Визначено фіналісток V міського конкурсу краси "Міс Ужгород" (ФОТО)

Визначено фіналісток V міського конкурсу краси "Міс Ужгород". За титул найгарнішої дівчини міста над Ужем боротимуться 15 претенденток. Про це Закарпаття онлайн повідомили організатори – міжнародна модельна агенція "One Models Agency".

Визначено фіналісток V міського конкурсу краси "Міс Ужгород" (ФОТО)

У вівторок, 10 січня, в нічному клубі "Ейла" журі конкурсу визначило остаточний склад учасниць конурсу.

 

 


1. Ірина Шрамко
 
2. Анна Лошак
 
3. Ольга Куцин
 
4. Ольга Дору
 
5. Анжеліка Лях
 
6. Марина Костик
 
7. Катерина Троцюк
 
8. Катерина Крутько
 
9. Юліанна Гілецька
 
10. Оксана Дьолог
 
11. Крістіна Маріна
 
12. Яна Лукашук 

13. Ольга Фуцур

14. Камілла Товт
 
15. Ярослава Корольченко

Нагадуємо Вам, що конкурс "Міс Ужгород" триватиме 3 дні: 6 березня – конкурс талантів, 7 березня – конкурс "Топ-модель" та 8 березня – фінал конкурсу (облмуздрамтеатр).

Переможниця конкурсу отримає в подарунок путівку в Європу та нетбук. А також представлятиме наше місто на регіональному рівні та займатиметься соціальними проектами для міста.

11 січня 2012р.

Теги: конкурс краси, Міс Ужгород

Коментарі

Оргкомітет 2012-01-24 / 00:37:00
Шановна Татьяна.
Конкурс не клубний і не проводиться в клубі. Там відбувався тільки кастинг і це було о 18.00. Якщо Ви приїзжа людина і не знаєте, що відбувається - уточніть, а не пишіть глупості. Про кастинг були ролики на Люкс ФМ і про це ТВ показувало. Також в соціальній мережі та інтернет виданнях. А конкурс "Міс Ужгород" далекий від провінційного. Приходьте 9 березня в драмтеатр і побачите.

Татьяна 2012-01-21 / 11:12:28
Разве можно клубный конкурс,случайных участниц, причислять к городскому? Я конечно человек приезжий, но в шоке от таких конкурсов. Если его провели для посетительниц клуба, то это одно дело. Но куда же равняться на мисс Ужгород? Не позорьте свой город. А девочкам 16 лет надо дома сидеть в ночное время. Куда смотрят охранники пропуская малолеток в клуб? Хотя я извиняюсь, может и охранников никаких то нету. Провинция.... свои развлечения. Но и родители девочек задумались бы, где их дочрей ночами носит.

Вася 2012-01-16 / 16:09:14
ужас!

ппа 2012-01-16 / 03:34:37
але чого неповнолітні там? менше 16 - це ж не правильно!

Оргкомітет 2012-01-15 / 10:54:41
Цей конкурс не проводився і непроводиться за державні кошти. Жодної копійки не виділяється на подібні заходи. Всі кошти - це виключно гроші партнерів.

Микола 2012-01-14 / 19:31:23
Дівчата не для Міс! шкода буде потрачених державних коштів виділених адміністрацією,подивіться,немає ніяких данних для такого конкурсу!

Иван 2012-01-14 / 00:38:15
кози хворі)

Спостерігач 2012-01-12 / 18:03:19
В умовах кастингу було чорним по білому написано " від 17 до 25 років" , а є учасниці яким навіть 16 -ти немає...
Дивно..

Віка 2012-01-12 / 16:16:12
які є,такі є! Деякі підходять ,хтось не дуже.Але хто прийшов і ХОТІВ,з тих і вибирали. Чи мали бігати по вулицях за дівчатами?Силою тащити їх на конкурс?

!!!!! 2012-01-12 / 14:17:32
Яна Лукашук симпатична!!

Невідомо 2012-01-12 / 14:11:58
@@@ - підтримую

xxx 2012-01-12 / 14:05:01
а чому взяли дівчат , яким ще не має 16-ти років??

Віталік 2012-01-11 / 23:06:31
На мою думку кожна дівчина гарна по своєму!
Я знайшов тут чимало гарних дівчат , і це судячи по фотографіям.Прийдіть на самий конкурс і подивіться на дівчат вживу!Адже,Я впевнений, що кожна з них намагатиметься підготуватися якнайкраще!!
То ж , не будемо судити по 2х...3х...фотографіях!
;)

@@@ 2012-01-11 / 22:42:18
Якщо обрали дівчат саме цих , значить так має бути. А якщо ви не пройшли кастинг, то не заздріть. І на жюрі гнати не треба, обирали з тих що прийшли, змушувати когось в участі не збиралися....

бодя 2012-01-11 / 17:06:05
Є гарні дівчата. Таке враження, що зараз вибір на такі конкурси став більший. Раніше участь в них брали часом справді страшненькі дівочки

9794 2012-01-11 / 16:27:29
Спокуха мужики! Нормальная баба туда не пойдет!

Ужгородка 2012-01-11 / 16:05:37
ПОЗОР!!!!!!!!

Дмитрий 2012-01-11 / 15:13:55
В шоке от етого кастинга!От выбора девушек на кастинге зависит какой будет конкурс,мало того что нету девушек реально красивых для мисс,да ещё надо иметь хотя бы какие-то данные...и как всегда обидно за наш город,и за тех кто их выбирал...имейте вкус,ведь должно же быть качество,а не количество,пора бы задуматься,что представляет собой МИСС!!!

Отиць 2012-01-11 / 14:35:25

Тролінг. З хамством – на "Репортер". Адмін