ЄС вважає Лукашенка незаконним президентом Білорусі

Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки заявив, що Європейський Союз не вважає Александра Лукашенка легітимним президентом Білорусі.

ЄС вважає Лукашенка незаконним президентом Білорусі

Про це Жозеп Боррель сказав у вівторок під час виступу в Європейському парламенті, присвяченому ситуації в Білорусі.

"Для нас цілком очевидно: ми вважаємо, що вибори, які пройшли 9 серпня, були сфальсифіковані", - сказав він у вступному слові. 

Він додав, що у зв’язку з цим ЄС не вважає Лукашенка легітимним президентом Білорусі.

При цьому Боррель обмовився, сказавши спершу, що "Лукашенко для ЄС -  незаконний президент України". Зробивши паузу, він виправився і уточнив, що мова йде, звичайно, про Білорусь. 

"Вибачте, Білорусь. Про що я тільки думав? Вибачте. Ми не визнаємо Лукашенка легітимним президентом Білорусі", - сказав Боррель. 

Боррель додав, що ЄС готує персональні санкції щодо Білорусі, які повинні бути схвалені найближчим часом - до проведення засідання Євроради наступного тижня. 

"Якщо ситуація в Білорусі буде погіршуватися, ми будемо розширювати санкції", - резюмував верховний представник ЄС.

16 вересня 2020р.

Теги: Лукашенко, президент, Білорусь

Коментарі

Петро Ференцович Генцюр 2020-09-23 / 15:20:21
Золi-бачi. Вуйко Пiшта - мiлiцiшта? Не фiй шеммi, Золi-бачi, i iртем, i тудом.
Да... с аргументацией у вас совсем плохо - видимо, такова ваша планида, Золi-бачi. И это со временем не проходит. И эта страна хочет хорошо жить...

Золі-бачі 2020-09-21 / 23:22:15
А ти Генцюре мацкальськой як ти туй узявся.сядь на поїзд і вісонт латашо до пуцькіна або лукавого.Иртем?

Петро Ференцович Генцюр 2020-09-20 / 20:04:42
Iван. Пане! Если Лукашенко, как вы изволили выразиться, "прогнувся"під пуцьку", то Белоруссия не узнает, что такое война на территории Белоруссии, экономика будет функционировать, а не сокращаться под неусыпным надзором Госдепа, а белоруссы останутся дома поднимать страну, а не бегать по миру в поисках пропитания.

Іван 2020-09-18 / 14:57:02
Сябрам,здається,кирдик: і як державі,і як нації.Лукавий,до нестями наляканий власним народом,повністю "прогнувся"під пуцьку.І якщо отой кремлівський пюсранець раніше лише просив луку приєднатися до підарашки,то тепер воно отого буде вимагати,аби стати"збирачем земель руцьких"І лукавий,параноїдально застраханий втратою власті,на отоє тепир пюде.Ануш,через рік-півтора ми із вами станеме свідками"Великого Білоруського референдуму",на якому сябри пуд кулеметами,залякуванням КГБ, МВД, парашеським ОМОном і т.п.проголосууть"ЗА"!Айбо йсе є і українським сценарієм:так пуцик думав поступити і із Українов за часів правління зека.Напудити-го до пусрання,а пак ізверху учинити "референдум" і капут:Україна-Автоногмна республіка засраної параші,а х-ло-збирач земель руцьких,гур-р-ра!

Верховинцю 2020-09-18 / 14:24:26
Судячи з того, що відбувається зараз в Білорусі, Лукашенку точно не по барабану :))))))

До Кусина 2020-09-18 / 09:36:00
Незрозуміло яку країну маєте на увазі?

Петро Ференцович Генцюр 2020-09-17 / 12:07:43
А Лукашенко это интересно? Только если с точки зрения вмешательства ЕС во внутренние дела Белоруссии: что позволено Юпитеру, то не позволено быку - не так ли?

Кусин 2020-09-17 / 11:45:39
Но, а, шо Вам недобре? То Європу хочете, а як исьте в Європі та вже Вам по барабану .

Верховинець 2020-09-16 / 09:26:31
Лукашенку якось побарабану їхнє визнання, вони і без ЄС раніше справлялися і тепер справляться. Це нас Порошенко з Яценюком підсадили на європейсько-соросівську іглу.

НОВИНИ: Різне

18:27
Лайфхаки догляду за комбінованою шкірою
20:55
Велика родина за святковою вечерею: як вибрати зручний стіл
21:54
Jooble – кращий сайт для пошуку роботи, і ось чому
15:05
Що таке крафт папір і яка його сфера застосування?
02:11
/ 2
Фіцо назвав "пердінням" збір словаками €4 млн для України
15:18
/ 1
Косметичний ремонт у помешканні - як підготуватися, щоб все пройшло як і годиться
14:40
Поляки розблокували всі пункти пропуску на кордоні з Україною – ДПСУ
13:08
Чи потрібен вугільний фільтр для води
20:07
Якими бувають стаканчики
16:56
Як доглядати за біговими кросівками: поради та трюки
16:30
Як купити вуличний ліхтар: особливості вибору якісного приладу
16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
» Всі новини