У "Термальних водах Косина" ТЦК затримав двох "ухилянтів" – спецпрокуратура (ФОТО)

Чоловіки пройшли військово-лікарську комісію, їх визнали придатними до військової служби, однак вони відмовились від призову

У "Термальних водах Косина" ТЦК затримав двох "ухилянтів" – спецпрокуратура (ФОТО)

У коментарі hromadske  речниця Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко розповіла, що в комплексі "Термальні води Косина" працівники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) затримали двох чоловіків «у ході мобілізаційних заходів», оскільки вони «порушили вимоги законодавства про перебування на військовому обліку» під час воєнного стану.

За її словами, після цього військовозобов'язані пройшли військово-лікарську комісію — їх визнали придатними до військової служби, однак вони відмовились від призову. 

Зі свого боку, службовці ТЦК скерували щодо двох чоловіків відомості у правоохоронні органи за ухилення від проходження військової служби.

На відео, яке оприлюднив за наслідком мобілізаційного заходу комплекс "Термальні води Косина", справді зафіксовано двох чоловіків у зелених халатах, яких супроводжують до виходу працівники ТЦК та СП. При цьому в заяві самого комплексу було вказано, що  "без вручення повісток, озброєні люди у балаклавах спакували у свій автобус двох працівників Комплексу та вивезли їх у невідомому напрямку".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнпісля спортзалів Ужгорода, Мукачева і Хуста працівники ТЦК завітали в "Косино".

Після цього, "Термальні води Косина" оприлюднили неграмотну заяву з приводу мобілізаційних дій ТЦК в комплексі.

09 грудня 2023р.

Теги: Косино, ухилянти

Коментарі

до пенсіонера 2023-12-12 / 19:09:10


Флуд, хамство і перехід на особистості за відсутності будь-якого конструктивного змісту. Коментуйте по темі публікації. Коментар видалено. Адмін


пенсіонер 2023-12-12 / 08:02:04
До пенсіонеру.
Помиляєшся шановний.
В законодавстстві України є обмеження хто має воювати, а хто увільняється від цього.
В першу чергу не мобілізавуються українці до 27 років та після 60 років.
Законодавством передбачена певна категорія громадян, які не підлагають мобілізації, але не буду тут тобі перераховувати, сам почитай Закон України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" та Указ Президента України "Про загальну мобілізацію" .
Книжки та документи розумні треба читати чоловіче, коли збераєшся щось ляпнути в Інтернеті, може таким дурним не будеш виглядіти.

пенсіонеру 2023-12-11 / 22:30:43
сам сказав за Конституцію що всі мають захищати без виключення , вот тобі і відповідь. І пенсіонери, і жінки і багатодітні враховуючи

пенсіонеру 2023-12-11 / 22:26:57


Тролінг, перехід на особистості за відсутності будь-якого конструктивного змісту. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


пенсіонер 2023-12-11 / 15:21:22
Не пеесіонеру я захищав коли ти в мам...й ді.... сидів. Тепер твоя чегра якщо ти ще не пенсіонер. І здажється мені скоро погазуєш на передову. Доста, відсиділися під жінчиними юбками.

не пенсыонеру 2023-12-11 / 13:32:18
А ти вже захищаєш?

не пенсіонер 2023-12-11 / 13:20:14
Та газуй захищай, а не пиши туй шо в Конституції написано.

пенсіонер 2023-12-11 / 07:34:21
А чого знайдіть, знайди ти які норми вони ипорушили і виклади тут.
Ст. 17 Конституції України, передбачає, що державу повинен захищати увесь український народ без виключення. Що тобі не зрозуміло?
Де в Конституції написано, що частина українців повинна захищати державу, а інша частина повинна в цей час купатися в басейнах?

Гуляй поле 2023-12-10 / 21:22:39
Знайдіть у Постанові КМУ про діяльність ТЦК хоч одну законну підставу того що вони робили в Косино. Заперечення приймаються з посиланнями на конкретні положення законодавства. Перехід особистість і образи або звинувачення у зраді будуть свідчити про відсутність аргументів.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/154-2022-п#Text

АППА 2023-12-10 / 18:55:46
Тільки чому фото ви показуєте відпочиваючи,а самі забрали двох співробітників ?

пенсіонер 2023-12-10 / 17:40:06
Васильку, а корупція тут до чого ?
Ти воювати йди, а не ховайся по Косинах. Чи ви думаєте прості хлопці за ваші маєтки мають помирати?
Поваги нуль до простого люду кажеш? До кого там повага, до під..., що на фото пиз.... ь у зелених халатиках??
Та цим бикам лише окопи копати.

Василь 2023-12-10 / 12:18:09
Простий народ тримають за стадо баранів ,поваги нуль і я рахую німу ми нічого невинні тому що люди ледь виживають кругом одна корупція

Едік 2023-12-10 / 04:54:27
А де є візити ТЦК в Буковель. Там напевно набрали б цілий батальйон

Роман 2023-12-09 / 23:58:45
Хтось тут якісь права качає в воюючій країні. Ніби ми жити будемо як хочемо в паралельній реальності... Неуявляючи про що на сьогоднішній день думають Європейські еліти, Бундесвер, НАТО... Перемога путлера в Україні це війна паші проти непокірних країн Європи, а перемога Трампа взагалі загрожує виходу США з Аліпнсу. А хто ви думаєте за задумом путлера буде воювати!? Наші хлопці і чоловіки так само як воюють хлопці з окупованих територій на стороні рос терористів. Масштаб можливої світової катастрофи - війни в Європі ви навіть собі не уявляєте?!!!!!!

спецпрокуратурі 2023-12-09 / 23:21:48
підробка документів і підписів ,що чоловіки не проходили жодну лікарську комісію карається законом

Конарь 2023-12-09 / 22:26:06
Чого там так мало набрали??? Що там,самі каліки???Але і так молодці що пішли по таких значних місцях...

Реальності 2023-12-09 / 22:12:49
Ти читати знаєш? То сказала спецпрокуратура

Андрій 2023-12-09 / 22:09:54
Нарешті хтось показав, що є сила і влада в державі!

Реальність 2023-12-09 / 22:08:55
Сумніваюсь що вони пройшли ВЛК, підробили документи якоби вони пройшли лікарську комісію. Вішайте це лохам цю новину ТЦКашники

НОВИНИ: Соціо

21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 6
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05