
Сьогодні, 17:33
В останню дорогу захисника проведуть 29 квітня.

Сьогодні, 16:27
Змагання до Дня прикордонника об’єднали силовиків і ветеранів. Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Сьогодні, 15:47
Полум’я знищило прибудову та частину даху, але не дісталося житлових кімнат.

Сьогодні, 15:18
В Ужгороді патрульні поліцейські оперативно надали допомогу жінці, яка намагалася завдати собі шкоди.

Сьогодні, 14:13
Злочинну діяльність зафіксували одразу в кількох містах області – Мукачеві, Сваляві та Хусті.

Сьогодні, 13:21
На місці працюють 35 рятувальників, мешканцям радять не відкривати вікна.

Сьогодні, 12:34
Власник намагався винести майно з палаючої господарської споруди та отримав опіки.

Сьогодні, 10:22
Чин похорону розпочнеться о 13:00 на площі Народній.

Сьогодні, 10:03
Серед призерок чемпіонату Європи — чотири представниці прикордонної служби. Про це розповіли на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Сьогодні, 09:29
Закупівля матеріалів оптом – це важливий крок як для окремих майстрів, так і для салонів. Адже це впливає не лише на витрати, а й на рівень сервісу, швидкість роботи та рівень комфорту клієнтів.
Сьогодні, 09:07
Спорт має надзвичайно важливе значення у житті ветеранів та ветеранок, адже він допомагає підтримувати фізичне здоров’я, зміцнювати тіло, покращувати психоемоційний стан і сприяти соціальній адаптації після служби.

Сьогодні, 08:44
Богдана Кирлика підозрюють у зловживанні службовим становищем під час закупівлі електроенергії: за даними слідства, через укладення додаткових угод ціна зросла більш ніж на 37% без належного ринкового обґрунтування, що призвело до переплати з бюджету громади понад 355 тис. грн і недоотримання значних обсягів електроенергії.