Президентка угорщини затримує надання агремана на призначення послом України в цій країні Федора Шандора

Про можливе призначення Федора Шандора новим послом України в угорщині стало відомо навесні

Президентка угорщини затримує надання агремана на призначення послом України в цій країні Федора Шандора

Професор Ужгородського національного університету, доктор філософських наук Федір Шандор, який має стати послом України в угорщині, в інтерв’ю угорському порталу HVGрозповів про свої очікування від зустрічі з угорським прем’єром віктором орбаном.

Майбутній український посол, який наразі перебуває у складі 101 бригади територіальної оборони, не погоджується з тезою будапешта про те, що угорщина "не втягнута" у війну України.

"Хто сказав, що угорщина не бере участі у війні?" – зауважив Шандор, додавши, що на боці України воюють близько 400 угорців, 30 із яких уже загинули, а також згадавши про мільйони гривень пожертв угорських громадян для України.

"Я сам є прикладом того, що угорці, як і представники будь-якої іншої національності в Україні, захищають свої сім’ї та свою батьківщину. Ми дуже вдячні угорському уряду, всім нашим угорським друзям за їхню надзвичайну допомогу", – вважає він.

На питання, що б він сказав віктору орбану під час першої зустрічі, Шандор відповів: "Я б запросив його на прогулянку Секешфегерваром. Нам буде багато що сказати один одному".

Він не пояснив, чому мав на увазі саме Секешфегервар. Це одне з найбільших міст угорщини, яке було столицею середньовічного угорського королівства й місцем розташування королівської резиденції.

Нагадаємо, про можливе призначення Федора Шандора новим послом України в угорщині стало відомо навесні цього року. Але угорська президентка Каталін Новак затримує надання агремана – згоди на призначення нового посла.

У липні 2022 року президент Володимир Зеленський звільнив Людмилу Непоп з посади посла України в угорщині.

22 червня 2023р.

Теги: угорщина, шандор, посол

Коментарі

До інших коментаторів 2023-07-03 / 10:26:05
Таке враження, що більшість коментів пише лише одна людина, яку чимось Шандор образив або перевершив. Шандор крутий мужик, як викладач так і людина. Дуже круто, якщо його назначать , він хоча б проблематику розуміє

шоні 2023-06-26 / 13:31:17
тать..то на біофіці професор -історик роман офіцінский разо з цим шандором і змутили там кафе..шо 6й отдел займався..а потім чогось закрили справу по них...короче баламути і нечесні вони

чит-2 2023-06-25 / 12:10:11
шось чув...ож якесь кафе на біологічному факультеті організували він шандор і ще роман-професор- та мутили там-баламути вони і той шадор хоч і язик підвішений і розумний-але баламут і...виходить шо-ще й і брехач

Чит 2023-06-23 / 21:05:23
Гігісторик що то лише про невичанську діву набрехав. І на цьому будував кар'єру.

njksr 2023-06-23 / 20:17:08
шо кулебка клоун , шо шандор! шапіто!
чи, може , нормальний міністр такі кадри призначати?

злий 2023-06-23 / 17:26:55
Навіть мадяри вже цього пройдисвіта розкусили, навіть їм він не треба

до нижчого 2023-06-23 / 12:36:26
Не ФантазуйТе!="СКАЗочник" Ви НАШ!НіЯКої Фори цей шандор _не дасть кулебі!Зрівняли..Кулеба і "шандро"Ви шо?-неАдекват?=Чи просто-ПроТЯгуєте Дуже Хочете шандора послом в в венгрію"!НеПрофесійний шандор в цьому-просто знає по туризму і знає говорити грамотний-...но лиш по туризму і все-треба другу кандидатуру срочно замість цього шандора

Njksr 2023-06-23 / 10:29:58
А що? Нормальний кадр! Нічим не гірший за тарана, бенядіктову і пОслицю у Болгарії! Та й, кулебці фору може дати!

кепко 2023-06-23 / 08:59:15
А чому саме у Сейkешфегервар? Може там даколи пану доценту файна мадярочка ся трафила? Хоче вікторкови похвалитися?
Колись у тому славному місті мацкалі до Ґорбія розташовувалися. Назву міста для них запам'ятати було неможливо! То був і Секешфекеш, і Секешфекешварош.

ужгородець 2023-06-23 / 08:49:33
Що в україні вже закінчилися дипломати?
Та в Угорщину послом Огризка або Чалого, хай потягають за вуха Орбана.

Я якщо не хочете, то свого кореша Кошового пане Президенте призначте. Хай смішить мадярів.

поц. 2023-06-23 / 08:27:37
та доцент і розумний-ото ясно-але болтун-язик підвішений грамотний но і брехач!і зробив собі піар-в окопі і борода велика і він читає шось в окопі-таке фото!а більш часу в солдата нема-бо війна а книжки лекціі то маразм!служба а не..ото шо фото шандора-шо він в ужгород приїхзжає-та на відкриття ляльок на набережній ужгорода-малі памятники з желіза.як то служить так.хай виберуть когось настоящу кандидатуру-другу людину на посла.така думка

Фронту 2023-06-23 / 08:24:24
А дійсно фотка вдала! Таких по-мадярські "шуні" називають. То, певно, ЗЕ-слуги його на посла туда хочуть пропхати? Котіко, роби цьому таланту "но пасаран"

Пуцик 2023-06-23 / 07:59:34
Яка неприемна особа !

аспірант 2023-06-23 / 01:29:22
Знаю трохи-цього...Шандора-Болтун і Нич Длоброго-Карьєрист тіки -Набреше- бо трохи в теробороні побув-шоб Піаритися!-як служить-Більш ці на Набережній ляльки -памятники з желіза откриває в Ужг-та Коли Служить?Ну грамотний -ну той шо-но брехач і кмарьєристГ

як так? 2023-06-23 / 01:18:54
Піарщик Шандор, який насправді ніякий не угорець - посол в Угорщині?!
Це дно!

Фронт. 2023-06-23 / 00:03:31
Вдалий кадр Віктора Щадея вивів на орбіту знаного карьєриста Машлика. Але забули сказати що він дома плиткою порізався.
Тепер героя ліплять. За оборону Харківської ОДА певно

форестер 2023-06-22 / 23:16:26
Ну і добре, що затримує. Добре для України

НОВИНИ: Різне

16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
» Всі новини