У Пацканьові на Ужгородщині селяни перекрили рух лісовозам (ВІДЕО)

Проти проїзду лісовозів. Активісти села Пацканьово на Ужгородщині влаштували протест прямо на дорозі, якою великогабаритні автівки везуть зрубаний ліс.

У Пацканьові на Ужгородщині селяни перекрили рух лісовозам (ВІДЕО)

Місцеві кажуть, їх дороги руйнуються, будинки тріщать. Тим часом, у лісництві запевняють, вже незабаром лісовози будуть їздити об'їзною дорогою.

ТРК "Мукачево" (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
15 березня 2017р.

Теги: Пацканьово, лісовоз, протест

Коментарі

Галині 2017-03-19 / 12:13:19
Так подзвони, для чого номери написала????

ГАЛИНА 2017-03-17 / 11:55:39
ха-ха...як голосно, вірніше-голослівно! Спробуйте "подіяти"-зверніться в "органи",- неодноразово звертались в ці органи, але на жаль в наш час це не призводить до результатів. Я не маю на увазі що треба все розкрадати,треба діяти! а не критикувати перед телевізором Порошенка,чи читаючи таку новину цих хлопців...я підтримую будь які ініціативи...всі б дотримувались закону (ті ж сади і кар"єр)якби він поширювався і відображався не лише на них!!! і там взагалі то є Голова с.р.- він має хочаб юридичний статус для впливу у законному полі...а хлопці як знали так і виступили(мабуть без його підтримки)! (0312) 63-08-35 — гаряча лінія Закарпатської обласної прокуратури
(0312) 69-51-44 — приймальня МВС України у Закарпатській області
(0312) 61-31-00 — гаряча лінія СБУ в Закарпатській області

для Галини від не вірю 2017-03-16 / 22:37:26
Я теж не боюся себе назвати,лиш,навідміну від решти активістів вважаю,що краще робити а не шуміти.І дивлюся на речі тверезо.Захищаєте усіх тут,дивна логіка якась - красти камінь можна, то ж нічиє,сад красти можна, то ж колгоспу,а значить нічиє!!!Роботи нема,тому крадуть? Принципів моральних нема,самим не гидко???Для рішення таких конфліктів є компетентні органи до яких необхідно звертатися, а не шуміти безтолку!!!!

ГАЛИНА 2017-03-16 / 13:34:14
я ,НЕ БОЮСЬ НАЗВАТИ СЬ ВЛАСНИМ ІМЕНЕМ,-ОТОЖ БЕРУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СКАЗАНЕ...А ці "село" "не вірю"ітд...ви плутаєте все в один клубок!! хлопці мають право на помилки...як і всі люди!! ви хоч поїдьте в той карєр і попробуйте підняти пару камінців-"позабивайте баблм свої кармани"--вхіт вільний!-(ходила знаю!!!)-кармани грошима не забиті-бо це важка фізична праця!!! там є власники карєру які недотримуючить жодних норм з прикриванням вивозили той камінь, а сільським людям більше нічим занятись вони виживають...Чи по вашому якби там все було законно оформлено там відмовились би працювати??? друга тема-сади. Офіційно це землі "Червоної зірки"-не розпайовані землі,-одне з небагатьох сіл,де повний безпорядок в цьому плані.Хто по вашому має доглядати чи обробляти ці сади...які сьогодні-завтра просто відберуть(бажаючі можуть піти попробувати і яблука позберати у мішки- ще не так розбагатієте)...і будете такі "багаті" як ці селяни!!! вважаю що критикувати має право лише той,-хто може запропонувати альтернативу і сприяти в подальшому вирішенню проблем(хоча б юридичною консультацією)

для "не вірю" 2017-03-16 / 13:17:59
Звісно це не високоосвідчена інтелігенція,- а прості "сільські хлопи" Ви якщо такі розумні і впевнені що якийсь з компетентних органів захистить ліс (весь Маковицький хребет, який страждає від цього лже-лісничества)-будь ласка дійте!!! питання у ваших там живущих батьків є літом вода- джерельна чиста "самотічна з лісних джерел",- якщо ще є то йдіть напийтесь БО дУЖЕ СКОРО небуде!!! а цей дзвінок журналістів взагалі обурює!!(звісно що бреше, а показали ніби аргумент.навіть з відео дидно які це здорові дерева. А якщо селяни собі підуть нарубати дрова для власних потреб,то це не розкрадання!!! ці проблеми аукнуться ще всьому Ужгородському краю не лише Пацканьові...лише підозру цим чудесночистим лісникам пред"являть,коли почнуться наслідкові проблеми і "лисіни" на айрофотознімках...Ще раз повторюсь: ЯКЩО ХТОСЬ ЗНАЄ КРАЩЕ БОРОТИСЬ З ГАНЕБНОЮ ТОТАЛЬНОЮ ВИРУБКОЮ ЛІСУ,-селяни як Пацканьова так і інших сіл підтримають ініціативи!!!

не вірю 2017-03-15 / 19:33:27
Не хочу, щоб аудиторія,яка цікавиться цим питанням, сприймала купку зацікавлених і геть недалеких людей, як голос Пацканівської громади!!Всім болить серце за ліс,і за майбутнє наше покоління, але те що ви побачили у сюжеті - дурь,яку наші активісти сприймають як подвиг!!!! Не ведіться на клоунів Пацканівського імпровізованого театру!!!!

не вірю 2017-03-15 / 19:26:07
Знаю цих людей, які активізувались,бо родом з Пацканьова,і буваю там у батьків! Не вірю,бо знаю чому "активістам " це.треба! Люди,які обкрадають своє село роками,а коли дорогу перейшли то іі перекривають,недостойсні вашої уваги,шановні панови коментаторі!!!!я не підтримую жодну сторону конфлікту!!!Для вирішення ситуації є правові методи!!!Смішно до сліз із цих "патріотів" села,які розбазарювали його роками :і камінь,і сади,і все що не так лежить, а значить - нічиє!!!!

до не вірю 2017-03-15 / 19:16:57
про що ви говорите?! Про яких районних депутатів?! У Тур'я - Поляні на Перечинщині, саме районний депутат п. Іван Лоскій вже 4-й рік підряд ріже ліс, лісовози по 3 на день дуннять селом, та ще й в придачу фура яка возить дрова за кордон, це вони депутати руки гріють на лісі, пішли в депутати щоб нажитися, везе лісовоз той ліс а на лісі 3-4 бірки і все

не вірю 2017-03-15 / 16:59:35
А де громада села?де.районні депутати? Це дурниці, а не знак протесту!!!коли люди шукають твій номер , бо їм треба журналістів,а просто на вулиці не вітаються. Сорі,хлопці, у такому бруді брати участь не хочеться!!!! Де були ваші протести,коли у кар'єрі загинув ваш товариш????отож бо...пора задуматись

Захисник лісу 2017-03-15 / 15:54:30
На рахунок кар'єру і яблук - вірно. Але тепер справа торкається не лише дороги, а й того лісу, якого скоро не стане. Таким лісогосподарюванням до чого ми дійдемо???? З водою у нас дійсно проблеми завжди, а чим більше вирубується ліс - тим ще більше ми страждатимемо. Рівень води паде не лише криницях, а й в колодязях. Минулого літа вже впало на 1,5-2 метри в колодязі. Якраз десь рік назад і почалася активна вирубка. Та скільки ж можна рубати??? Де таке чувано, щоб були такі суцільні рубки?

А хлопці молодці, що вийшли на протест. Всі давно шумлять, а організатора нема. А тут - дорогу пепекрили, цілу ніч там просиділи. Хвалю за це! Тільки легко здалися, нажаль... Не можна так все залишити!

село 2017-03-15 / 15:46:09
Всі проблеми лише у тому, що цим активістам не дають робити свавілля у лісі і заробляти на цьому. Чого вони не сказали як вирізали всі сади, толоки і нагріли на цьому руки. Теж саме із карєром вся риба у річці вимерла, поьріскали хати за дороги взагалі мовчу коли почали видобувати каміння без жодного на те дозволу та возити вночі каміонами, а ці так звані активвсти робили незаконно у карєрі набиваючи кармани грошима. Таких активістів можуть лише такі як вони.

ужгородець 2017-03-15 / 15:31:14
Підтримую хлопців!

Не вірю 2017-03-15 / 14:30:25
Це не терпець урвався,це тим активістам заробляти в лісі не дають!Коли ці активісти з кар'єру камінь фурами возили,і Вася яблука фурами восени, то не перекривав дорогу!не дорогу їм треба і не село!!!!!фу,активісти,противно аж..

Степан Крук 2017-03-15 / 14:20:57
Тримайтеся, хлопці! Все вірно робите. Щоб ваші діти згодом не казали: "Ой смереко, чом ростеш ти так далеко..". Громада, то є великий чоловік!

Андрій 2017-03-15 / 14:07:57
Ще вартувало б того попа московського агента накопкати в єдно місце за пропаганду "русского мира" та поки церкву і землю не переоформив на Гундяєва.

ужгородець 2017-03-15 / 12:37:32
Ці дороги є комунальною власністю громади с. Пацьконьово і за проїзд великотонажних лісовозів Держлісгоп повинен плати досить велкі гроші .Треба усього прийняти рішення сільської ради врахувати шкоду та збитки.

Дід Микола 2017-03-15 / 11:15:58
терористи пробралися на Закарпаття і заважають торговим партнерам парашенка обмінюватися товарами з нашими людьми в лугандоні. Всі є шатунами і путінськими агентами, негайно всіх пересаджати за антидержавну діяльність.

Захисник лісу 2017-03-15 / 10:14:05
Одна бірка 2 грн? А один кубометр ділової деревини бука скільки коштує? А якщо бірки нема, то і в документах цих кубометрів нема.

до Захисник Лісу 2017-03-15 / 09:54:47
вони так економлять, бо одна бірка 2 грн коштує

Бренд 2017-03-15 / 09:49:34
Молодці люди! Крим просрали, тепер ще хочуть знищити і наші карпатські ліси.

У зоні карантину по АЧС перебувають 3 села на Мукачівщині, у зоні нагляду - 39
У Мукачеві роблять все, аби чума свиней не потрапила в місто
Новозбудований спорткомплекс у Тячеві відкриють до Дня міста
/ 3Великий Бичків ніяк не спроможеться стати центром об'єднаної громади
На схилах Чорної гори під Виноградовом дозрівають екзоти
Дике озеро на схилі гори Гропа на 100 метрів високогірніше, ніж Синевир
На Тячівщині організували "релігійний" табір для неповносправних дітей
Відбулося друге пленарне засідання 9-ї сесії Тячівської райради
У Хусті відбувся V-й етап Кубку України зі швидкісного спуску на велосипедах
Перечинщину з Ужгородщиною з'єднають туристичною стежкою
На Закарпатті від спеки плавиться асфальт на дорогах
На Закарпаття прибув гуманітарний конвой з Чехії
Закарпатські пластуни таборували на Рахівщині
/ 2Останній закарпатський бокораш помер за кілька місяців до початку відновлення музею лісу і сплаву
На Закарпатті з понад 300 заявок на вакансії патрульних більшість кандидатів не змогли пройти перші етапи відбору
На закарпатських Боржавських полонинах відбувся чемпіонат з парапланеризму
/ 1На Мукачівщині святкували "Кольчино Vivat"
/ 1Через вантажівку, що застрягла колесом у вибоїні, у Мукачеві на Пряшівській-об'їзній утворився затор
У Хусті на загальних зборах регіонального відділення АМУ обговорили причини гальмування децентралізації на Закарпатті
/ 2У Ясінях фореллю з ферми зарибнюють місцеві потоки
/ 8У Сваляві відбувся чемпіонат Закарпаття з пауерліфтингу
У Рахові при церкві діє музей народного єпископа Івана Маргітича
/ 3Горонда, Жнятино і Страбичово об'єднаються в одну територіальну громаду
Випуск новин Закарпаття від М-студіо за середу, 5 липня
На Закарпатті відбувся кубок Карпат з парапланеризму
» Всі записи