Завідувача кафедри військової підготовки УжНУ Олійника впіймали на хабарі (ФОТО)

Завідувача кафедри військової підготовки УжНУ Василя Олійника впіймали на хабарі

Завідувача кафедри військової підготовки УжНУ Олійника впіймали на хабарі (ФОТО)

Про це в своєму Телеграм-каналі повідомляє блогер Віталій Глагола.

З його слів, полковник запасу Олійник за даними СБУ та поліції організував протиправну схему систематичного отримання неправомірної вигоди від слухачів кафедри за відсутність на практичних заняттях з поважних причин.

Сума винагороди з кожного студента складає від $300 до $500 в залежності від кількості пропущених занять. За навчальний семестр «набігало» 10-15тис$.  

Сьогодні його затримано «на гарячому» під час отримання $400 від студента за відсутність на заняттях протягом семестру.

Через такі хабарі студенти не отримували необхідні навички та кваліфікацію за відповідними військово-обліковими спеціальностями. Це призводило до зниження обороноздатності країни у разі призову випускників до лав ЗСУ в умовах воєнного стану. 

Крім того, полковник брав хабарі і за позитивне складання випускного іспиту під виглядом донатів на Збройні Сили України, які привласнювались Олійником.

Крім того, на Закарпатті затримали завкафедри, який налагодив схему фіктивного оформлення студентів-"ухилянтів".

19 жовтня 2023р.

Теги: хабар, УжНУ, Олійник

Коментарі

Історик 2023-10-27 / 08:50:03
Глаголик пише, що олійника відпустили під заставу в розмірі 430 000 гривень. Знову ходить на роботу. Почався тиск на студентів, щоб мовчали

Історик 2023-10-24 / 19:35:37
На деяких сайтах пишуть, що підозру цьому чуваку оголосили, а що далі? Міру запобіжного заходу обрали? Від фінансового корита відсторонили? Чи парня напудили й пустили назад пастися?
"Закарпаття онлайн", було б цікаво почути продовження, кидь воно є!

Патріот 2023-10-23 / 11:25:55
Чому нема реакції телеканалів щодо цієї ситуації? Цілих 3 канали в області і взагалі питання не взято до уваги. Україна воює проти минулого, проти рашизму і совкової чуми, елементом яких і є казнокрадство та корупція.
Чому нема реакції ректора УжНУ до проблеми?

Ужнівець 2023-10-22 / 23:27:40
Закінчив кафедру декілька років тому і можу сказати, шо Олійник взяточник, вибиває взятки навіть якщо не прогулюєш і навчаєшся! Уся його сім'я замішана в цьому. Фотографувати на документи він приводить свою доньку, яка бере в 5 разів дороже, ніж в фотосалоні. Форму каже купляти в магазині його родича, секретарка там його жінка.

Історик 2023-10-22 / 18:20:32
То якесь ноу-хау в УжНУ. За сесії все гроші брали. Айбо за невідвідування? Сяке ще не чув. Тот Олійник Вася ще тот афер.
Шкода, що 368 статтю продажні прокуратори на 190 змінять. Сяк люли кажуть, бо олійник бабки має доста.

Розчарування 2023-10-22 / 14:39:38
Проблема невідвідування занять студентами, на жаль, набуває поширення і чомусь на неї нема належної уваги керівників

Історик 2023-10-22 / 14:15:52
А хто напише коментар на сайт УжНУ? Проти себе писати? Там майже всі проректори паслися на тій кафедрі. Лише ректор - тіпа лох і тіпа не в долі. Зазвідайтеся рогатого та сливяного проректорів, они багато годні розказати скільки від Олійника взяли

Розчарування 2023-10-22 / 13:12:01
На сайті УжНУ жодних коментарів

Бетяр 2023-10-21 / 17:04:15
А суд вже був? Відсторонили йсього гада від посади?
Яка міра запобіжного заходу - арешт на місяци чи смішна для нього застава у 200 000 грн?
Ко знає?

Пішти 2023-10-21 / 16:45:46
Лиш ми уповіште, ко нись нич не краде? Ушиткі лим крадуть, ай усяде, у школі, у садикові, у болниці, у пуліциї, у судови, усяде, ...коли кось умре, і пюп тягне руку аби му штось дати. Єні чорти усяди, простому чуловікови ниє спокую на сему світові.

Гута Йван 2023-10-21 / 16:38:42
Удпустіть сего неборака, вун нич не крав, то му самі носили ай пхали у кармани, вун нихотів нич брати.

Освітянин 2023-10-20 / 21:08:22
УжНУ давно треба перетрясти на факт корупції. Смоланка засидівся в реакторах як і його проректори. Реальна зміна керівництва вишу, факультетів та кафедр, включно з керівниками структурних підрозділів покращила б ситуацію в цілому. Проте Україні потрібно провести глобальну реформу вищої освіти.

Олександр 2023-10-20 / 18:52:36
Щось пузяка у нього дуже файна, непогано харчується, теж мені херой, каже, що з Бахмута. А не колоборант він там був?

Пенсiнеру 2023-10-20 / 08:33:35
Ноно дiду! Ти замахнуся на золотий фонд УжНУ!

пенсіонер 2023-10-20 / 08:17:44
Який ти на х... адвокат, якщо не знаєш, що прокурор як процесуальний керівник має право бути, навіть зобовязаний бути при виконанні слідчим слідчих дій.
Добре що хлопці взялися за бидлоту хабарницьку, ще треба щоби суди так оперативно судили хабарників.
А головне ДБР треба перевірити аспіратуру УЖНУ, там дві третіх ухилятнів від мобілізації, які ніколи кандмінімум не складали та не писали ніяких наукових робіт, не маають планів написання дисертацій, точно так і з викладачами та окремими пятидесятирічними студентами.
Воістину кому війна, а кому мати рідна і заробітки.

До правдолюбив 2023-10-20 / 07:56:36
А якого хрена студенти не ходять на пари? Потiм самi провокують! Адже з пропусками не допустить до екзаменiв! Тому деякi викладачi тим зловживають,тому що нема адекватного ректора! По факультетах картина подiбна,декани збагачуються за рахунок таких дурникiв! Реально грошi вiд дiтей грошi не проcять,вони самi пропонують бо бояться що виключать!

корінний ужгородець 2023-10-20 / 02:06:07
знайшли корупціонера,аш смішно…а мільйонами крадуть і не бачать,обікрали в місті все,що бачили очі,руки не залишили,а той глагола великий борець з корупцією,сам не далеко втік,думає,ніхто не знає,що він робить

Йончійови 2023-10-20 / 00:12:58
Указує які у нього "плечі", які його відмажуть(?)

Йончі Гевці 2023-10-19 / 21:24:07
Што вун там на фото указує? Што рибу таку ймав у Ужови???

Слідчий 2023-10-19 / 21:04:39
Ми не лише прокурора з собою на затримання будем водити, а ще і священиків.

НОВИНИ: Кримінал

13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 3
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери