На хабарі затримали командира роти логістики 101-ї бригади ТрО Юрія Примича (ФОТО)

СБУ та поліція на отриманні хабаря затримали керівника одного із підрозділів ТрО. Про це в своєму Телеграм-каналі повідомив блогер Віталій Глагола.

На хабарі затримали командира роти логістики 101-ї бригади ТрО Юрія Примича (ФОТО)

Йдеться про командира роти логістики 101-ї окремої бригади Територіальної оборони (Закарпаття), молодшого лейтенанта Юрія Примича

Військовий-хабарник вимагав 2000 доларів за звільнення підлеглого, який і так мав підстави для цього, оскільки в нього є 3 дітей.

Затримання відбувалося на заправці БРСМ в обласному центрі Закарпаття.

Юрій Примич - мешканець міста Іршава. У 2015-му та 2020 році балотувався до Закарпатської облради від партій "Опозиційний блок" та "Наш край" відповідно, а у 2020-му - і до Іршавскої міської ради. У всіх випадках - невдало.

20 лютого 2024р.

Теги: війна, хабар, затримання, Примич

Коментарі

Месник 2024-03-27 / 09:56:54
Уже на волі є гуляє))

Прапор 2024-03-02 / 23:16:22
Прао

СПРАВЕДЛИВИЙ 2024-02-22 / 19:57:06
Це триватиме вічно , поки не буде публічного і жорсткого вироку з повною конфіскацією майна особистого , родинного . Адже , жили "в шоколаді" з вкрадених коштів від армії і військових цієї ж армії.
Хоча , які там судді і прокурори ? Все тотально продажне .

Фізрук 2024-02-22 / 12:29:13
Так і треба цьому покидьку підарас ще той редкісний нехай там згниє в тюрьмі….

Dima 2024-02-22 / 07:59:02
Но сись ся відкупить легко у нього файна криша інакше би не крав дуже хитрий жук

Axel 2024-02-22 / 07:12:51
Вони там взагалі не українці, тому таке й відбувається

закарпатець 2024-02-21 / 14:27:45
Артему.
Тому що закарпатці гнилі і продажні.
Медведчука арештували засудили і видали оркам, а його вілла у Жденієї жо сих пір чекає на свого господаря та ще й охороняється тамтешніми мешканцями - лісниками під орудою Мірка Щербея.

Vira 2024-02-21 / 14:18:24
Таких знищувати треба

Артем 2024-02-21 / 14:16:04
Чому так багато злочинiв на Закарпаттi ???!!!

Андрей Курбский 2024-02-21 / 13:50:59
Резкие*

Андрей Курбский 2024-02-21 / 13:48:34
Вижу комменты и рад,что люди понимают суть дела.Порой очень редкие высказывания,но у нас рашистская агрессия,которая. И меня сделала намного жёстче -не буду рассказывать,как я ненавижу "русский Мир",но ведь этот тип лез к кормушке через "Оппозиционный блок",значит,гнилым был всегда,несмотря на свою украинскость,но для меня он не украинец,а рашист

Вася Бог 2024-02-21 / 13:31:54
Шановні бійці а чому ви таких командирів не розстрілюйте на місці?????. Всерівно ці всі тварі відкупляться і будуть в іншому місці чи частині крисить і наживаються на вас.

злий 2024-02-21 / 13:21:11
Це лайно затримали мабуть тому, що підлеглий з трьома дітьми написав заяву. Тому мусили. Тепер, справді, питання, чи "зважать" і відпустять, чи таки посадять по закону

Ян Рачинський. 2024-02-21 / 11:39:23
Взагалі, це диво,що це лайно затримали.
Подивимось , чи дійде до суду, чи « обілетять»…

Тарас 2024-02-21 / 10:41:05
Немає ким поповнювати резерви на нулі?,таких гнид як оцей таваріщ якщо зібрати то ще на дві армії вистачить.тільки такі маму рідну за копійку продадуть.Спасе тільки як Кузьма говорив відрубати руку і на його ж очах в олії і казані зварити.

Джипик 2024-02-21 / 07:24:43
АО5723НР Taureg
На потреби ЗСУ!

Ігор 2024-02-21 / 05:54:33
Конфіскація і до стіни....

Валерію від 101 бригади. 2024-02-21 / 01:57:06
Наша бригада нікуди не збирається! Воюй і не тринди. А ми поки на Сумщині повоюємо. От наш славетний 68 бат, наприклад, вже два роки як з передка Сумщини не вилазить. Тримаємо оборону! Ніхто окрім нас!

Федот 2024-02-21 / 01:53:45
Какабадзе потрібно пристрелити як собаку! Тварюка накралась на армії! Зс таке під час війни - розстріл. Жирний бороп ше й прикривається родинними зв'язками з суддею Деметрадзе. Починав свій шлях з нач логістики у 212-у батальйоні у змові з їхнім комбатом (тодішнім) Шаповалом. Цього комбата доречі судять зараз за продаж зброї.

Вася 2024-02-20 / 23:15:13
За Лавришина Василя корупціонера і взяточника, який роками лише хабарі і взятки збирає з підприємців Тячівщини. Воюють Тарас Шляхетко і я Андрій Думнич. А чмо Тирнуське ходить і грузить підприємців, коли в країні війна, а він
бику є, де ДБР???



НОВИНИ: Кримінал

13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 3
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн