Суд в Ужгороді в особі судді Пригари санкціонував знищення зеленої зони на Можайського

У четвер "цікавим" рішенням господарського суду забудовнику зеленої зони на вулиці Можайського в Ужгороді поновлено договір оренди землі. Мешканці мікрорайону шоковані та закликають владу області негайно відреагувати

Суд в Ужгороді в особі судді Пригари санкціонував знищення зеленої зони на Можайського

23 червня за результатами розгляду спору за позовом ТОВ «Підлипники» до Ужгородської міської ради господарським судом Закарпатської області під головуванням Лесі Пригари задоволено вимогу забудовника про поновлення договору оренди землі площею 0,4000 га, де товариство-забудовник планує збудувати 168-квартиний комплекс багатоквартирних будинків. 

Вказана справа розглядалась господарським судом Закарпатської області після перегляду попереднього спору з цим забудовником Верховним Судом.

В 2020 році Ужгородська міська рада проводила громадські слухання з обговорення детального плану території, де розташована ця ділянка. 

Разом з цим забудовник протягом десяти років оренди цієї ділянки не використовував її за призначенням, що стало підставою відмови міської ради як орендодавця у продовженні цих правовідносин. У січні 2017 року міська рада стала на бік мешканців цього мікрорайону в збереженні зеленої зони на цій ділянці.

Товариство-орендар неодноразово намагалося поновити договір оренди землі. Двічі, в грудні 2017 року та в червні 2019 року, Ужгородська міська рада відмовляла йому у такому поновленні.

У підсумку, "справедливий" суд під головуванням Лесі Пригари таки поновив спірний договір.

Суд знехтував доводами міської ради та представників ОСББ, які протягом п’яти років намагаються зберегти цю ділянку як територію зелених насаджень у відповідності до положень чинного генерального плану міста Ужгорода, та яка слугує захисною смугою зелених насаджень від акустичного забруднення та шкідливих викидів автотранспорту в атмосферне повітря на вулиці Можайського, що наразі використовується як об’їзна, та надав необґрунтовану перевагу твердженням представнику будівельного бізнесу щодо порушення міською радою їх прав.

Тепер обурені мешканці оскаржуватимуть таке рішення до Західного апеляційного господарського суду.

Як повідомила мешканка будинку №34 по вул. Можайського, з таким підходом судової влади до вирішення спорів з суспільним інтересом в Ужгороді скоро не залишиться жодної вільної від забудови зеленої зони.

24 червня 2022р.

Теги: Можайського, зелена зона, забудова, Пригара

Коментарі

Лекс 2023-02-14 / 21:30:44
А бодай би ту тварюку чорти забрали!!! Де ви ДБР ?!Пригара взяточниця , тварюка безсовісна!!! Бодай би їй суці вернулося сторицею і її дітям!!! Гори в пеклі, паскуда!!!

По-чесноку 2022-06-28 / 17:17:25
Люди тут правду пишуть про неї: і чоловік у неї в с б к, і Карпати приміщення на Льва Толстого то їхнє, і земельним спорам вона завжди в долі!!!
Справи безпідставно відкладає, затягує розгляд, дозволяє підвищувати голос на сторін!! Як це ще на посаді і буде отримувати довічне грошове утримання - то лиш у нас таке можливо!!!

Дістало 2022-06-26 / 21:41:53
Озирніться довкола,з чого починається хабарництво?Ще з студентства,нешановні викладачі вишів,таких як УжНУ,які нагло, навіть в наш важкий час здирають зі студентів за здачу курсових,екзаменів,заліків кругленьку суму.Юрфак самий корупціонний факультет.Потім маємо таких суддів,прокурорів продажних.Ганьба!!!

Суддя 2022-06-25 / 16:39:23
Треба бути повністю «конченою» особою щоб у такий складний час напихувати кармани

Таня 2022-06-25 / 12:17:14
Продажні судді! Гроші у них понад усе! Ганьба!!!

Kaligula@ 2022-06-24 / 22:18:15
Пора подумати над своiм подальшим життям Леся Iванiвна.За грошi купиш не все.Чоловiк в СБУ не остання Людина.Коли ви вже наiстеся!

Ужгородець 2022-06-24 / 21:01:32
А про незаконну забудову на Баб‘яка, чому не пишете? Там вже знов магазини повідкривалися. Грегор на війні, то нема кому захищати…

Світлана 2022-06-24 / 17:01:17
Ми будемо відстоювати право на зелену зону ! А також справедливий суд , корупціонерам не місце у владі

Правда 2022-06-24 / 16:45:28
Нік Ужгородка. Це ти Підлипки кляті?? Так судю підлизуєш

Степан Іванович 2022-06-24 / 16:43:41
Продажна Пригара!! ГАНЬБА,3833 КУРВА

Іван 2022-06-24 / 16:42:13
Гроші, гроші набралася чи ще ні??? Сволоту на передову!!! Ганьба суді

Микола 2022-06-24 / 16:29:57
такі кури як Лєся Пригара повинні усвідомити, що як тільки переможемо ворога зовнішнього, хлопці обов'язково візьмуться за ворога внутрішнього, такі як вона і її "колеги"...

Вікто 2022-06-24 / 16:10:00
леся пригара-ПУТІНСЬКА ПІДСТИЛКА

Федур 2022-06-24 / 15:01:07
Тоту суддиху до єнного міста. Всей юй мало, кілько мош наживатися? Люди ім нитко.А щи хочеме з такими судами у Європу.

Рома 2022-06-24 / 13:11:56
Ужгород резиновий, всі хочуть тут житло! А в теперішній час тим більше!!!! Великий попит, тому актуалізувалося і мітинги проводити не можна от і скористалися моментом

"Ужгородці" Пригарі 2022-06-24 / 12:54:05
Відповідно до поданих документів - там, за генпланом, зелена зона. Крапка.
Але пані Пригара визнає іншу "зелень". При цьому не думає, що канцерогени і прокльони людей можуть зробити так, що цієї "зелені" може не вистачити

Ужгородка 2022-06-24 / 11:33:51
Може не будемо ображати суддю,мабуть було прийнято рішення у відповідності до наданих документів. Якщо ми хочемо в Європу, то давайте діяти як європейці. Цькування судді-це тиск на суд,попахує совком.

Галина 2022-06-24 / 11:27:54
Хай собі перед вікном дає згоду будувати, чи вона ізбрана?? Сволота продажна гнати як орка . Коли цих запроданців вже покарають?? Дійдемо і до Києва,щоб сволоту знищити

Сергій 2022-06-24 / 11:26:57
Продажний суд. Коли вже цьому край настане?

Піздец 2022-06-24 / 11:25:20
Курча мать а ці ##бані квартири хто купляє? Марсіани чи шо? Самі кончені жителі міста і купляють.

НОВИНИ: Соціо

17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск