Зеленський нагородив орденом Хмельницького комбрига Белякова з Ужгорода

Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом Богдана Хмельницького І ступеня полковника Збройних Сил України Юрія Белякова.

Зеленський нагородив орденом Хмельницького комбрига Белякова з Ужгорода

Відповідний указ №334/2022 опубліковано на сайті Глави держави 14 травня.

"За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня Юрія Белякова — полковника", – йдеться в указі.

Таким чином, Ю.Беляков став повним кавалером ордена Богдана Хмельницького.

Юрій Беляков народився у місті Самбір Львівської області. Він — заступник начальника управління муніципальної варти департаменту міської інфраструктури Ужгородської міської ради, ветеран війни в Афганістані.

Був  військовим комісаром Одеського обласного військового комісаріату.

Наразі він очолює одну з бригад ЗСУ, — повідомили у Telegram-каналі Ужгородської міської ради.

Зеленський нагородив орденом Хмельницького комбрига Белякова з Ужгорода

15 травня 2022р.

Теги: війна, Беляков, орден

Коментарі

Сергій 2022-05-17 / 08:10:49
Так, перевзуваються вони досить швидко, і цей фрукт не виключення!!!

Уважний читач 2022-05-16 / 18:44:34
Минуле з нами назавжди, навіть якщо воно не надто приємне! https://zakarpattya.net.ua/News/120254-Samorozpushcheni-uzhhorodski-rehionaly-prosiat-IAnukovycha-podaty-u-vidstavku-VIDEO

Василь 2022-05-16 / 09:00:31
Ще чомусь ніхто не згадав, його пнеребування на посаді військового комісара Одеської області, де його влупили за хабар(!) а потім, за усі його попередні заслуги, тихенько спустили до Ужгородської міської ради, муніципальна поліція... де він тихенько сидів. Ще є дуже багато цікавого на цього героя.

Олег 2022-05-15 / 23:12:32
Юра !!! Честь і повага тобі !!! Щиро радий , що Ти отримав Бойовий Офіцерський Орден !!! Хай Господь Тебе оберігає !!!

ледіда перефарбована 2022-05-15 / 23:05:25
У дяді Юри з'явилася нагода змити кров'ю свою 'регіональну' ганьбу.

Не-моралізатор 2022-05-15 / 22:45:28
Для Злого. Полковник Беляков – кадровий військовик з належною військовою освітою (Київське суворовське училище, Бакинське вищее загальновійськове командне училище) з бойовим досвідом (1982-1983 – ОКРВ в Афганістані, був поранений, нагороджений орденом Червоної Зірки; 2015-2016 – зона АТО, заступник командира 53-ї ОМБр).
Для Олександра. Не "сумнівні політичні уподобання", а активне членство в Партії регіонів (керівник Ужгородської міської організації ПР).
Для Воїна. Пан полковник не створив прецеденту тим, що як колишній "регіонал" став захисником України від російського агресора, бо історія свідчить про факти, як у більшовицькій Червоній Армії служило чимало колишніх царських генералів та офіцерів (так званих "воєнспеців") або навіть окремих старшин армії УНР чи УГА. В повоєнному бундесвері ФРН і навіть у Національній народній армії соціалістичної НДР служили колишні офіцери і генерали гітлерівського вермахту(!) Стосовно звинувачення у можливому членстві в ПР, то це абсолютно безпідставно у моєму випадку, бо в незалежній Україні практично всі політичні партії – погано змодельована фікція, то культивувати членство в таких утвореннях означало б не поважати самого себе. А до ЗСУ у мене як громадянина України завжди була, є та залишатиметься повага, яка ще більше зміцніла від 24 лютого поточного року!

Воїн 2022-05-15 / 20:59:27
Усім вїдливим і прискіпливим мушу нагадати, що пан полковник пішов на війну у 14-му році, відгуки його підлеглих про нього чув тільки найкращі, співпрацювати з ним було дуже легко (літо 15-го, Авдіївка). З початком відкритого вторгнення очолив новостворену бригаду. Питання до вас - а ви де були, що зробили за увесь цей час? Ви хоч розумієте, що живете тут мирно завдячуючи нашим воїнам, в тому числі і йому?
Розумаки, коли читаю вашу писанину, то мені здається, що ви самі з Партії регіонів які містяться за те, що він з вами зробив.

Олександр 2022-05-15 / 20:24:37
Незважаючи на всі сумнівні політичні вподобання, то є Військовий з великої літери. Героям Слава!

Ого 2022-05-15 / 20:21:08
Він бувший регіонал???

злий 2022-05-15 / 20:04:26
Беляков був не просто активним багнетом Партії регіонів, а очолював її міську організацію в Ужгороді.

Взагалі маю сумніви в його здатності керувати бригадою і взагалі у військовому досвіді і знаннях - можу помилитися, але всі звання він отримав "заочно", як один із керівників товариства "афганців"

Не-моралізатор 2022-05-15 / 19:46:51
Своєрідна ідейно-моральна метаморфоза: в недалекому політичному минулому пан полковник був активним "багнетом" в рядах крайової організації Партії регіонів - попередниці проросійської ОПЗЖ, а нині боронить Україну від московитської орди! Чудово, що на вищих командних посадах в ЗСУ служать кадрові освічені військовики з бойовим досвідом, а не якісь самовпевнені "штафірки" або "шпаки" на зразок колишнього прес-секретаря порошенківського ставленика Москаля.

НОВИНИ: Соціо

17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією