В Ужгороді біля торгово-розважального центру Leon підірвали Lexus його власника (ВІДЕО)

Трохи менше години тому біля відомого ужгородського торгово-розважального центру Leon (вул. Льва Толстого, навпроти Закарпатського облмуздрамтеатру), на останньому, верхньому поверсі якого знаходиться одна з найпрестижніших ужгородських дискотек "Панорама", підірвали авто.

В Ужгороді біля торгово-розважального центру Leon підірвали Lexus його власника (ВІДЕО)

Як стверджують очевидці, що знаходились неподалік місця події, потужним вибухом пошкоджено седан бізнес-класу Lexus GS власника закладу Олександра Клопотаря. Вибухом також вибито шибки у вікнах прилеглих будівель. Жертв немає.

На місці події працює слідчо-оперативна група.

За інформацією Закарпаття онлайн, підставою проблеми можуть бути "бізнесові" "розборки", пов'язані з боргуванням великої суми грошей. Як повідомили в міліції, вибуховий пристрій знаходився під  самою автівкою власника.

30 вересня 2010р.

Теги: Lion, вибух, Lexus

Коментарі

ember 2010-10-04 / 22:07:00
Dva zamechanija:
1. Pochemu sledovateli raboptajut bez perchatki?
2. Kroe Svobody mozhno bylo dolgo videtj i vyvesku: Zina 00-24. Khoroshie kadry dlja Zsoltányi!

Я 2010-10-01 / 20:21:00
Все це дуже дивно, схоже на піартехнологію. Та й оператор тут з “Нового Закарпаття” від Ратушняка. Якось швидко відреагували...

Льоня 2010-10-01 / 10:11:00
сам заткнись

Льоне 2010-10-01 / 10:10:00
заткнись

льоня 2010-10-01 / 10:09:00
Клопотар - друг Балоги, так что за этим стоит Балога 100%. А иначе зачем Балога встречался с Клопотарьом несколько дней назад в Дасторе???

милиция 2010-10-01 / 10:07:00
Сам же хозяин и подорвал

Версія від Кнута 2010-10-01 / 09:21:00
Підрив автомобіля відбувся малим зарядом, тобіш це був фарс. За короткий час це вже другий підрив бізнесменів в Ужгороді.
За цим стоіть Ратушняк.
Ціль - ввести в Ужгороді продаж сім-карт по паспортам.
Для чого це потрібно? Зареєстровані сім-карти ( а отже й телефонні номери ужгородців) необхідні Ратушнякови для проведення виборчої компанії. По телефону можна пригрозити виборцю, можна підкупити його шляхом поповнення рахунку, можна СМС просто його агітувати.
Після підриву житла одного із бізнесменів цю брудну технологію Рата вже розпочав, але не реалізував до кінця. Підрив "Лексуса"- останній довод голого короля!

читач 2010-10-01 / 09:19:00
Вперше чую про такого Олександра Клопотаря. Хто він і звідки взявся?
А кадр із газетою "СВОБОДА" на землі - супер!

István 2010-10-01 / 09:15:00
Та газета "Свобода" на видео - тонкий намёк??

Lexus 2010-10-01 / 00:43:00
Ратушняк никак не успокоится...

Рома 2010-10-01 / 00:22:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Молодцы 2010-10-01 / 00:20:00
Хорошее видео

випадковий свідок 2010-09-30 / 22:27:00
2Кнут: ну вибух не те шоб аже дуже сильний, але шибки повибило,

мене не зачепило і не могло;), бо я проїжжав вже після вибуху (в час вибуху приблизно повернув з кільця на толстого на світлофор) і зрулив потім направо за фокстрот і порушуючи (опля) вимоги знаку в*їзд заборонено залишив машину біля ліка

Сявa 2010-09-30 / 22:22:00
Кому як а для мене це подія.Не кожен день підірваний Лексус побачиш.Мені сказали і я пішов подивитись.Цікаво так,міліція кругом(зате по самому місту їх як вітром здуло).І головне народ так тішиться ніби всім зарплату підняли.Я не виняток.

випадковому свідку - Кнут 2010-09-30 / 22:12:00
А що, такої великої сили був вибух? Вас незачепило?

випадковий свідок 2010-09-30 / 22:08:00
до Кнут: я сам мало не вср**ався... а шо вже про козаків говорить...

Кнут 2010-09-30 / 21:51:00
Во, що робиться в бандитському Ратограді!
А куди козаки дивляться? Попіарилися й по хатам?

випадковий свідок 2010-09-30 / 21:44:00
це не джип... це легкавушка тіпа сідан

. 2010-09-30 / 21:40:00

Олег то Lexus GS, це едан а не Джип!


Виправили. Дякуємо. Адмін

бодя 2010-09-30 / 21:38:00
яка влада такі і реалії

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
» Всі новини