В Ужгороді автомобіль Hyundai смертельно травмував мотоцикліста (ФОТО, ВІДЕО)

В обласному центрі Закарпаття сталася "смертельна" дорожньо-транспортна пригода - загинув мотоцикліст.

В Ужгороді автомобіль Hyundai смертельно травмував мотоцикліста (ФОТО, ВІДЕО)

За попередньою інформацією, автомобіль Hyundai, який повертав з вулиці Собранецької на вулицю Сріблясту, в бік ресторану Limoncello, не пропустив мотоцикліста, який їхав на великій швидкості.

Трагедія сталася біля пішохідного переходу, що веде до аеропорту.

На місці події працюють медики та поліція.

Офіційна інформація про причини та обставини цієї ДТП наразі відсутня.

Деталі - згодом.

Фото і відео - Юрія Диби

30 вересня 2023р.

Теги: ДТП, мотоцикл, смерть

Коментарі

Ужгородець 2023-10-03 / 20:46:21
Подякуйте нашій владі і архітектурі, які дають дозволи за гроші на будівництво обєктів не звертаючи уваги на прилеглі території, генплан міста. Забудовують чуть лі не вулиці, а зелені зони перетворюють на стоянки. Після реконструкції готелю тут не реально виїхати з вул.Сріблястої бо по оба боки вул. Собранецька море машин і щоб виїхати потрібно виїзжати мордою автомобіля на полосу. Добре що ще не так багато аварій. Але я впевнений що буде більше якщо не прийняти міри. Поставити знаки які забороняють зупинку і стоянку по вул Собранецькій в цьому місці, або зробити круговий рух.Так само не реально виїхати з бічних вулиць до вул Грибоєдова (район лікарні і поліклінніки), бо наш архітектор без мозгів як і міська рада застроїли всі прилеглі території не залишивши місця для зупинки автомобілів людей які приходять в лікарню і поліклінніку. Вже би собі на головах строїли .

Мешканець району 2023-10-02 / 10:34:01
Давайте будемо чесні.
Легковик мав дати перевагу водію мотоцикла.
Швидкість в місті обмежена для того щоб той же водій міг вчасно зреагувати та надати перевагу в русі.
Також давайте будемо чесні кольцевухи беруть для чого?
Хай бере скутер для пересування.
Висновок на такій швидкості водій автомобіля не зміг вчасно зреагувати.
А так як їздять байкери то питання трагедії то питання часу
Шкода водія авто

Деда 2023-10-02 / 09:47:25
Лiтають як мото так i легковики! А менти нич не!

ДТП 2023-10-01 / 18:21:41
В 90 % всіх смертельних ДТП головна причина - швидкість. Всіх "літунів" по місту хоч на двох, хоч на чотирьох колесах - штрафувати. Або покласти пару поліцеських лежачих як це зробили на Минайській.

До всіх 2023-10-01 / 18:18:07
Так всі коментують наче бачили на власні очі хто, коли і де почав повертати... А є десь відео?

Олесь 2023-10-01 / 17:54:17
Таке наче спеціально перед мотоциклом почав повертати. Як так виїхав на зустрічну і не дав перевагу, як??? Таких водіїв треба вчити палкою по руках щоб коли руль крутив руки боліли і згадував що так повертати не можна!

Сергій 2023-10-01 / 17:46:38
Не некуй летіти, а перешкоду с права треба пропускати. Не пропустив перешкоду с права, буває, але коли на зустрічній смузі їде хтось то зупинись, пропусти а далі крути своє кермо куди хочеш. Їхав як віслюк і вбив людину. Мотоцикліст не летів з шаленою швидкістю, а їхав ПРЯМО, і не думав шо імбецилу захочеться повернути. Повернув?

Читач 2023-10-01 / 17:41:07
Поряд пішохідний перехід. Добре що нікого не було. А якщо замість легковика була мама з візочком чи якісь старенькі? Що зупинився б об'їхав чи теж "він на головній"? Місто - швидкість 50 км має бути!!! Без усіляких "на головній та другорядній". Співчуття родині загиблого, але як водій цілком розумію власника легковика, який повертав ліворуч і не побачив "літуна" , що мчав на шаленій швидкості. Проста арифметика: швидкість мотоцикліста була понад 50 м за секунду. Можде й побачив його десь здалеку, але ж чи можна спрогнозувати що в міста ТАК ганяють? І дуже дивно, що Глагола дотепер не виставив відео з камер і ніде не озвучується прізвище загиблого... Шкода людину, що через свою легковажність собі вкоротив віку та й іншому водію біди наробив.

До нижнього 2023-10-01 / 13:37:11
Не хйу летiти!

Sander 2023-10-01 / 11:49:08
В більшості випадків, водії сидять у своїх смартфонах, і тому не бачать ні світлофорів ні транспорт навколо себе. Так, мотоцикліст їхав швидко, але і ми всі якщо десь поспішаємо трохи швидше знаємо їхати.

Ужгород 2023-10-01 / 07:34:37
Редакціє заголовок можливо вартує поміняти «Внаслідок зіткнення…»?

Ужгород 2023-10-01 / 07:33:04
Шановна редакціє це може мотоцикліст смертельно травмувався зіткнувшись з автомобілем ідучи на швидкості біля 170 км/г. Останній місяць небіжчик зі швидкістю біля 200 км/г їздив по обʼїзній шукаючи собі та й іншим біди!

Оксана 2023-10-01 / 07:00:04
А як то чудо летить на той світ із 200 км швидкістю та ой чи інша річ. Та й туй му перевага
Співчуття рідним загинувшого. І хай бог помагає водієві авто

Оксана 2023-10-01 / 06:55:01
Ой мішку швидкість то не інша річ, швидкість то біда. А для чого обмежують швидкість у містах і селах. Іменно для того щоб виїжджаючий з другорядної на голову встигав бачити і виїжджати

Ужгород 2023-10-01 / 06:35:59
У людини є розум,совість,і голова щоб думати...є правила д.р.Це місто.Швидкість 50-60 км.год.Царство Небесне мотоциклісту.Але думати треба головою і їхати по правилам д.р.А не літати на табуретках 100-150 км.у місті
Якось так...

Марина 2023-10-01 / 00:45:19
Авто це лише метал а людське життя невідремонтуєш і не повернеш нажаль!

Олександр 2023-09-30 / 22:06:31
На цьому відрізку дороги «літають» не тільки мотоциклісти а і машини також! Вина тут тільки поліція та влада. За 1.5 місяці я власними очима бачив 4 ДТП з машина саме на тому місці! І не раз як люди виїжджають або розвертаються на тому перехресті і вони навіть машин не бачать а тим пачі мотоцикл! Мені дуже шкодах водія мотоцикла та водія автомобіля і людей які побачили це власними очима…. Всім похуй коли машина їде 100+км і ви ніби того не разу не бачили! І ви такі кончені! Віни обидві сторони! А ви хоть би трохи проявили співчуття! Тепер хтось у дома не дочекається близьку людину!

Родич 2023-09-30 / 21:55:11
Трагедія в родині а ви як пси брехливі язиками лемечите. Малиб совість таке робити.(((

Назар 2023-09-30 / 21:40:40
Шкода водія авто. Скільки будуть мусора бездіяти. Ці відморозки цілу ніч літають по Собранецькій та обїзній дорозі.

Віталій 2023-09-30 / 21:34:44
На одного менше буде літати по вулицях міста. Шкода водія автомобіля. Як він мав помітити "камікадзе" який без "світла" летів з швидкістю 150 км/год. Камер відеонагляду безліч на тому відрізку дороги. Перегляньте відео і все зрозумієте. І якийсь розумака написав в коментарях, що швидкість немає значення. Головне що він був на головній. Це вартувало йому життя.

НОВИНИ: Соціо

21:58
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах