В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну (ВІДЕО)

У четвер, 6 травня, слідчими територіального управління ДБР, розташованого у Львові, разом із військовими прокурорами та співробітниками внутрішньої безпеки СБУ в межах кримінального провадження було задокументовано факт збуту співробітником УСБУ в Закарпатській області психотропної речовини – метамфетаміну.

В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну (ВІДЕО)

Про це в своєму телеграм-каналі повідомив блогер Віталій Глагола.

"Наразі СБУшнику готують підозру та обиратимуть запобіжний захід у суді.
Тривають слідчі дії та обшуки за місцями проживання співучасників злочину", - написав В.Глагола.

Як інформують місцеві ЗМІ, затримання відбулося близько 18-ї години перед будівлею Закарпатської ОДА.

На місці події "випадково" опинився і псевдоактивіст Олександр Пересоляк, котрий опублікував відео затримання.

07 травня 2021р.

Теги: наркотик, метамфетамін, затримання, Ужгород

Коментарі

Карлик 2021-05-08 / 13:53:42
Іванка просто не в долі!

до Іванки МВС 2021-05-08 / 07:58:34
вся наркота в городі під мусорами. )))

Іванка МВС 2021-05-07 / 21:59:27
Це все вистава спланована.! Надіюсь що внашій структурі такого нема!

Пох 2021-05-07 / 21:46:11
Конкурент.. Тепер київські сбушніки будуть продавати цю отраву. Всі в темі... Нашли козла..!

Дорн 2021-05-07 / 19:20:47
Який конченый Глагола ,вiн реально спiстукач СБУ,народ будьте пильними !Чорт поруч!

До "До Васі" 2021-05-07 / 16:19:26
Ви хочете сказати, що наша держава кришує наркотрафік!?

До нижніх 2021-05-07 / 16:08:50
Кажете: не подобається - виізжайте або міняйте владу. Ось за 30 років і виіхало вже 10 млн, а ще 10 млн - вимерло в процесі перманентноі зміни влади. Але для Украіни почався після 2014 року поганий прецедент: люди почали емігрувати з Украіни разом з територією. І скоріш за все - наступна хвиля еміграціі населення буде також супроводжуватися “виіздом” з Украіни окремих територіальних одиниць.

Карлик 2021-05-07 / 15:41:06
забанили сепара, то є добре!

До Ромаріо до Юрія 2021-05-07 / 14:25:21


Не подобається країна - виїжджайте. Не подобається влада - змінюйте. Коментар видалено. Коментуйте по суті публікації. Адмін


Читач 2021-05-07 / 13:15:49
Пересоляк представився журналістом. Він справді "журналіст"? Такого не знаємо.

Ромаріо до Юрія 2021-05-07 / 13:11:25


Не подобається країна - виїжджайте. Не подобається влада - змінюйте. Коментар видалено. Коментуйте по суті публікації. Адмін


до...Кантори 2021-05-07 / 10:39:21
Канторо!Вичисліть того Ромаріо-ПОРА вже..бо Доста в Нас ТАКИХ "РОМАРІОв",а тому ТАК і ЖИВЕМО з Сепарами(цей Ромаріо-натур.Сам по собі ГУКАН і навіть"по русскі говорити НЕМОЖЕ,а шось реве "Думаю він БезГрамотнй Рагу.ь і Навіть УКРАЇНСЬКОЇ МОви Не ДУЖЕ ЗНАЄ..Такі Вони-ці Рагулі-Павловаи і др.-ЗаПроданці України. Слухайте РОМАРІО-ЗАПХАЙТЕ СВОГО "РУсского"ВВП-В ГУЗ.ЦЮ СобІ!Тут БУДЕ Україна-і вСЕ!Вистоїм і проти Сепарів-Ясно?Слава Україні іНАШИМ Воїнам!

До Васі 2021-05-07 / 10:01:43
Правоохоронні органи є невід'ємною частиною держави Україна.

Вася 2021-05-07 / 09:07:50
На жаль, правоохоронні органи кришують наркотрафік в Україні.

Няньо 2021-05-07 / 09:00:01
Як я уже казав, що вилучену наркоту треба утилізувати шляхом насильного поїдання наркодилерами, бо інакше до них недійде що це небезпечно.

Юрій 2021-05-07 / 08:29:53
ЧмоРомаріо, ким би ти не був, бот чи жива істота: засунь собі портрет ВВП в гузицю і молись на "каміння з неба", так як манкурти роблять зараз в Криму.

Ромаріо 2021-05-07 / 07:52:27


Перебор. В бан. Адмін


777 2021-05-07 / 07:25:04
Для сбу це позор. Така серйозна структура, а там такий бардак.

ВВБ 2021-05-07 / 06:56:52
Оце так - навіть в самі складні 90-ті сбу не барижили наркотою...шо тут скажеш - пробили дно!!!! Слава козаку і рудицькому, полонив іх мукачівський метамфетамін

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині