В Ужгороді затримали заступника голови Закарпатської облради Грицика та голову Закарпатської ДАБІ Лалакулича (ФОТО)

Йдеться про затримання високопосадовців обласного рівня в корупційній справі

В Ужгороді затримали заступника голови Закарпатської облради Грицика та голову Закарпатської ДАБІ Лалакулича (ФОТО)

Щойно співробітники закарпатського СБУ на Слов'янській набережній, неподалік будівлі податкової поліції, затримали заступника голови Закарпатської облради Петра Грицика. Про таке повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Окрім того, майже в той же час біля Закарпатської ОДА затримали Віталія Лалакулича, начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Закарпатській області. 

Як повідомив журналіст Віталій Глагола, попередньо відомо, що затримання відбулося за корупцію:"за гроші для нестворення штучних перешкод під час «Великого будівництва» для одного із підрядників".

 

03 листопада 2020р.

Теги: затримання, Грицик, Лалакулич

Коментарі

Ян. 2020-11-06 / 07:18:56
Тот грицик за Ознобкіна і Олефіра має погнити в тюрмі!

Яка разниця. 2020-11-05 / 20:51:12
Нноо, тепер яна саламонка зберать тоті 500 грн, що платила за голос, за дрицика, юсибу ай дивіцьку, скоринько, несіть гроші бо треба заставу за дрицика внести, ай бо бігом.

До тібора 2020-11-05 / 00:38:16
Не єден чорний згорів у лісі по пріказу цього мусорка і прокляли його до 7 покоління а мусульманські лайки ой які швидкі.

Тібор 2020-11-04 / 22:50:08
Саке,а від тебе він що украв?? А то,що ти бажаєш його сім'ї,подумай,чи сам без гріхів,за які і ти і твоя сім'я поплатиться,бо не вірю,що ти праведний.Не суди і не судимий будеш.Які людські сльози? Він що цар і кат? Пишете,як в брєду

Саке 2020-11-04 / 20:11:49
Тадь най би крав од держави а не людей і най би не робив біди другому, за це поплатиться або він або його діти, не зря маленьку береже, айбо най файно береже людські лайки і сльози не пройдуть мимо його сім'ї

tester 2020-11-04 / 19:28:23
Хто без гріха, най шмарить камінь.... Чо сте правдоборці лиш туй мудрі? Ко вам мішав балотуватися і рішати всьо по своєму ? Туй в цій страні каждий, шо хоть трошки ліпший за жебрака має свої "скелети в шкафу". Бог йому суддя.

Оксана 2020-11-04 / 19:17:00
Фсиба тані лиш довг вернув кулько напив наталочка гелова уже негонна бавити фсибу та шиєся ваня по другіх!!!!!!!

Туряночка 2020-11-04 / 19:11:09
Лабич тоже на крючку окогріб маряна фінделька роздавала одним більше другим после виборів алабич казавже 500 за голос аунас на гутіпо 100міша де гроші запитай у неі

Филя 2020-11-04 / 17:58:31
Йой лишиться вже того Грицька, гай чоловік сі спочине

Погоріляк 2020-11-04 / 16:05:08
Я і моя безсимптомна молода злодійська команда крали і будемо красти. Петре чекай ня скоро ня приймуть з цмуром і кравцьом. Будемо кассу тримати.

Пішта Полонинський 2020-11-04 / 16:02:13
Правильно хай контора або дебеерівці піднімуть з 2016 року по тепер всі тендери і угоди, по яким Погоріляк, кравець і цмур крали гроші з бюджету. Мільйонні ремонти адмінбудинку Комуналу, прибирання територій ПП, водогін і т.д. Перевірити як ці мазурики оформляли на своїх родичів підставні фірми і просто і тупо крали підписуючи при цьому акти уявно виконаних робіт. Посадити їх всіх у камери хай там прибирають. Тож мільйони вкрадено і вони гордо ходять по місту.

До Юсиби 2020-11-04 / 14:57:14
Знає ти прекрасно,у кого гроші осіли у кармані, у Тані магазині, там не одна копіка обстала, людей пописала а гроші людям не дала,і то не перший раз.

Анатолій 2020-11-04 / 14:22:55
Грицик головний смотрящий за Перечинським р-н від ОБГ Ланя. В нього часто були конфликти з Погоріляком бо той не хотиів справно платити общак. Але вун думав,що вічний... Слідущими будуть Цмур і Погоріляк. Кравець уже пище пояснення в ДБР... Тих хто роздавав гроші не трогуть. Тендер на нового смотрящого обявлено... Претенденти Лабич.....

До попереднього 2020-11-04 / 14:02:12
Грицик умів кувати "кадри". До облради він привів не одного чмо-Мана, які потім віддячували йому, приймаючи правильні рішення та наживаючись на відкатах. А винуваті - МИ, виборці!

До Ремет 2020-11-04 / 13:30:13
У Реметах дуже паранна чилядь жиє! Шо лем єден Ман стоїть! Пуднявся мало на одкатах, як робив в ОДА, і типир туда лізе! А перший раз місто у облраді йому продав Грицик за пудтримки Горвата! Кузнеці кадрів! Типир паранного голову в Реметянській ОТГ убрали! Файно будуться мати! А Грицика шкода: вун ушитких благодарив, кто му чесно служив - і пуцарошув і своїх курв на файні посади клав!

Юсиба Іван Михайлович 2020-11-04 / 13:10:14
Пийте всі на сіліраду, я всім заплачу

Юсиба до Т. Полянська 2020-11-04 / 12:51:23
Мої жополизи мали всім виплатити, якщо комусь не виплатили то ви пишіть конкретно, хто і кому і кулько не вуплатили, заплатимо не переживайте.

Т.Полянська 2020-11-04 / 12:13:52
А хто з нами за голосованя розрахуєся? Одним давали по 500 грн, іншим авансовали лише по 100, казав Грицюк що після виборів різницю доплатять. Гроші безпекаші конфісковали умісті із Джіпом. Ті гроші які він боргує за вибори, треба му із затриманих вернути, най сі з біднима людьми розрахує.

Юсиба Іван Михайлович 2020-11-04 / 11:15:35
Петя мене не здавай, я ще у поляні всі лавки де доладив, ще копійка упаде та подія з тобою, ти доти не переживай всьо буде пучком, ми ще з тобою много діл накрутеме туй ще много є з чого красти

Братва 2020-11-04 / 09:26:16
Банда Горвата,подивіться скільки його родичів працює у Погоріляка.Ціни у Дасторі двинув так,що гидко заходити.А ви за них голосуйте,хай наживаються цуки.

НОВИНИ: Кримінал

20:49
У Тернові на Тячівщині 20-річний водій на Audi збив 13-річну дівчинку, що вибігла на дорогу
20:30
Переправники з Закарпаття планували заробити на 7-х "ухилянтах" за можливість переплисти ґумовим човном Тисою до Угорщини $6-7,5 тис. з кожного
01:39
Поліція затримала 23-річного жителя Чопа, який ішов містом з гранатою в руках
16:40
/ 1
На Закарпатті головний лісничий та інженер лісгоспу допустили незаконних рубок на 10,5 млн грн
11:05
/ 11
Фінансові порушення на понад 1,1 мільйона гривень виявили аудитори в освітній галузі Великоберезнянської громади
17:53
/ 1
Пенсіонера з Тячева затримали на спробі переправити до Румунії двох "водолазів"
10:40
/ 5
За фактом хуліганських дій біля ТЦК у Виноградові поліція відкрила кримінальне провадження
15:58
На Закарпатті передали ЗСУ автомобілі, які керівник ГО ввіз як гуманітарну допомогу та продавав
15:41
Справу закарпатця, який видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону", передали до суду
15:31
Через Закарпаття без декларування намагалися везти з Німеччини побутової хімії на понад мільйон гривень
14:22
Жителя Велятина на Хустщині, який п'яним зарубав свого гостя сокирою, засудили до 8 років ув’язнення
11:20
/ 4
Через контрабандні сигарети 25-річний студент позбувся на кордоні з Угорщиною свого "Мерседеса"
13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
/ 1
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
/ 2
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 4
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн