На Тячівщині горів монастир УПЦ МП (ФОТО)

О 13:50 21 жовтня в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення про пожежу на території Покровського чоловічого монастиря, що в с. Колодне Тячівського району.

На Тячівщині горів монастир УПЦ МП (ФОТО)

За попередніми даними займання відбулося в келії. 

На даний час до ліквідації пожежі залучено шість пожежних розрахунків від підрозділів оперативно-рятувальної служби та місцевих пожежних команд.

О 15:30 займання на площі орієнтовно 300 кв.м. вдалося локалізувати. Ліквідація пожежі триває.

За попередніми даними, постраждалих немає, повідомляють у ГУ ДСНС у Закарпатській області.

21 жовтня 2022р.

Теги: монастир, пожежа

Коментарі

Знахарь 2022-10-23 / 18:48:45
Так мае палати весь мацкальський пархат! Вон з Закарпатья!

Богданові 2022-10-23 / 17:41:49
Озлоблені безбожники - це ваша кремлядська секта, яка молиться не за мир в Україні шляхом її перемоги, а за мир на умовах вашої гундяєвської росії

Богдан 2022-10-23 / 17:03:38
Господи помилуй! Дуже шкода що таке трапилося, а ще шкода озлоблених безбожників, які втішаються від горя у монахів, які моляться за мир в Україні! Не розуміють , що прийдеться відповісти за кожне зле слово, не тільки дію! Мир усім!

оленці 2022-10-23 / 13:59:37
Війна буде доти, поки не винищемо орків з московського Мордору і їх поплічників з УПЦ МП

Оленка 2022-10-23 / 13:33:27
Допоки будуть такі коментарі, стільки й триватиме війна, поки не покаються. Прости їм, Господи, не відають бо, що роблять

злий 2022-10-23 / 10:29:34
Ірино, разом зі своєю москальською бесідою і своєю москальською "вірою" йдіть всі за москальським кораблем

Ірина 2022-10-23 / 10:01:29
Боже. Сжалься над нашим людьми. Пошли им ума. Ибо не ведают что творят.

..... 2022-10-23 / 09:10:02
я не можу з цих людей, звідки стільки ненависті?
що поганого зробив вам цей монастир, щоб так тішитися і винити в підпалі когось з мешканці самого монастиря??

Валентина Дем'ян 2022-10-23 / 08:47:28
Скільки у людей злості.Тішитись, що у когось пожежа, що комусь погано, то жах.Нагадали за бумеранг, так він же полетить і в того, хто посміявся над чужим лихом.Вразуми всіх зловтішників, Господи, а постраждалим, допоможи.

злий 2022-10-22 / 17:58:40
П'яні монахи курили в келіях? А курви теж п'яні були, що не помітили початок пожежі?

українець 2022-10-22 / 14:45:28
Гнати ту чортівню в рясах із України...

Партизан 2022-10-22 / 12:58:51
Колодне, то не Кривець. В Колодному взагалі жіночий монастир, гія перевіряти інформацію. Сяк порозміщают нам не достовірну інфу, та най ся не приказує ходиме гі сліпі котята бо не знаєме що то Кривець!

Патріот Закарпаття 2022-10-22 / 06:19:27
Божечко не Фраєр, вшитко видить! Це лем начало. Спереду усьо буде. Мацкальська сепарня буде у пеклі горіти! Покайтеся грішники!

То усе проводка винна 2022-10-22 / 06:01:31

А чого фоткарь так цнотливо зазняв? Цибульок сінєньких і не видно? То ся має називати Свята-Пакровскій Скіт, чи не так? Най ся не приказує, якого пархату. Якщо так, то батюшки курілі, хде не паложено - от карма й прилетіла за недопуск похорону Героя на Рахівщині минулого тижня

Марія 2022-10-21 / 20:49:59
Курити треба менше.

злий 2022-10-21 / 18:46:20
"Ґарі, ґарі ясно
Чтобы не погасло...! :)

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини