На Закарпатті сформували черги аварійних відключень електроенергії

Згідно з рішенням «Укренерго», в області сформовано черги графіків аварійних відключень електроенергії.

На Закарпатті сформували черги аварійних відключень електроенергії

Актуальна інформація про застосування черг і терміни відновлення електропостачання у кожному населеному пункті доступна на офіційному сайті ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за посиланням.

Фахівці НЕК «Укренерго» працюють над стабілізацією графіків аварійних відключень.  

"Закликаємо всіх краян зменшити споживання електроенергії та поставитися з розумінням до можливих тимчасових обмежень", - повідомляють у Закарпатській ОВА. 

Разом із тим, на сайті обленерго розміщено лише перелік населених пунктів, де відключатимуть електропостачання - без вказання точної дати та часу, а також тривалості відключення. 

27 жовтня 2022р.

Теги: черги, аварійні відключення, електроенергія

Коментарі

Для даунів 2022-11-17 / 18:39:40


В Україні війна, росія руйнує ракетами критичну інфраструктуру. Ви не в курсі? Коментар видалено. Адмін


Ірина 2022-11-16 / 21:33:06
Вулиця 8 березня 12 годин без світла ! Про які графіки йде мова?

Микола 2022-10-31 / 07:55:30
Дуже гарна робота. Навіть генеруючі підпреємства не попереджені про дату і час відключень! Диспетчер не відповідає на дзвінок. Супер! Гарна робота!

Пітьо 2022-10-27 / 20:29:10
Бардак!

споживач горе енергіі 2022-10-27 / 20:26:37
Мені цікаво чи хоч розуміє директор цієі контори те, про що написали його від Бога спеціалісти. Так ми Боже що ні!

Х-man 2022-10-27 / 19:40:38
Я так зрозумів що 26 числа була перша черга і т д

Марина 2022-10-27 / 18:07:37
Мало того, що не вказали орієнтовний час відключення і в які дні тижня, так ще й не вказали в яких мікрорайонах міста буде відключено електропостачання. Чомусь восьма група отримала уточнення по вулицям, всі решта - ні. Закарпаттяобленерго, будь ласка, уточніть момент в вулицями міст, а також з днями та часом відключення. Сидіти по 10 годин без електроенергії, коли інші міста по 4-6 годин - не супер, ще й не зазначено час.

Ndkrt 2022-10-27 / 14:05:33
Кінець епохи брехні!!! ((((

YotsaBG 2022-10-27 / 11:26:51
Що робити людям , у яких бізнес зав‘язаний на електроприладах? Як обслуговувати клієнтів?Відповідно, оренда і податки теж по графіку будемо платити? Нахрена її відключати, там де лінії і вузли не постраждали, якщо до сих пір не треба було?? Просто , щоб решті областей не обідно було??

Читач 2022-10-27 / 10:23:35
Що означає "черги"? Коли це і у скільки годин?

Ужгород 2022-10-27 / 10:22:57
За кожний зіпсований продукт в холоджильнику чи морозилці - вираховувати із оплатим за спожиту електроенергію або додати зіпсовані продукти до тої оплати.

Кобра 2022-10-27 / 10:07:06
Який хосен з такої інформації?

глядач 2022-10-27 / 10:06:41
У мене питання: котрий "фахівець" із високою зарплатою та регулярними преміями не розуміє різницю між графіком (передбачає дати або час) та переліком? Ви там якого чорта сидите? Понабирають дебілів, а робити нікому!

Ужгород 2022-10-27 / 10:04:17
Яка доступна інформація викладена на сайті? Ви хроча би спроможетеся скласти графік із зазначенням числа або дня тижня, години відключення, щоби мешканці були готові. Чи спеціалісти «Закарпаттяобленерго» працюють над тарифами, щоб не спорожніли кишені власників?

НОВИНИ: Соціо

19:00
/ 5
В Ужгороді суд підтримав "владний" "дерибан" понад 1 га землі із зеленими насадженнями на Кримській
16:24
/ 7
В оперативному командуванні "Захід" відреагували на заяву ФК "Хуст" щодо затримання футболіста
15:12
/ 30
Папа Франциск призначив очільником Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Мацапулу
11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
15:52
/ 13
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
14:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
» Всі новини