Учасницю «Міс Ужгород 2012» знято за несерйозне ставлення до конкурсу (ФОТО)

Повним ходом триває підготовка до конкурсу краси «Міс Ужгород 2012». Учасницям проводять фото сесії в найгарніших місцях Ужгорода і вже найближчим часом на сайті http://mis.uz.ua будуть оприлюднені фотографії. Фотосесії проводить фотограф Володимир Твердохліб. Вже в неділю буде знято перший відеоролик з учасницями у фітнес-центрі «Viper Gym» відео режисером конкурсу Іваном Головчаком.

Крістіна Марина
Крістіна Марина

Тим часом на конкурсі вже сталася перша скандальна подія. Продемонструвала повну байдужість та несерйозність до конкурсу учасниця Крістіна Марина. «Вона не приходила на збори, репетицій та фотосесії. В нас не було інакшого вибору, як відрахувати її зі складу учасниць конкурсу. Це несерйозна поведінка і вона не гідна боротися за титул найгарнішої дівчини міста над Ужем, » – так прокоментував інтернет-виданню Закарпаття онлайн цей інцидент директор конкурсу Влад Лакатош.

Заміну було підібрано відразу. Останньою учасницею стала 19-річна модель «One Models Agency» Аліна Гапак. Саме їй було надано шанс позмагатись за корону «Міс Ужгород 2012».

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, конкурс триватиме 3 дні: 7 березня – конкурс талантів та 8 березня – конкурс «Топ-модель», які відбудуться в нічному клубі «Ейла». А 9 березня в приміщенні Закарпатського українського облмуздрамтеатру пройде фінал конкурсу.

Аліна Гапак

Аліна Гапак

09 лютого 2012р.

Теги: Міс Ужгород, конкурс краси

Коментарі

dff 2012-02-24 / 11:22:41
тупа катя! крістіна сама ушла а то шо ви уже сотий раз приписуєте шо її замінили, значить шо ви ссикуни!

123 2012-02-17 / 17:22:29
Пака Катя)

Катя 2012-02-15 / 23:35:46
Крістіні, було запропоновано прийти на кастинг, "Міс Ужгород 2012". Навіщо було приходити, якщо вона не хотіла брати участь у ньому? За її неадекватну поведінку, і відношення до конкурсу, її було замінено.
Чому одразу конкурси куплені? Бо виграла не ваша подружка, чи дівчина? Подивіться адекватно на ситуацію. Владу абсолютно всерівно хто виграє, він не сидить в жюрі, і за два останні заходи("Містер Ужгород", і "Княгиня Закарпаття")( я особисто знала, як все відбувалось, і в організації і ситуацію в жюрі, івсі їх результати) , які він проводив жодного разу не домовлялись ні про що.
Я його не захищаю, я не за нього і не проти нього. Але я не розумію, як можна писати стільки років підряд одне й те саме... Або казати, що в нього погані конкурси? оже й погані, може й хороші. Але суть в тому,що він їх робить, і займає чимось молодь. Чому ви(ті які тут пишуть цей весь "брєд") не візьмете і щось не організуєте? Це не так легко, як здається...

Влад 2012-02-12 / 16:22:41

админ удаляе мої коменти(


Адмін наразі видаляє ваше хамство. Будете продовжувати в такому ж дусі – видалить вас. Адмін 

орлро 2012-02-11 / 03:46:57
лушпаки!

Кочевник 2012-02-11 / 00:12:30

Перехід на особистості можливий тільки під власними іменем/прізвищеем. Коментар видалено. Адмін

Петро 2012-02-10 / 18:34:17
А ти в очі то йому скажи. Чи тільки тут герой?

ввв 2012-02-10 / 18:17:44

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Конь 2012-02-10 / 15:47:35
А я конь!

100 % 2012-02-10 / 14:51:13

Тут не місце для пліток. Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін 

марина 2012-02-10 / 13:41:44
Конкурси , які робить лакатош усі ниже плінтуса. туди йдуть або смолячки які щенічого незнають і хочуть слави, або селючки)))дівчата) для того об вам говорили яківи гарні не обовязково ходити по таким конкурсам, бо такі конкурси лише часто можуть попортти репутацію порядної дівчини, знаючи о лакатош знае посилати дівчат на екскорт услуги) будьте вище цього і поважайте себе))) а Крістіна Марина молодець!)))правильно зробила))

Михайло 2012-02-10 / 09:51:37
В наш час все купляється і продається, в конкурсах теж все давно вирішено, мабуть на місце Крістіни повинна піти інша претендентка. Молодець Крістіна, участь в таких продажних конкурсах не для тебе! А що то такое Лакатош, звідки воно взялося?

Артем 2012-02-10 / 09:29:25
цікаво чому 2012-02-10 / 01:32:00
Чому ця новина у стрічці виділена, як важлива? Після того, як рівень місцевих конкурсів краси, стараннями організаторів, опущено нижче плінтуса, хіба ще хтось, крім самих учасниць і їхніх родичів цікавиться цим дійством?


А Ви взагалі з Ужгорода? Про Міс Ужгород знає дуже багато людей. І я дуже сумніваюсь, що організатори опустили його нижче плінтуса. Наскільки мені відомо, цей конкурс зараз дуже високо піднявся і рейтинг його суттево виріс. Назвіть мені ще хоч один конкурс такого рівня.

Pavlo 2012-02-10 / 01:49:44
Не знаю, не знаю. На першій фотці видно тільки обличчя, яке мяко кажучи не створене для конкурсів краси. Тут шанси були б нульові. Що ж стосується другої дівки, то малі пропорції верхньохї частини не відповідають м"ясу нижньої частини. Поміняли шило на мило. Але це все ж таки моя суб"єктивна думка. Багато хто би сперечався.

1958 2012-02-10 / 01:39:49
цікаво чому 2012-02-10 / 01:32:00 это мероприятие и не поднималось никогда выше) Вы правы, хотя город маленький, все всех знают, наверноэ неспроста все.

цікаво чому 2012-02-10 / 01:32:00
Чому ця новина у стрічці виділена, як важлива? Після того, як рівень місцевих конкурсів краси, стараннями організаторів, опущено нижче плінтуса, хіба ще хтось, крім самих учасниць і їхніх родичів цікавиться цим дійством?

1958 2012-02-10 / 01:26:24
" тобі випала честь представляти свій край на високому рівні" - пафосно и смешно!))) Мужики, вернитесь на землю, вас не только подростки читают)

Vlad 2012-02-10 / 00:41:18

Коментар видалено. Адмін

Голос 2012-02-09 / 23:55:53
Кристина ти мала розбешена дітина, тобі випала честь представляти свій край на високому рівні, а ти так зганьбилась, з таким підходом далі аніж домогосподарка ти не підеш, і це в кращому випадку.

Кристине 2012-02-09 / 23:10:01
Молодчинка! Еще никто не посмел им такого сказать, что бы ни делали - охи да ахи. Разводняк! Не расстраивайся! Ты и без конкурсов красивая!

НОВИНИ: Соціо

04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 2
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 7
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом