В Ужгороді представлять першу в Україні неокатехуменальну семінарію східного обряду

У середу, 9 грудня, о 15.00 закарпатські журналісти матимуть змогу познайомитися з діяльністю першої в Україні неокатехуменальної семінарії східного обряду, яка діє в Ужгороді з 2013 року.

В Ужгороді представлять першу в Україні неокатехуменальну семінарію східного обряду

У Мукачівській греко-католицькій єпархії проходять формацію семінаристи з різних куточків України та світу, що готуються стати проповідниками. Зокрема, тут займаються майбутні пресвітери з Польщі, Бразилії, США, Угорщини, Чилі, Іспанії, Домініканської Республіки, Гондурасу. У селі Циганівці під Ужгородом для них будується семінарія «Redemptoris Mater», що стане другою для східної традиції у світі.

Зустріч із викладачами та семінаристами відбудеться в єпископській резиденції, де вони й проживають, за участі владики Ніла, Апостольського адміністратора Мукачівської греко-католицької єпархії.  

 

08 грудня 2020р.

Теги: семінарія, обряд

Коментарі

Журналіст 2020-12-11 / 11:57:54
Такий собі Рудольф Фенцик на секундочку зі Львівщини. І , відповідно, ніяким чином не може бути причетним до промадярських фашистів. Думайте, що пишете, обізнані ви наші!

Natalie 2020-12-09 / 20:05:27
Мт 5:43-48: "Ви чули, що було сказано: Люби ближнього свого й ненавидь ворога свого. А я кажу вам: Любіть ворогів ваших і моліться за тих, що гонять вас; таким чином станете синами Отця вашого, що на небі, який велить своєму сонцю сходити на злих і на добрих і посилає дощ на праведних і неправедних. Бо коли ви любите тих, що вас люблять, то яка вам за це нагорода? Хіба не те саме й митарі роблять? І коли ви вітаєте лише братів ваших, що надзвичайного чините? Хіба не те саме й погани роблять? Тож будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий.”"

Сергій 2020-12-09 / 18:36:09
Христос Воскрес...
Амінь...

Нікі 2020-12-08 / 22:07:21
Чи можна побудувати велике на брехні-неокатехуменат був впроваджений покійним Міланом Шашіком, як відповідь на численні спроби священників єпархії проводити духовні віднови, рухи, бо це він має бути першим,і одночасно створював таку собі гвардію, яка б підтримувала всі його, часом неадекватні, почини-продовження служби незрозумілою старословянською мовою, небажання обєднуватися з УГКЦ, заперечення Закарпаття як частини країни і рух в бік шовіністичної Угорщини.
Так старшим в неокатехуменаті Закарпаття є такий собі Рудольф Фенцик, житель Ужгорода з мадярським паспортом, родич Стефана Фенцика, який був засновником промадярських фашистських організацій в Ужгороді в 40 рр минулого століття,дехто звинувачує їх в допомозі нацистам щодо відправки 80 тисяч закарпатських євреїв в концтабори.Думаю говорити про його "патрітизм" нема потреби,не розумію як він може проповідувати любов до ближнього, якщо заперечує, що закарпатці це українці, а Закарпаття це Україна.

Здивована 2020-12-08 / 17:09:03
Люди, звідки стільки злості? Читаю коментарі - лиш би помиїв вилити. Чим особисто комусь з вас їх снуванея завадило?

Здивований 2020-12-08 / 14:16:45
Представлять через 7 років діяльності?! Дуже скоро. А чому не через 10-20 років?

Роман до Кучми 2020-12-08 / 14:10:29
Це не вигідно, там грошей стільки не збереш. Наприклад для того щоб перейти на другий рівень, то 50% свого майна треба передати у власність спільноти неокатехуменату, воно про це на початку дороги не розповідають, а що візьмеш з наркоманів, це не їх контингент. Розказували колишні вірники з неонів, яким вдалося вирватись. Вони лізуть на парафії та розколюють їх з середини.

Генек 2020-12-08 / 14:00:54
Лиш би засирати молодим людям мізки. Що завгодно, лиш не адекватна освіта.

Кучма 2020-12-08 / 13:58:30
Краще б гурток для дітей відкрили чи спортмайданчик, шоб мали чим зайнятися замість клей нюхати

Роман 2020-12-08 / 13:55:39
Літургія Східного обряду в неокатехуменаті. Тож пора закуповувати гітари, барабани і т. д., та виносити престол на середину храму))).
https://youtu.be/5McrJ719wis

кіса 2020-12-08 / 13:37:01
до останніх.Уже і церква для вас сепаратисти ?

до журналістів 2020-12-08 / 11:56:36
Там такий високий другий зліва, Франческо, називає себе ректором сеиінарії МГКЄ, спитайте чи закарпаття це Україна, і чи закарпатці це українці, дуже багато почуєте цікавого, ця наглота дуже багато "цікавого" вам розкаже.
Взагалі всім присутнім з МГКЄ задайте це питання!!!

Українець 2020-12-08 / 11:30:21
Панове журналісти, будь ласка, висвітліть цю подію.
Хто цільова аудиторія тої семінарії?
Яка мета їх діяльності і які шляхи її досягнення?
На скільки воно суперечить традиційній традиції.
Чи то також будуть служби під гітару з танцями?

пресвітери не священники 2020-12-08 / 10:54:07
Шо тот сивий викладач того молодшого, вищого имає-пытає?! Руки геть! Йой, не при тих дітьох!

НОВИНИ: Соціо

18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 2
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 2
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади