Заступник мера Ужгорода втік із допиту в прокуратурі, щоби провести конкурс на посаду голови міського пологового

За результатами засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Ужгородський міський пологовий будинок” усі 6 її членів проголосували за кандидатуру єдиного претендента – Олега Онопка.

Заступник мера Ужгорода втік із допиту в прокуратурі, щоби провести конкурс на посаду голови міського пологового

Сьогодні, як і повідомляло Закарпаття онлайн, відбувся скандальний конкурс на заміщення посади керівника Ужгородського пологового будинку, участь у якому взяв лише один кандидат – діючий в.о. директора Ужгородського пологового будинку Олег Онопко.

Засідання комісії було призначене на 10.00. Тоді як годиною раніше, о 9:00, заступник міського голови Олександр Білак, який є головою конкурсної комісії, мав бути у міській прокуратурі на допиті по кримінальній справі щодо зловживання мером Богданом Андріїв своїми повноваженнями по відмінні результатів першого конкурсу.

Прибувши у прокуратуру на допит, О. Білак, утім, звідти втік, попросившись вийти, розповів громадський правник Віталій Грегор: «Фактично ввівши в оману процесуального прокурора, який вів допит, попросившись на хвильку вийти, Олександр Білак пішов на 10:00 проводити цілу годину конкурсну комісію. Це порушення законодавства водночас може свідчити про особисту зацікавленість заступника міського голови О.Білака в результатах конкурсу».

За підсумками засідання конкурсної комісії усі шестеро її членів проголосували за призначення Олега Онопка на посаду голови пологового будинку. А Олександр Білак, провівши засідання, повернувся на допит в прокуратуру, перепросивши за затримку, додав В. Грегор.

Разом із тим, розповів, що ним подані відповідні звернення як до міськради перед засіданням конкурсної комісії, так і до правоохоронних органів з метою відповідного реагування на дії, що мають ознаки порушення антикорупційного законодавства. Урім того, як повідомив В. Грегор, завтра, 16 жовтня, о 16:00 у Закарпатському окружному адміністративному суді має відбутись судове засідання за поданою заявою щодо незаконності відміни проведеного першого конкурсу на посаду голови пологового, який виграла Вікторія Пантьо.  

15 жовтня 2019р.

Теги: конкурс, прокуратура, заступник, допит, конкурс, пологовий

Коментарі

Свiй 2019-10-16 / 17:43:20
Треба муяйця одорвати!

zzz 2019-10-16 / 16:27:09
Просто андріїв тупий та жадний!

Доцент 2019-10-16 / 13:44:19
До zzz: невже Ви вважаєте, що білак і решетар роблять щось без відома та схвалення Андріївим?

пану Грегору! 2019-10-16 / 12:05:40
П.Грегор!Дай Бог Вам Здоровья і наснаги..Боротися з Усією Круговою Порукою Влади КЛЕПТОМАНІВ,Чиновників-Бариг!..Неясно?Як то Він- Пішов з Допроса Слідчого Прокуратури?..А Може шось того .....?..Бо то Важливіше..Чим ..? неясно шось.

zzz 2019-10-16 / 11:52:07
Я не бачу ніякої перемоги, а є елементарна крадіжка результатів першого конкурсу під прикриттям влади, і андріїв тут ні при чому, головні генератори ідей оті двоє (білак та решетар). Грегор, Ви на вірному путі, знищуйте цих ворюг та брехунів!

Why, man? 2019-10-16 / 08:57:46


А може, ви розплющите краще очі і побачите коментар Білака у стрічці? Заодно не завадить ще навчитися говорити по-людськи. Коментар видалено. Адмін


ктулху 2019-10-15 / 22:53:14
такий то і прокурор. Після цього цей чолов*яга мав би бути уже ознайомлений із підозрою - так сильно йому конкурс кортіло провести. А взагалі ці харі(не знаю там нікого) на першому фото у мене виклкали спогад, як Моніка Зелінскі ще будучи проф. клоуном , стріляе з двох рук по парламенту. Гут!!

Ольга Крилюк 2019-10-15 / 21:13:06
Маніпулятивна стаття.

Степан Крук 2019-10-15 / 20:04:34
О.Білак із державницьким мислення усвідомив, що демографічна ситуація в Ужгороді потребує його особистої присутності на комісії!!! Саме в Ужгородському пологовому будинку народжуюються ужгородські прокурори під патронатом славної Ужгородської міськради! О. Білак у даному випадку опікувався кадровим забезпеченням не тільки прокуратури, але й поліції, неупередженого Ужгородського міськрайонного суду тощо. Руки геть від патріота Карпатії і всія Трансильванії!!!

Наталка Майстренко 2019-10-15 / 19:39:25
Сором в тому, що адекватні люди грають неприглядні ролі в комедії за сценарієм бариги. А ми, електорат, позбавлені менш-більш ефективного способу цих фріків позбутися. І, дійсно, схиляєшся до думки, що щось таки цьому місту пороблено

Доцент 2019-10-15 / 19:37:30
До Вуву: особисто нами подано ряд позовів проти носатого, розгляд яких успішно зривається. Тому закликаю долучатись та підтримувати один-одного у спільній справі очищення нашого міста від нечисті!

Вуву 2019-10-15 / 19:18:28
Я так думаю ... треба щоб люди ішли і побільше відкривали судових справ проти самого "носатого конюха".
Бо якщо за короткий час бачимо такі перепетійі з конкурсом на посаду керівника пологового.
... То очевидно тут є фінансовий інтерес самого бадяні як кримінальна складова ... хабарницта і віджим бабла на ремонтах медзакладу.

Доцент 2019-10-15 / 19:16:24
Перемога будь-якою ціною нічого не вартує. Мені соромно, що нами керують такі фріки.

Валерій 2019-10-15 / 18:54:16
Стаття не про що...

Василь Юрійович 2019-10-15 / 18:15:44
Видно конкурс головніше за справу Андріїва.

Богдан 2019-10-15 / 18:01:31
У прокуратурі Гаврилюка все можливо, за гроші

НОВИНИ: Соціо

21:58
/ 2
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти