На Закарпатті станом на ранок неділі виявлено 80 нових випадків зараження коронавірусом

Про ситуацію щодо COVID-19 на Закарпатті станом на ранок 21 червня повідомив Закарпатський обласний центр громадського здоров'я:

На Закарпатті станом на ранок неділі виявлено 80 нових випадків зараження коронавірусом

- 842 закарпатців у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

- за минулу добу відібрано 394 зразки біологічних матеріалів та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР

- за минулу добу у 80 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР

- загалом 2149 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких – 368 медиків та 139 дітей

- за добу, що минула, жодного летального випадку із встановленим діагнозом COVID-19 не зафіксовано. Загалом з початку пандемії в області померли 54 пацієнти із діагнозом COVID-19.

Станом на ранок 21 червня в області проведено 20 628 досліджень COVID-19 методом ПЛР

По районах за добу приріст кількості хворих: м. Ужгород (+5), Великоберезнянський (+4), Міжгірський (+18), Виноградівський (+3), Іршавський р-н (+8), Хустський р-н (+9), Рахівський (+9), Свалявський (+5), Перечинський (+15), Ужгородський (+4)

21 червня 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19

Коментарі

точно 2020-06-22 / 06:30:55
Справедливість, готуйтеся, зараз набажають і вам, і вашим дітям )))
Мізки народу геть відбило.

Справедливість 2020-06-21 / 22:21:57
Ляшко сказав, що залякували свідомо. Смертність така ж, як і минулого року. То яка в чорта епідемія? Літом грип? Дебіловірус - розвод для тупих неуків. Мафія гроші на даунах заробляє.

Перечинець 2020-06-21 / 19:03:09
Прошу звернути увагу на ситуацію в гуртожитку для дітей-сиріт у Перечині. У дітей та робочих горячка, кашляють,лічаться водкою, др лікарів не йдуть.

Лайсмен 2020-06-21 / 18:41:01
Нічого через три тижні почнеться нарешті чемпіонат За4арпаття по Фотболу в трьох лігах а це 50 команд + 50 юношеських разом 100 команд от тоді і почнеться віруса пік побачите люди по вшиткій Області

До Зака 2020-06-21 / 16:52:31
Зак правий. А про інтелектуальний рівень населення яке кричить що вірус придумали, можна тільки здогадуватись. І своєю тупістю такий народ ганьбить усіх у закарпатті, навішуючи на усіх ярлик «тупих селян». Люди добрі, будьте серйозні, бо поки у Вас хтось в родині не помре, то ви не повірите у той вірус. Чому у Бого всі вірите, а у вірус ні?!

Роман 2020-06-21 / 15:52:38
Судячи з того величезного пох.....му який за величиною може зрівнятись з Евернстом унас мала смертність. Мало померлих. Мало !!!!!!

Тетяна 2020-06-21 / 14:13:05
Та що толку ці коменти писати, від цього нічого не зміниться, нам треба щось вже почати робити. Головне не голосувати за цю владу , що зараз по місцях , бо вони нічого не змінять. На Закарпатті всюди ппц, бо ми тільки втіхаря возмущаємося і нічого не робимо, ми дозволяє їм робити все , що вони хочуть , а самі вживаємо як можемо. Нафіг їх треба

Тетяна 2020-06-21 / 14:06:45
Я думаю , що є у нас лікарі , які дійсно вчилися і люблять свою роботу, такі і будуть працювати , звичайно за нормальну зарплату, але якщо клініка платна , то і зарплати там повинні бути нормальні. Тоді лікарі не будуть їхати за кордон , бо вони і дома зможуть заробити.

уйків сват 2020-06-21 / 13:45:32
Ага хотілибосьте ,а ко буде робити в платнів лікарніні не клініці, лікарі-свинопаси. Там треба буде всьо легально ,нести відповідальність,кому йсе треба, хіба шо людям.

Закарпатець 2020-06-21 / 13:45:27
До Департаменту охорони здоров'я.
Прошу звернути увагу на ситуацію в селі Керецьки Свалявського району. Там велика кількість хворих з проявами ГРЗ , високою температурою тіла , які лікуються амбулаторно і ніхто їх не обстежує на Covid , хоча це прописано в Протоколі

Тетяна 2020-06-21 / 13:36:49
Медицина й дійсно у нас нульова. Реально замість всякої ненужної херовини построїли би вже нарешті нормальну приватну лікарню, хай буде платна, але доступна для всіх громадян. І з нормальними лікарями, розумними , а не такими , що купили диплом. І нехай треба буде платити за прийом , за палату , за ліки. Але ми і так за це все платимо , ми купляємо все, навіть голку ,щоб здати аналіз, ми даємо взятки лікарям, бо інакше не дивиться на тебе навіть. А так була б гарна лікарня і платилося б все це офіційно і прозоро.І ставлення було б до пацієнтів відповідне. Реально у нас медицина безплатна лиш на словах. Так , що краще вже зробити платну , але на рівні !

Чилядник 2020-06-21 / 13:04:40
У@ратися тай ни жити.

Пушкін 2020-06-21 / 13:00:40
Просимо вжити заходів до керівництва УжНУ, оскільки персонал вузу змушують з понеділка збиратися для пустого нікому непотрібного трьопу на різноманітних засіданнях в кількості по декілька десятків чоловік в завірусованих малих аудиторіях університету, піддаючи таким чином ризику життя і здоровя людей. Пустим трьопом можна займатися і в режимі онлайн.

уйків сват 2020-06-21 / 12:53:28
Нарас видко ош тя нигде не кличуть, Бо Ви скучний нитік, а гроші шо Ви кажите на вітер, то коликтивний кредіт для майбутньої сімї. Думай-ТЕ.

степан Крук 2020-06-21 / 12:45:59
Ковід - це дуже серйозно!

До уйків сват 2020-06-21 / 12:44:09
Так, ви праві))) Мене б дуже засмутило, якби мене не запросила перша сусідка з третьої вулиці на весілля свого сина. А якщо й запросить, а потім не оголосить староста, що «племінник Іван по лінії діда зі сторони молодої дарує на щастя молодих...» - це ж взагалі гроші на вітер.)))) Як село дізнається про ступінь моєї поваги до молодих?)))P.S. Нікого образити не хочу, це суто моя позиція. Ви маєте право думати по-іншому.

уйків сват 2020-06-21 / 12:39:55
Ткі як Зак люблять виступати за очевидні речі "я Зак хороший , я за все хороше", добивавучися підтримки людей ,уводять дискусію в їм потрібному руслі і під цим соусом пропихуючи власні корисні мотиви.

уйків сват 2020-06-21 / 12:28:41
Проти висілля обично тоті виступають кого туда не закликали,авать гроший не мав на дар та не пішов. Люди ми побідиме вірус лим здоровим глуздом. Сокотіться айбо най то не мішать вам та іншим жити.

Зак 2020-06-21 / 12:26:59
Так, у нас багато хороших, освічених, ініціативних людей, але діла з того не буде, коли один прибирає, а п‘ятеро гадять.

До Тетяни 2020-06-21 / 12:19:01
Про весілля - лиш приклад. В дописі наведені й інші приклади.Звісно, що людям треба роботу, але своєю безвідповідальністю ми самі погіршуємо своє становище. Тим, що розкидаємо довкола сміття ми робимо гірше собі, своїм дітям, а не Зеленському чи Порошенку. Тим, шо спалюємо траву ми дихаємо самі, псуємо своє здоров‘я.Прикладів можна наводити безліч.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:28
У понеділок у Чинадійові та Ужгороді горіли закинуті будівлі
11:16
У Виноградові в понеділок вранці згорів Volkswagen Passat
12:33
/ 1
60-річного мешканця Бабичів на Мукачівщині випадково виявили без свідомості в лісі
20:49
В Ужгороді через засмічену вентиляцію вчаділи двоє маленьких діток
20:40
У Тересві на Тячівщині через розтоплену піч згорів дах будинку
11:23
На Закарпатті прикордонники виявили в Тисі тіла двох потопельників
14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
» Всі новини