Розплідник рослин "Ландшафт центр"

Спеціалізована компанія, яка успішно працює на ринку ландшафтних послуг ще з 2001 року. Ми виконуємо повний комплекс ландшафтних робіт: від проекту до його реалізації з подальшим сервісним й гарантійним обслуговуванням. Ландшафтний дизайн, ландшафтне проектування, підготовчі роботи, благоустрій території, газони, альпійські гірки, штучні водойми, струмки, водоспади, підпірні стінки, доріжки, тераси, зимові сади, «зелений дах», вертикальні сади, живі огорожі, плодові сади, зелені скульптури - все робимо якісно, оперативно та зі смаком. Ми намагаємося не зупинятись на досягнутому і сьогодні наш ландшафтний центр – це:

  • Послуги з ландшафтного дизайну та по догляду за територією

  • Продаж рослин і всього необхідного для ландшафтного дизайну та саду

  • Вирощування декоративних рослин у відкритому грунті та в контейнерах

  • Ландшафтний парк та еко-господарство з вирощування та продажу домашніх і декоративних тварин та птахів.

Садовий центр

В 2011 - наш садовий центр розширився і переїхав за дійсною на сьогодні адресою: м. Ужгород, Оноківська об’їзна, 1 (об’їзна траса Ужгород-Перечин). Тут у 2011 році ми розпочали виробництво власних саджанців і заклали розплідник декоративних рослин площею 10 га.

Розплідник

Вирощуємо хвойні та листяні культури як у відкритому ґрунті, так і в контейнерах. Всі наші саджанці адаптовані до місцевих природніх умов. Вирощені в нас рослини - загартовані зимовим морозом, сильними вітрами та польовою спекою, пройшовши природній відбір, наші саджанці почуватимуться прекрасно в будь-яких природніх умовах. Пропонуємо привабливі пропозиції як для роздрібних, так і для оптових покупців на рослини власного виробництва, вирощені в нашому розпліднику рослин.

Еко-господарство

Також у нас діє еко-господарство з вирощування та продажу домашніх та декоративних тварин: різноманітних птахів, страусів, свиней породи мангалиця, кіз, овець, собак породи комондор s сибірських хаскі.

Бренди: ЗАПИСИ