Презентація роботи громадської організації Vizion Zero щодо безпеки дорожнього руху в Україні та "круглий стіл" "Безпека дорожнього руху в Ужгороді - простір для спільних дій"

• 16:00, 25 жовтня

• Ужгородська міська рада (велика зала)

Представники громадської організації Vizion Zero Віктор Загреба та Андрій Коман приїдуть до Ужгорода на запрошення міського голови Богдана Андріїва.

У заході також візьмуть участь представники Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві.

Ініціювала приїзд співзасновників Vision Zero до обласного центру Закарпаття радник міського голови на громадських засадах Маріанна Собран, яка також запропонувала розробити та затвердити на міському рівні стратегію нульової смертності на дорогах Ужгорода.

На зустріч запрошуються всі бажаючі.

Довідка

“Vision Zero” (“Нульове бачення”) — це створена у Швеції концепція, яка стверджує, що будь-які дорожні смерті — неприпустимі, і що треба прагнути звести цю цифру до нуля. 
Шведи вирішили, що винуватити людей за те, що вони спричиняють аварії (“blame the victim”) – непродуктивно. Бо люди завжди помилялись і будуть помилятись. Але що тоді продуктивно? Побудувати розумну і безпечну систему менеджменту безпеки (“safe system”), в якій кількість смертей буде постійно знижуватись, поки не знизиться до нуля. Цей підхід показує вражаючі результати в Швеції, Британії, Данії, Голландії та інших країн ЄС. Понад 500 великих міст Європи вже досягнули нульової смертності!
Від аварій на дорогах і вулицях України щороку втрачає життя понад 4000 людей. Місія громадської організації “Vision Zero" - зменшити це число до нуля. Крок за кроком, рік за роком, місто за містом.



Події 25 жовтня

10:00Міжнародна конференція на тему: «Можливості участі територіальних громад Закарпаття у міжнародних і транскордонних програмах співпраці»
Ужгород, Закарпатська обласна рада (пл. Народна, 4, сесійна зала)
15:00Відкриття виставки творів співзасновника закарпатської художньої школи, академіка, народного художника СРСР Йосипа Бокшая на честь 125-річчя від дня народження митця
Ужгород, Закарпатський обласний художньій музей ім. Й. Бокшая
16:00Презентація роботи громадської організації Vizion Zero щодо безпеки дорожнього руху в Україні та "круглий стіл" "Безпека дорожнього руху в Ужгороді - простір для спільних дій"
Ужгородська міська рада (велика зала)
16:00Відкриття виставки творчих робіт об'єднання “Райдуга”
Мукачево, картина галерея замку "Паланок"
18:00Відкриття виставки живопису Петра Ряски "Там, де ростуть гриби"
Київ, галерея «АВС-арт» (Андріївський узвіз, 2-Б)

НОВИНИ

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
02:45
/ 1
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
01:32
/ 3
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 2
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
07:08
/ 18
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
17:49
/ 2
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
17:02
/ 3
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
18:42
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра подала заяву до поліції про умисне перешкоджання журналістській діяльності та порушення недоторканності приватного життя
16:34
Тернополянину, який на Закарпатті переправляв "ухилянтів" до Угорщини за $12 тис., оголошено про підозру Фото новина
16:08
За злив у соцмережі пересування військової техніки ЗСУ 23-річному ужгородцеві оголошено про підозру – СБУ
15:05
Сімейну лікарку з Тячівщини затримали за торгівлю фіктивними довідками про інвалідність для виїзду за кордон Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
03:11
/ 6
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
19:41
У Мукачеві вже позбавленого прав водія, що п'яний в'їхав у бордюр, оштрафували на 54 тис. грн Фото новина
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
22:25
/ 2
У Часлівцях на Ужгородщині чоловік викинув у кювет мішок з цуценятами Фото новина
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
16:28
/ 1
У Лозянському Міжгірської громади уродженець Дніпропетровщини, тікаючи на вкраденому бусі, побив його власника, котрий йому перешкоджав Фото новина
» Новини за добу