"Закарпатський облавтодор" очолив Ярослав Попдякуник (ФОТО)

Очільниця державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» Ольга Корх ухвалила рішення замінити керівника підпорядкованого її столичній структурі обласного виробничого підрозділу та рівно два тижні тому особисто представила колективу нового начальника дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор» Ярослава Попдякуника.

"Закарпатський облавтодор" очолив Ярослав Попдякуник (ФОТО)

Протяжність автомобільних доріг Закарпаття становить більше трьох тисяч кілометрів, з яких понад дві третини належать до компетенції облавтодору. Але останніми роками про цю важливу у розвитку регіону структуру мовиться скоріше у негативному плані, ніж у позитивному. І для цього є підстави. Найперша – багатомісячна заборгованість із зарплати і сплати ПДВ (цифри, як стверджується офіційно, сягають багатьох десятків мільйонів гривень). А відтак – невдоволення колективу і втрата виробничої дисципліни та породжена цими негативними чинниками ціла низка малих і більших гальм. 

Ярослав Попдякуник окреслив перші кроки на посаді:

– Кадрово підсилено керівництво, зокрема, Королівського спецкар'єру – відтепер виконувати обов'язки директора буде Руслан Гіга. Проінспектовано райпідрозділи у Сваляві, Мукачеві, Хусті, Виноградові. Виявлено явні недоліки. Дано настанови, як їх усувати, аби все запрацювало належним чином. Зі свого боку ми повідомили, що продукцію спецкар'єрів (Кіровського в Мукачівського районі також) будемо реалізовувати на діючих виробничих майданчиках. А попит на щебінь різних фракцій, бутовий камінь, щебнево-піщану суміш є. Укладемо прямі угоди з підрядниками. Тож, знизиться й вартість продукції, бо її відпускатиме безпосередньо виробник. Третє – відновлюватимемо застарілу техніку – екскаватори, навантажувачі, самоскиди – своїми силами і за свої кошти.

Та основна увага, за словами начальника, спрямовується на ліквідацію заборгованості із зарплатні. Працівники довгі місяці не отримували зароблене.

Отже, такі магістральні й першочергові питання, від вирішення яких залежатиме подальший стан справ у діяльності колективу облавтодору.

Василь Нитка

22 липня 2022р.

Теги: облавтодор, Попдякуник

Коментарі

Служба 2024-04-20 / 10:53:11
Карʼєри в автодорів очільниця київська віджимає! То певно задача така все звітки гроші забрати - бардак і всі мовчать!

Карер 2023-11-24 / 20:45:25
Цей паскуда карер у королеві забрав.Київ в теми це сволота людей звільнив..

Гіга 2023-02-02 / 21:09:38
Славко здоров, треба в Розтоці асвальт покласти.

Юрист Автодор 2022-09-03 / 08:23:21

Хто як до людей звертається той і є таким. Хто в людях бачить лише погане та підле той сам гнилий душою. Якщо є якісь факти, які можешь підтвердити, то давай. А як кажуть, писати не мішки носити.

Миша 2022-09-03 / 08:17:25
Но шо Лохи жаба вас їсть а Славон Кравчик

До незнаючих 2022-08-30 / 19:18:49


Анонімний перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


іван 2022-08-29 / 21:58:21
кого вже кинув славон на бабки щоб купити таку грибну посаду.Славон тать ти і толком писати не вмієш нето щоб керувати таков організаційов .Крім брехати і аферити.

Оксана 2022-08-29 / 20:46:11
Слів нема.Прийдіть в Лозу там Вам люди розкажуть щото за паскудь.злодій та аферист.

Ваня 2022-08-29 / 20:24:44
кончений афер.Шо за держава що такого афера на таку посаду призначає. СБУ в темі? Поцікавитися в Іршаві щото за бидло потім призначайте.

Кукер контроль 2022-08-22 / 15:54:13
Вать поробить усі дороги ги скло у Іршаві і Районі ,а вать іршавчани го посічуть на мак

Обманутий славом 2022-08-22 / 15:35:53


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Можете повторити те саме, але без матів. Адмін


Міжгіря 2022-08-14 / 21:53:04
Дай йому спокій,най рулить.Час покаже!!

Облавтодор 2022-07-25 / 18:31:23
Олександрочич держіться всі люди за вас.

Юрій 2022-07-25 / 15:08:16
Люди добрі я пропрацював в Олавтодорі 30 років сам з Рахова не бачив керівника 15 р в очі Ярослав Олександровіч уже встиг у на побувати молодій енергій керівник видно людина хороша е перши кроки.Дай вам Бог здоров‘я колектив за вас.

інкогніто 2022-07-25 / 13:54:49
Для чого цей кіпіш неадекватний ? Людина вперше призначена на посаду в державну структуру!! Ті руки ще нічого не крали з державного бюджету,дайте трішки часу і всі все побачимо чи правильний вибір керівника був зроблений чи ні !!!

Карер 2022-07-25 / 06:43:05
Не знаву ко він тай шо но у нас у королеві крали міліони а типірь з кіева перевірка первий раз за 30 років і Руслан нормальній чоловік наводить порядок дякуеме Ярослав Олександровічь

Саша 2022-07-25 / 06:30:19
Люди добрі пак він СБУ робив це точно я вам кажу.

Коля Ужгород 2022-07-25 / 06:17:01


Супер пацан Славон кравчик ***** їм всім я тебе знаю ти наведешь с Крісами порядок


Хуст 2022-07-25 / 06:06:47
Я робив у него в Москві знаєте што люди нікого він не пера дав і не обманював просто вже нема сіл читати коли у мене захворила Мама він дав мені може і посліді і вітправів до дому а зад де я робів він зробив з нуля сам я то все видів Юрко Грега.

Дунковиця 2022-07-25 / 06:01:16
Я чоловіка знаю він у нас в сели строїв Монастир я відела як він старався як всі люди йшли против него но він і так зробив так шо удачі вам Ярослав Олександровічь хай вам Боженько помагає.

НОВИНИ: Соціо

10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 21
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 9
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти