В Ужгороді розглянули проєкт спорудження пам’ятника "Арка вшанування Божого Слова" (ФОТО)

Проєкт спорудження пам’ятника «Арка вшанування Божого Слова» на Слов’янській набережній розглянули сьогодні на засіданні науково-художньої ради Ужгородської міськради.

В Ужгороді розглянули проєкт спорудження пам’ятника "Арка вшанування Божого Слова" (ФОТО)

Ще у 2021 році рішення про погодження Українській Євангельській Церкві спорудження за власні кошти пам’ятника на честь єпископів Української Євангельської Церкви Василя Райчинця (19.10.1952-04.07.2020) та Мукачівської греко-католицької єпархії Мілана Шашіка (17.09.1952-14.07.2020) прийняли на засіданні виконавчого комітету.

Сьогодні ж на засіданні науково-художньої ради проєктант представив макет майбутнього пам’ятника. Розповів, що основним завданням поставили собі якомога легше вписати пам’ятник з оглядовим майданчиком у набережну, щоб він не викликав дисгармонії і не привертав велику увагу, разом із тим не був копією інших пам’ятників. Про ідею зведення пам’ятника, яким він має бути, що враховували під час проєктування, онлайн розповів син єпископа Василя Райчинця Федір.

Заслухавши всі сторони, розглянувши проєкт та обговоривши  його, члени науково-художньої ради підтримали його із урахуванням пропозицій, які висловили щодо форми і пропорцій пам’ятника.

11 жовтня 2022р.

Теги: проєкт, арка

Коментарі

Уасся 2022-10-12 / 19:29:26
Сидор, то без слов, як ся каже. Мало того што страшноє, та щи коли го навесом по периметру обклав, то вообще. Я нігде такий страшний храм не відів, такое гі п'яний базар.

Уассі 2022-10-12 / 19:17:10
Но пак все так було, Сидор шо не так своє гуно построїв?

Assі 2022-10-12 / 19:15:23
Де ж ви такі заповзяті були, коли кацапітська церква будувала своє хрестово-купольне одоробло посеред міста замість сквера. Ну нічого, принаймні двометрову арку з хрестом в богом забутому закапелку поставити не дамо!

Уасся 2022-10-12 / 19:11:07
До Боту. Но та што, ож за свої гороші? Та типирь, кіть я плачу гроші, та можу хоть де у городі покласти хоть якоє гуно, што мені ся любить? Завтра прийде якийсь болван та повісь, ож хоче покласти памятник національно освободітельнуй войні в Намібії, та тоже треба покласти, бо то за його гроші?

AssA 2022-10-12 / 18:57:01
Яка ціль встановлення даної споруди? Зомбування населення та заманювання у власну релігію? Я проти. Оглядовий майданчик - це гарна ідея, а черговий релігійний ідол - ні! Вже давно пора прийняти закон який забороняє релігійну рекламу.

Боти 2022-10-12 / 18:25:35
Яким містом читаєте? Спорудження за власні кошти. На Слов’янській набережній, де нигда не буде ні шкіл ні стадіонів, а останній "центр дозвілля" з тріском прогорів.

Кому то треба 2022-10-12 / 06:59:45
У кацапур є там на мацквє лобнає мєста... Даруйте, але оце виглядає, як половина з нього. Ну, зрозуміло, не той бюджет.
Та на армію нашу дайте ті кошти! Не час такі дурнІ ліпити!
А владики покійні, прощуні би!, як "зговорилися" - дати життя їх

злий 2022-10-12 / 00:51:56
Дурня якась, не потрібна місту :(

АВС 2022-10-12 / 00:49:14
Садок побудуйте, школу, спортивний центр, даякий "центр дозвілля" де мож всією сім'єю цікаво провести час, палац з розвитку дітей...та ще купа чого корисного для суспільства мож побудувати!!! А ці уроди лиш кабаки і церкви строять оби людям голову задурманювати і бабки з них стригти! УРОДИ, НЕ ВИДІЛЯЙТЕ НА СЯКОЄ ГУНО НІ ЗЕМЛЮ, НІ ГРОШІ МІСТЯН!!!!

АВС 2022-10-12 / 00:38:57
Задрали попи срані, всюди хпавуться все їм прихода мало! Я би не то що на ісе чудо землю не виділяв, я би щи перевірив законність встановлення деяких церков в Ужгороді!

BUBU 2022-10-11 / 22:56:52
Макет неоковирний наспвх зроблений , зрештою як і сам проект.
Питання чого місто має виділяти гроші на такі скоріше не памятники а якісь балкон для проповіді якоїсь конфесії в той час як в нас церква є відокремлена від держави .
Наскільки відомо місця для богослужінь вистачає всім , і в різних конфесіях .

Варош 2022-10-11 / 20:11:46
Щось схоже на вавілонську вежу!

Смоли дэмократии 2022-10-11 / 19:25:06
А еще лучше построить мне клетку,и там держать,чтобы на людей не бросался.

Смоли дэмократии 2022-10-11 / 19:01:10


Коментар видалено. Адмін


читаєш такі новини, 2022-10-11 / 17:25:07
і дивуєшся - ми ніби у 21 сторіччі живемо, а тут отаке .... А ще й "науково-художнья рада", люди добрі, наука!!!

НОВИНИ: Соціо

21:58
/ 2
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади