Закарпаттяобленерго перевірять щодо недотримання графіків відключень

Відповідне рішення, серед інших, ухвалено на черговому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Закарпаттяобленерго перевірять щодо недотримання графіків відключень

Так, зокрема, НКРЕКП за недотримання графіків відключення світла оштрафувала два обленерго, а для п'ятьох - призначила перевірку.

Відповідні рішення ухвалили у вівторок, 24 січня, під час засідання Нацкомісії, йдеться на сайті НКРЕКП.

Крім того, вирішено провести позапланові виїзні перевірки (щодо дотримання ОСР графіків відключень) на кількох обленерго, зокрема, перевірять і ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

24 січня 2023р.

Теги: перевірка, графіки, Закарпаттяобленерго

Коментарі

ІСТИНА 2023-01-27 / 21:01:39
це просто знущаються над закарпатцями.це не має ніякого відношення до перемоги,а равпаки,це робота на руку ворога.Треба враховувати що у нас багато переселенців та переселенців - підприємств.Але це нікого не цікавить.Як це назвати як не роботу на ворога.-

Радник Байдена 2023-01-27 / 20:43:48
Но світить

Нннн 2023-01-26 / 22:12:39
Чому в на моїй вулиці світло є 2 години на добу а в центрі міста світло є цілодобово чи я чогось не розумію і тц нашого мера стратегічний об'єкт і має весь підсвічуватись в той час як я забув що таке світло в хаті

Олег 2023-01-26 / 20:28:52


Хамство і ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Вікторія. 2023-01-26 / 12:24:35
Ви взагалі вже з глузду з'їхали... Це на дворі похолоднішало,а ви знущаєтесь. 16 годин без світла. 4 години дають вдень,а 4 вночі... Жодна область так і графіки не застосовує. 6 годин поспіль без світла. В хаті пара з рота йде....вас би всіх на передову,там,де вас наші Сини і Дочки навчили б бути Людьми

Мк56 2023-01-26 / 12:23:01
От наша вулиця вимиваеться та разом з нею вимикають наркодиспансер та полiклiнiку. То уже лiкарня перестала бути стратигiчним объектом? А вулиця Марка Воска + Тельмана (табор) стали стратигiчними. Циганам стремно виключити, бо морду прийдуть бити. А поруч за 50 метрiв вулиця де живёт заступник обленерго, тоже стратегiчний об'ект. А таких бiльше половинки. А за них розплачуемось ми, бо лiмiе, а вони з свiтлом. Коньчена система. Всiх начальникiв без свiтьла залишити днiв на 7-10.

Душка 2023-01-26 / 09:35:55
Світла немає по 16 годин а є лише 4 за цілий день як так можна знущатися над людьми
Як писати з дитиною уроки
Чим обігріти будинок простим людям
Що нам робити

Громадянин 2023-01-25 / 18:37:08
Графіки відключення нереальні у ніч коли всі люди сплять світло є 4 години а з ранку тільки 2 рази по дві години на день а вимикають світло на 5-6 годин.

Любов 2023-01-25 / 16:36:30
Так. в Квасах дають єлектрику з ранку на 1.5 годин та у вечері на 2 години. Хто їм повірить. що вони не продають єлектрику на Захід?

Олена 2023-01-25 / 15:11:49
Люди Закарпаття! Треба писати в офіс президента напряму! А не тут скаржитися один одному. Да, тут однозначно знущання, ні в одній області України таких відключень нема!

Сніжок 2023-01-25 / 12:27:20
А як тим у кого маленькі дітки і все на електриці. По 5-6 годин виключають і на годину чи дві включають. А було і таке що на 40 хв включили. Перевірки були і толку з них.
Знаю в інших областях то нормально виключають і включають. А тут на Закарпатті як бутто не люди живуть.

Магдалина 2023-01-25 / 12:18:17
Їх не перевіряти потрібно, а за військовим часом, за геноцид мешканців Закарпаття та мародерство - розстріл!!! У Миколаївській області, де лінія фронту близько, графіки відключень +4/-2. Це вчора на власні вуха чула у новинах було сказано. А Закарпаття, якесь, ніби на іншій планеті.... Графіки відключень +2/-6.... Це жахіття!!!!

Марія 2023-01-25 / 10:17:57
Перевірки не допомагають. У нас будинок весь на електриці і по 6 годин нема світла.

Сергій 2023-01-25 / 09:47:48
Люди по 17-18 годин сидять без світла, а Рафанда порішала!!! Там взагалі перестали відключати! Стратегічний об'єкт!

Вікторія 2023-01-25 / 09:46:12
Толку з тих перевірок. Які результати? Зараз замість 5 годин,відключають на 6 годин. В результаті маємо на добу 6 годин світла. Це вже знущання. Але мало того... Є вулиці,які дійсно практично не відключають. Люди телефонують на гарячу лінію,а толку? Допоки це знущання над нами буде?

Світлана 2023-01-25 / 08:57:40
Навіщо ці перевірки? Тільки для того, щоб написали , які всі порядні ! Треба націоналізувати всі обленерго, тоді вони будуть працювати на людей, а не на цих зажерливих брехунів!

Оксана 2023-01-25 / 07:59:23
Люди уже зовсім розчарувалися у цих перевірках і у місцевій владі також,здається що тут на Закарпатті засіла одна лише корупція, яка хоче затерти увесь тил України,як невиліковна ракова пухлина і тому нема кінця краю, скоро вся хоч трохи перспективна молодь виїде з цієї глухомані і область просто вимре,бо тут немає розвитку, один лише занепад, комусь це мабуть потрібно...?

Задовбали 2023-01-24 / 23:39:44
Толку з тих перевірок, результату ноль