменяш.

Вегеш підключиться до передвиборчої кампанії Кеменяша (ВІДЕО)

Як розповів Олександр Кеменяш, коментуючи рішення Миколи Вегеша зняти свою кандидатуру на виборах до парламенту на користь представника від Об’єднаної опозиції, «для мене таке рішення є позитивом, як і для опозиційних сил загалом. Вчинок Миколи Вегеша – це вияв солідарності: як кандидат, він має досить потужний рейтинг практично в усіх районах, представлених в окрузі, і, якби ми разом ішли на вибори, шанси автоматично зменшувалися б у кожного з нас. Він це розумів, і прийняв відповідне рішення, до того ж іще й запропонував брати участь у моїй виборчій кампанії, за що я йому вдячний».

Доктор історичних наук, професор, колишній ректор УжНУ Микола Вегеш народився і виріс у Міжгірському районі, який разом із Великоберезнянським, Воловецьким, Перечинським, Свалявським і частиною Мукачівського району утворюють округ №70. Тому, ймовірно, що зняття ним своєї кандидатури на користь Олександра Кеменяша і рішення про участь у його передвиборчій кампанії таки додадуть голосів представнику об’єднаної опозиції по 70-му округу.

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

06 вересня 2012р.

Теги: Кеменяш, Вегеш, кандидат, обєднана опозиція

Коментарі

Свалява 2012-10-23 / 20:29:48
Шановні!Піару зовсім непотрібно для Кеменяша,оскільки він для області зробив набагато більше ніж ви собі уявляєте.Тим більш державні кошти ,які виділялися для потреб людей ,офіційно перевірялися іперевіряються, бо він БЮТівець.Звернути треба на це увагу , а не писати будь-що.Саме головне-чи вкурсі писяки, скільком хворим людям допоміг сам депутат.Доречі, якщо самого його запитати скільком допоміг,він тихенько усміхнеться і скаже, що це неважливо.Бо він добра людина, тому нетреба паплюжити людину яку незнаєте.А зараз головне-у школах нехватає інвентарю,останім часом на ремонти шкіл невиділялися бюджетні кошти,інвентар купують самі учителі або за рахунок учнів. прицьому РАЙВО звітує що у нас все добре, можливе інше...У них є кошторис для придбання нових меблів через деякий термін придатності.Це явно не за кошти спонсорів,бо саме спонсори мають право запитати ціну меблів,а держава-лох,чогось у завідуючих частенько появляються цікаві будиночки...

авторитет 2012-10-16 / 17:27:43
Рекомендую прочитати викладену статтю Закарпаття онлайн 14 травня 2009 року про діяльність О.М. Кеменяша "Закарпатець Олександр Кеменяш вибиває державні кошти собі на бізнес за рахунок шкіл і лікарень краю

ЛЮДИ РОБІТ ВИСНОВКИ З ПРОЧИТАНОГО

Marcus 2012-09-08 / 12:46:19
Забувся Балога і сказав: "Підтрмайте НАШЕ рішення, що вони довоє правильно зробили..."
Так, так... "НАШЕ". Адже це не рішення Вегеша та Кеменяша. А КЕменяша та Балоги.
Взагалі вибори мажоритарників по 70-му округу нагадують кастинг лузерів.

Свалява... 2012-09-07 / 17:40:02
Мда...Корінний Свалявець....не сором Сваляву....пишеш дурницю...ти просто подстава....яка продалася за 50-100грн. як і на минулі вибори "Регіонам"...сидиш і пишеш тут брєд...ти просто неосвіччена людина...всі наші заводи розпалися як і Союз бивший...і всі розумні люди знають то..."Камиш" тут не причом...і той "ветеран"...просто людина Ланья І.І....А по поводу шо "Камишові" лиш крали...ти вообще значить не розумна людина...А Ланьо.І.І....зробив шо???Спеціально почав ремонтувати центр...ну щоб видно було шо він шось робить...і всі вже кричать що він Бог....а насправді...толку з того центра???Коли люди голодають...І ще одне....ще треба знайти такого кримінального чоловіка як Ланьо....

Корінний Свалявець 2012-09-07 / 12:52:15
Голова громадської організації Ветеранів задава запитання Балозі те що тривожить основну більшість Свалявчан він запитав навіщо ви Вікторе Івановичу підтримуете кандидата в депутати Кеменяша який жодного разу за 8 років депутатства не виступив із трибуни зробив 120 запитів по питанню лобійування свого бізнесу який нічогісінько не зробив для рідного міста і навіщо він в Газеті Місцевий час займаеться маразматикою присвоюе заслуги голів місцевих громад своими а потім ще каже що хтось займаеться популіськими діями окрім Кеменяша і його Кампанії більше ніхто в районі не займаеться популіськими рішенями !!! і після цих слів дідусеві оплодували !!! а Камишовися начав голос трясти а Балога і не знав що казати !!! увесь тот цирк закінчився тим що Балога з опущеною головою тікав з Будинку культури в Сваляві !!! Зрозумів Віктор Іванович що Кеменяш давно вже не царок у Сваляві і думаю після цього він йому зробив зауваження Сашу куда ти мене привів тебе туй люди клюють !!! У Сваляві уже давно дурних не має які підримуватимуть ідеї Кеменяша а його ідеї всім відомі путо лобіювати питання свого бізнесу і клану !!! і те що ще не докрав докрасти розорити рідне нам місто !!! НАщот "Біти" далеко нетреба іти усі знають як Камиш із Рижим Інаком газдували у Сваляві і кілько раз люди низашо були биті !!!які тяжко робили на заробках а у них забирали останню копіку а соболиво ті що капусту продавали !!! вони іх добре памятають і не раз не злим тихим словом споминають !!! та ще його земляки не забули маніпуляції із закордонними паспортами та обміном валюти як пів Сваляви наш НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ нагрів !!! од кого над підсуває Балога і Вегеш і це щи лим вершина айзберга !!!

негровецький 2012-09-06 / 20:30:21
що більше Ярема Іван голова Міжгірської райради вже всі гроші розтринькав Балогівські і тепер йому нічим платити за Вегеша ????

234 2012-09-06 / 19:42:00
Єцовській фракції у Міжгірській районній раді хана прийшла.Ваня Бобонич правильно зорієнтувався і перейшов у фракцію Партії регіонів. Вже добре ясно,в кого більшість у райраді,тому що і Саша Грига тоже переходить у ПР.Зато Микола Вегеш знявся із гонки бо розумний чоловік і бачить,що він у прольоті,нікому їх в нашому районі підтримати.Така сама доля чекає і інших єцовських кандидатів по області.У Міжгірському районі ПР рулить і набере більше 50% голосів.

міжгірець 2012-09-06 / 18:47:12
видно не дає більше грошей на вибори балога бездарному Вегешу, Миколо з полонини іди сторожувати в Барву !

Корінний Свалявець 2012-09-06 / 16:04:55
те що Балога підтримуватиме на виборах О.Кеменяша всім відомо тому і таких дій од ЕЦ чекали всі і Сваляві у нього з Кеменяшом наперно така була домовленість коли він йому місце під барву продав напевно не 6 млн, а за 3 млн., щоб той його профінансував на вибори в ВР. А Свалявщина вибрала мером Ланьо тому що нам Свалявчанам набридло керівництво клану Камиша і його йоп компанії які 10 років тупо крали безбожно... Креше щоб Свалява виглядала як Норвершське містечко аніж як при правлінніРевтія та Гончарука Камишових набивачів карманів... 10 років депутатства Кеменяша і в Сваляві більше не має меблевої фобрики, автоколонки на вокзалі, лісокомбінату, хізаводу,Кришталевого джерела і тд тп. все забрав задарма і розпродав за мілійони нам така його предвибочка програма розкрадання рідного міста не потрібна а ось подеюкують що зараз очільником районного ЕЦ стане Адам Камишів шнирик

сусід сусіда вегеша 2012-09-06 / 15:01:20
коментар тупенький,горить земля під ногами регіаналів,ще знімуть всі інші на користь кеменяша і тоді один на один --запроданці проти закарпатців.Що панове щури,сморчкови,ледиди-страшно за посади та за партійні бабки,які і не думаєте дати людям.Пужаєте тупеньких сільських вчителів та бездарних дохторів,у вас ниє мозгів кой вами керує солодовнічка.

сусід ВЕГЕША 2012-09-06 / 14:11:37
ВЕГЕШ І ПОВИНЕН БУВ ЗНЯТИ СВОЮ КАНДИТАТУРУ АДЖЕ ЗА НЬОГО Б НІХТО НЕ ПРОГОЛОСОВ ТАК ЯК І ЗА КАМЕНЯША ! ДВА САПОГА ПАРА !!

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая