Батрину присудили безальтернативне утримання під вартою і переведуть до спецпалати – прокуратура

Вирішується питання щодо перекваліфікації дій С.Батрина на вчинення терористичного акту, що призвело до загибелі людини

Батрину присудили безальтернативне утримання під вартою і переведуть до спецпалати – прокуратура

Сьогодні, 17 грудня, Ужгородський міськрайонний суд в режимі відеоконференції  обрав підозрюваному депутату Сергію Батрину запобіжний захід у вигляді безальтернативного тримання під вартою.

Цю інформацію порталу Закарпаття онлайн підтвердили в Закарпатській обласній прокуратурі.

За інформацією прокуратури, наразі Сергій Батрин опритомнів і перебуває у лікарні м. Свалява. Згодом його переведуть до спецпалати в іншому медзакладі області.

У зв’язку зі смертю одного з потерпілих після вибуху гранати вирішується питання щодо перекваліфікації дій чоловіка на ч. 3 ст. 258 КК України. Йдеться про вчинення терористичного акту, що призвело до загибелі людини.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, позавчора в Керецьківській сільраді під час сесії депутат підірвав гранати - постраждало, за оновленими даними, 23 людей включно з підозрювним.

Як з'ясувало Закарпаття онлайндепутат, що підірвав гранати на сесії в Керецьках, системно опонував голові від ОПЗЖ і перед тим зустрічався з головою ОВА.

Стало відомо, що поліція розслідує підрив гранат на сесії в Керецьках як незаконне поводждення зі зброєю, а СБУ кваліфікувала його як теракт.

Також правоохоронці повідомили, що депутат Батрин, що підірвав гранати на сесії сільради, залишив вдома передсмертну записку. Її зміст досі не розголошено.

Учора депутату Батрину, який опритомнів, СБУ повідомила про підозру в скоєнні терористичного акту.

А надвечір у лікарні в Сваляві помер один із поранених після вибуху гранат в сільраді Керецьок.

Наразі мати "підривника" Батрина ще нічого не знає, а сусіди не можуть повірити у теракт.

17 грудня 2023р.

Теги: Батрин, варта, спецпалата

Коментарі

Закарпатцю 2023-12-19 / 19:49:04
А про керівників поліції ще прошу дослідити питання збагачення і висвітлити тут! Нам подобається читати викривальну інформацію

Бенца 2023-12-19 / 09:05:36
Та пошли ви.....там всi моi учнi та знайомi!

закарпатець 2023-12-19 / 08:49:50
Жаль, що зараз на фронті, ті хто у 2014 році зайшли у кабінет до прокурора області Корбаня, дали під сра.... і заставили написати рапорт про звільнення, а його заступника Кайла на мотузку потягли на Театральну площу привязувати до стовпа. Невже їм цього було мало??? Корбаня і Кайла таки усунули з прокуратури, але там зявилася молода злодійня та хабарники, діти мусорні та контрабандистів.
Не дай Бог, хтось почне поступати з ними як Батрин. Тоді буде пізно робити висновки.
А розвал прокуратури почав ще маразматик Бенца, а далі її валили із катастрофічною швидкістю усі підряд очільники, то на який правопорядок закарпатці можуть розраховувати?

Депутат 2023-12-19 / 07:08:19
Та прокуратура продажна, ви подивіться панове на Ігора Піпаша - кума заступника Хенерального прокурора Мустеци Ігорка. Той продає все під ряд і навіть те, що важко продати, прикриваючись кумом кришкою. На вкрадені від народу кошти купив новесеньку машину Тойота Прадо АІ 1111 МН, яку тонував до безтями та ховає по кущах у місті, щоб часом не з фотографували. З такими падлюками скоро правоохоронну систему будуть на вилах виносити. А Толік Ковальчук тільки причоску поправляє і питає де баблішко, де каса. Беде вам і каса, буде вам і народна шана по прикладу описаному вверху.

Справедливість 2023-12-19 / 07:01:44
Покарані депутати які хотіли преміювати ОПЗЖіста, який чекає і буде радий служити освободителям із Сходу. Які можуть бути ще незрозумілості.

Правопорядок 2023-12-19 / 01:21:20
Я про те, щоб якось розрізняти, "мухи окремо, котлети окремо". А по вашій логіці треба підірвати весь базар з людьми, бо хтось один (чи навіть половина того базару) облила вас лайном? Або взагалі все село може винищити як сталін робив??? В кінці кінців є всякі інші методи, щоб адресно принизити кривдника, але не такі руйнівні.

Закарпатець 2023-12-18 / 22:19:43
Правду кажете, уйку!

Уйко з полонини 2023-12-18 / 19:35:07
Видко куниць світу уже не за горами, такоє ся чинить у сесім життьови!

Генерал Колесничпок 2023-12-18 / 18:51:46
Люди не пишіть погано про прокурорів! Таких ЛОХІВ прокурорів як в Закарпатті ніде нема, дайте мені озолотитися!!!

Фоштер 2023-12-18 / 18:34:57
Прокуратуру,ментуру,суддiв треба регулярно ПЕРЕТРАХIВАТЬ! Це зло!

Крук 2023-12-18 / 16:49:39
Ти правопорядок або дурний або прикидуєшся..Вибачаюся,що так остро на тебе,але якщо ,по твоїй логіці,тебе і державу, чинуші обкрадають то так має бути???по твоєму держава то базар а на базарі тебе можуть обкакати,а ти маєш витертися і тихо піти далі...Зашибісь.

гітлер 2023-12-18 / 16:42:24
похожий на учасника славнозвісного даунклубу у Воловому

Правопорядок 2023-12-18 / 14:27:25
У кожній системі є люди, а є людиська. Не берусь судити про те чого не бачив.
От ви на базар підете, там теж є жіночки порядні, а є циганки по розуму, хоч і білі з лиця.

А судді хто? 2023-12-18 / 14:23:41
Дуже цинічно виглядає те, що обвинувачення в тероризмі Батрину висунув і підписав обласний , прости Господи, прокурор Ковальчук, котрого виганяли з прокуратури за кришування бурштину в Рівненській області.

РГД 2023-12-18 / 14:17:06
Який буде порядок в області якщо прокурора області Ковальчука вигнали в 2016 році з посади прокурора Рівненської області за корупційні схеми з бурштином, його зама який збирав для нього касу затримали прямо на робочому містіі за хабарництво, природоохоронний прокурор Форгачі 2 раза затримувався за хабарництво і жодного разу не поніс покарання, прокурор Ужгородськоі прокуратури якого затримали за хабарництво Намяк і досі не покараний бо прикриває його той самий Ковальчук! Люди схаменіться і заспокойтеся бабло рулить!

Правопорядок 2023-12-18 / 14:01:49
Немаю жодного стосунку ні до мушок, ні до жучків. Але якщо в державі почнеться анархія- до якої нас зараз так активно схиляють от ці маріонетки, опудала напхані тирсою - то на вулицю вийти не зможе ні простий селянин, ні клерк, ні багатий, ні бідний. Хоча ні, багатий якраз знайде як врятуватися, а от бідний як завжди постраждає найбільше, бо весь удар візьме на себе.

До Іван 2023-12-17 / 21:20:02 2023-12-18 / 13:50:08
Правда на 100%, жоден прокурор офіційно упійманий з хабарем не був засуджений, ба навіть одного дня під вартою не перебував, а Форгачі і Сехін після затримання з хабарами продовжують працювати у прокуратурі, ще і на керівних посадах. Подивіться в деклараціях які премії собі виписали прокурори у цьому місяці, по 200 000 грн. Це абсурд і зневага до людей. Потім дивуються чому їм автівки палять і гранати кидаю. Більше мирних Майданів не буде бо чиновники з правоохоронцями висновків не роблять.

Вовк 2023-12-18 / 13:25:19
1000% правой ТЦК! Пора взятия за злодiiв в Сiльрадах! Це оплот зрадникiв та хабарникiв! Потiм корупцiя в прокуратурi! Всi вказанi фамiлii реальнi!Чому на посадах а не нарах?

до нижнього 2023-12-18 / 13:20:05
Не знаю, чому вам підтягує російськомовних коментаторів, або же ви про цю історію читаєте. а в мене 90% тих, хто підтримує Батрина, україномовні і з закарпатськими прізвищами. Тому мене дивує тільки те, що вас це дивує.
Таке враження, що ви ОПЗЖ-ист Мушка, або хтось з його родичів чи хабарницького оточення, і у вас через цю історію гузиця підгорає

Ясінчанину 2023-12-18 / 12:59:58
Якими 90%-ми ви тут жонглюєте, то ви про тих кацапських коментаторів, українськомовних там 1% і вас це не дивує???

НОВИНИ: Соціо

11:00
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 2
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата