Закарпаття знову закріпили за "надзвичайним" Балогою

Кабінет міністрів України поклав на першого віце-прем'єр-міністра Валерія Хорошковського координацію роботи із забезпечення взаємодії міністерств із місцевими органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування.

Закарпаття знову закріпили за "надзвичайним" Балогою

Про це сказано в розпорядженні Кабміну №592 від 20 серпня.

При цьому уряд вніс чимало змін в закріплення за міністерствами адміністративно-територіальних одиниць.

Однак, Закарпаття ці зміни не торкнулися – воно, як і раніше, закріплене за  Міністерством надзвичайних ситуацій, яке очолює Віктор Балога.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у серпні 2011 року Кабмін закріпив міністерства й інші центральні органи виконавчої влади за адміністративно-територіальними одиницями.

27 серпня 2012р.

Теги: Балога

Коментарі

Гуцул 2012-08-30 / 17:19:10
балоги то ще дуже маленьке зло порівняно з бандою партії регіонів!!!

тарас 2012-08-28 / 19:25:49
балоги - це найбільше зло для Закарпаття. Їхня діяльність спрямована виключно на власне збагачення. Цей клан бариг треба терміново вимітати з нашого краю.

Ужгородка 2012-08-28 / 16:21:37
бАЛОГИ и его мафиозный клан НИКОГДА не заботились ни о Закарпатье, ни о его жителях, а ТОЛЬКО О СВОЕЙ СЕМЕЙКЕ и СВОЕЙ КУБЫШКЕ !!!! Оно ложиться подо все, что вверху, под юща, под яныка, под любого, только бы клан не трогали. Неужели есть еще наивные, кто не понимает таких простых вещей ? А скорее всего - это грязная игра в украинские выборы.

до небайдужих 2012-08-28 / 15:52:41

Коментар видалено. Адмін

небайдужий за закарпатців 2012-08-28 / 15:19:55
До katlia. Правильно розумійте прості речі! Мова не йде про родину,а про вплив(вирішення) на несподівані ситуації, різного характеру, які можуть негативно вплинути на кожного виборця.

katlia 2012-08-28 / 13:46:34
Шановні дописувачі, ви, як хочете щоб Балога вас захищав, в якому розумінні? Він, що ваш батько? Він наш земляк і за його каманду потрібно голосувати, чи може за корупціонера Шелевера на чолі з губернатором Ледидою. Який нічого за два роки не зробив для мешканців краю.Що це за губернатор, що навіть у себе в селі не може вирішити питання щодо сміттезвалища, а зараз робіть висновки, шановні земляки?

Микола 2012-08-28 / 09:05:46
Балога сам по собі ніхто, просто успішний завидівський барига. Він ляже хоч під кого, лиш би утримати бізнес

John Gun 2012-08-28 / 08:24:25
Моня, с таким чувствительным ШНОБЕЛЕМ, ТЕБЕ сподручнее выносить НОЧНЫЕ ГОРШКИ в Маскве или Тель-Авиве...

небайдужий за закарпатців 2012-08-28 / 08:22:36
до небайдужих. Якщо і був такий факт зафіксований,це не трагедія, проблема більшої частини виборців це соціальний стан до якого довели "регіонали", зубожіння. Щодо "скуповування виборців" це робили регіонали більш потужно уже на місцевих виборах,іншого підходу щодо формування електорату в Україні не існує!!!

Моня 2012-08-28 / 07:57:37

Хамсто. Коментар видалено. Адмін

Гуцул 2012-08-28 / 05:13:34
Щодо Петьвки(№72 виб. округ), то я можу підтвердити, що він скуповує голоси людей та робить предвиборчі подарунки, звичайно за їхні ж гроші, бо я родом з одого села того району тому це знаю. Люди подумайте, що відповідно потім він буде відбивати ці гроші!

бунтар 2012-08-28 / 05:08:59
Балоги це потенційні тушки й зрадники, а чому потенційні, адже він вже працює з Януковичем в команді, і звичайно, буде й після виборів.
Постає питання: для чого тоді голосівати за балогівців(петьовки та інші), які тотально скоповують голоси закарпатців за гречку та подарунки!?

Nik 2012-08-28 / 05:04:35
"небайдужий за закарпатців 2012-08-27 / 22:26:25
Балоги впливові особистості на Закарпатті.Тільки Вони реально можуть захищати інтереси "простих смертних" Закарпатців.Вітаємо."

Можливо, алевоницього ніколи не робили і не бдуть робити, адже це ще та данда з часів 90-х років.

читач 2012-08-28 / 01:06:04
Треба підтримати команду Віктора Івановича! Це єдина людина яка насправді захистить Закарпаття. Інакше буде ...

до небайдужих 2012-08-27 / 23:43:18

Розмову закінчено. Адмін

777 2012-08-27 / 23:41:17
медведчук не за горами скоро буде

Адмін 2012-08-27 / 23:29:22
А чому Закарпаття онлайн має публікувати фото ідіота, який сфотографував продуктову машину Барви, що привезла продукти в магазин, біля якого хтось щось приватно ремонтує, і, приплівши до цього П.Балогу, розмістив цей ідіотизм на своїй жовтій інтернетній стінгазеті?

до небайдужих 2012-08-27 / 23:14:58
Так Балоги захищають Закарпаття та його мешканців всіма силами. А чому єцуни забули розповісти про те як молодший Балога, Павло використовував дитячу робочу силу при ставленні бруківки в Хусті ( про що забуло написати закарпаття-онлайн ), так це так одні Балоги захищають все Закарпаття?

месник 2012-08-27 / 22:52:52
Но, певно, ож Ледида і ледиденята хотіли би, аби Балоги не було би. Тоді би вони після кожної пянки палили не по 40 гектарів лісу, як про то нині писало Закарпаття-онлайн, а по сто каждий тиждень.

небайдужий за закарпатців 2012-08-27 / 22:49:31
Невже Ми сьогодні стали багатшими за "царювання" регіоналів? Так,щоденно втрачаємо робочі місця,щоденно видумовуються "справи",чіпляють на гачок,і.т.д.,а далі все буде гірше.Тільки Балога може захистити Закарпаття!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ