У неділю, 24 вересня, до Дня міста, закарпатський кінорежисервлаштовує у Тячеві кінопоказ фільмів закарпатської тематики.
Шанувальники творчості митця зможуть побачити такі кінороботи:
- «Я і є вона» (Україна, 2014, док., історія, війна, біографія, 20 хв.; новий реліз) Закохавшись, гуцулка Василина ходить на побачення…, часом зі смертю, бо вона стала партизанкою (www.imdb.com/title/tt4032718)
- «Місто ангела» (Україна, 2015, фентезі, роуд-муві, музичний, 35 хв.; новий реліз) Іноземця манить Закарпаття, цього разу тайна свого минулого і міста Тячів. На шляху йому зустрічається чарівний ангел (www.imdb.com/title/tt3954346)
- «Маруся» (Україна, 2016, док., історія, біографія, сімейний, 30 хв.) Закарпатська доля – більше щастя чи горя? 15-річна дівчина змушена вийти заміж, щоб уникнути переслідування родини новим режимом. Оповідаючи про це онукові, вона проливає світло на сімейну історію та сторінки сторічної історії одного з найкрасивіших країв світу, Закарпаття (www.imdb.com/title/tt5425170)
- «Криниця Чендея» (Україна, 2017, док., історія, біографія, сімейний, 15 хв., проект фільму) Унікальні приватні спогади найближчої людини про Івана Чендея – забутого сценариста легендарної стрічки «Тіні забутих предків» із Закарпаття.
- «Останній солдат» (Україна, 2017, док., біографія, історія, війна, сімейний). Дивіться фрагмент нового фільму автора ідеї Олександра Гавроша та режисера В’ячеслава Бігуна. Перший оптиміст і останній солдат Другої світової війни 600-літньої Закарпатської Дубрівки, 91-літній шахіст і бібліотекар Юрій Куруц оспівує епічну історію свого життя, рідного краю та любовні пригоди (http://www.imdb.com/title/
- «Моро» (Україна, док., біографія, історія, війна, сімейний) Дивіться тізер чи фрагмент нового фільму. Мирний українець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи долю перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й дружину (http://www.imdb.com/title/
Вхід вільний.
В'ячеслав Бігун ― кіномитець і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Народився в Тячеві, навчався й працював у провідних університетах і наукових установах світу (Львівський університет, Інститут держави і права НАН України, Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом ― в Європейському суді з прав людини. Один із найбільш титулованих і продуктивних сучасних кінорежисерів. Загалом його стрічки, частину яких представлено у вільному доступі, з 2014 року витримали більше 100 показів і здобули близько 30 нагород.В’ячеслав Бігун неодноразово відзначався і за популяризацію української культури та кіно.