Зеленський на форумі YES-2019 анонсував проект нового гірськолижного курорту на Боржаві (ВІДЕО)

У своєму виступі на форумі YES-2019 у п'ятницю, 13 вересня, президент України Володимир Зеленський анонсував ряд проектів, до втілення яких закликав долучитися закордонних інвесторів.

Зеленський на форумі YES-2019 анонсував проект нового гірськолижного курорту на Боржаві (ВІДЕО)

Серед них і проекти будівництва нових гірськолижних курортів у Славському (Львівська область) і на Боржаві (Закарпаття).

"Проекти нових гірськолижних курортів. Будь ласка, нехай всі бачать, не тільки любителі Буковеля. Є Карпати, Карпати - великі, у нас є гігантський потенціал стати "східноєвропейськими Альпами". Зараз ми розглядаємо проекти у Славському та Боржаві", - прокоментував В.Зеленський візуальну презентацію.

Як видно з візуалізації, проекти передбачають приплив туристів протягом всіх 4-х сезонів, створення 7000 робочих місць і розвиток ОТГ, а також 14% приросту ВВП Закарпаття.

При цьому на візуалізації обох проектів місцем їх реалізації вказано Львівщину.

У виступі В.Зеленського презентацію вказаних проектів в Карпатах можна переглянути з 40-ї хвилини.

"Правильним шляхом йдемо, друзі!!! Президент Володимир Зеленський назвав 8 топ проектів, один з них - гірськолижний курорт в Пилипці, Боржавські полонини!!!
Ласкаво просимо в Пилипець!!!)", - прокоментував у Фейсбуку анонс президента Зеленського сільський голова Пилипця Василь Готра.

"Нам є що вам всім запропонувати. Це - ряд проектів, в які під мої особисті гарантії захисту я запрошую іноземний бізнес", - сказав Зеленський під час виступу в Мистецькому арсеналі у Києві.

Він зазначив, що серед його пріоритетів - енергетика, інфраструктура, прозорий обіг земель. Також він запросив присутніх на інвестиційний форум в Маріуполь Донецької області, який відбудеться в жовтні, і анонсував загалом 8 проектів.

Ось що запропонував президент інвесторам:

1) Проект іригації земель в південних регіонах країни - перетворення пустельних земель в урожайні;

2) міжуніверситетський IT-кластер в Харкові;

3) центр кіновиробництва в Києві. (Спеціально під нього в парламенті нещодавно прийняли закон про зйомки кіно в Україні);

4) новий курорт на березі Чорного моря (Зеленський запропонував побудувати "нове місто з нуля");

5) проект гірськолижних курортів в Карпатах (вже розглядається проект в Славському і Боржаві);

6) масштабний парк розваг Park Aventura;

7) інші об'єкти інфраструктури

8) об'єкти енергетики.

Зеленський повідомив, що в Україні будуть сприяти і impact-інвестуванню. "Проект на перехресті мистецтва, освіти і бізнесу. Прототип перезавантаження економіки у всіх регіонах України", - пояснив глава держави. Крім того, планується розвивати острів Хортицю в Запоріжжі як серце козацтва і центр сили.

Закарпатт онлайн

14 вересня 2019р.

Теги: Боржава, Зеленський, курорт, Карпати, Пилипець

Коментарі

до останнього 2019-09-16 / 22:12:25
Всі вни однакові, в чергове розвели людей як котят і ділять між собою народний пиріг. Хоча б області подивіться заступники Москаля (пса Пороха) і досі на посадах не кажучи вже за очільників діда, які кришують надприбуткові сфери в краі по освіті, медецині, лісу і т.д.. Сміймеся далі...

зеко-манда! 2019-09-16 / 18:39:57
одне чмо хотіло в буковелі олімпіаду проводити, а інше боржаву забудовує... (ХАМ І ШААПКОКРАД та ХАМ ІІ СЦИКЛО!!)

Говерла 2019-09-16 / 10:09:02
Вуву, з персоналом в голих скелях не буде проблем - китайці можуть прижитися будь-де аби домогти жидівським олігархам в розважальному бізнесі. Пробеми з сміттям легко вирішити також - для цього можна використовувати глибокі ущелини між горами. Бо як каже Едуард Маляр, головний еколог, в Закарпатті немає місця де встановлювати технологію з утилізації відходів. Тож все буде добре і всім буде весело.
Гарних всім розваг і веселощів. Ха-ха-ха, хі-хі-хі!!

Вуву 2019-09-15 / 23:54:26
З таким "ручним парламентом" тбт. "ПАНОСом" ... (ПАртія НарОдних Слуг) ...
Рішення можуть приняти яке завгодно.
Там можуть бути :
І вітряки
І качелі
І борделі
І басейни
І каруселі
І казіно
І навіть між всім тим лижні траси.
... Тільки в лисих горах і безлюдних селах.
Бо довозити персонал туди будуть чорт зна звідки напевно спец. транспортом.
А тих пару штук посаджених ялинок по архітектурному плану будуть пронумеровані і ростимуть під сигналізацією.
І це зовсім НЕ РЕФОРМИ.
ЦЕ ПРОСТО зє ХАТЄЛКИ ЯКІ ВІН РЕАЛІЗОВУЄ НЕВІДОМО КОМУ
(Чи для КАЛа ... чи для себе через всякі прокладки ... Поки там будуть розбиратися з іншими до нього не буде ніяких справ)
А "ручна" партія тбт. парламентська більшість поприймає все шо він захоче.

Дюрі 2019-09-15 / 20:03:10
Я так і не зрозумів , і люди питають, чи гірськолижні траси на боржаві будуть розміщені під вітряками, такий "туристичний комплекс" , чи що там буде, бо здається спершу обіцяли туркам дозволити вітряки...

Степан Крук-на додаток 2019-09-15 / 12:14:40
Ще жодний український президент не чхав так на громадську думку, як Зеля! Це чмо без всякого громадського обговорення ( за референдум взагалі не йдеться) одноособово вирішило продавати українську землю на базарі. Не президент, а пан отаман Гріціан Кріворожський із своїми юзіками та пупандополами...

Степан Крук 2019-09-15 / 12:01:46
Нічого нового, нічого незвичного для сьогоднішньої влади КОЗЕлів. Адже було очевидним ще до виборів Зеленського, що сценарій піде саме по такому шляху. А ще два роки до того "курортний завгосп" Коломойського О.Шевченко на всіх публічних площадках із впенненістю гавкав, що курорту на боржавському хребті бути. Ну, а Зеля відчайдушно буде відпрацьовувати у Коломойського своє президенство. Смішно, що наша інфантильна громадськість вже забула обіцянки Зелі всі значимі проблеми вирішувати через референдум, а Зеля забув саме слово "референдум".

ЗЕ-КОМАНДА 2019-09-15 / 11:44:12
Лукша ,Станкевич -Волосянчук а де Ваші пости проти курорту "Боржава" Ви ж проти "Свидовця"

Заяц 2019-09-15 / 11:32:02
Якась маніловщина і бред. Щось із слугами не так. Хай Крим повернуть а не курорти строять на яких нам жебракам ніколи не бути.

Готра ган. Он 2019-09-15 / 08:22:40
Ви гляньте, як щиро посміхається підлабузник Готра
На виборах топив за Бойка
І про його діяння і махінаціями з землями в Пилипці всі також знають

Byby 2019-09-15 / 06:15:03
На те що я чую ... То хочу сказати от що.
В таких туристичних крайінах як
Австрія Швейцарія північна Італія
... Ніхто СПЕЦІАЛЬНО НЕ РОБИВ ЩОСЬ ДЛЯ ТУРИСТІВ.
Скоріше туристи робили ЩОСЬ ДЛЯ МІСЦЕВИХ ЖИТЕЛІВ.
тбт. Там туристи були завжди ... Але розбудова іфраструктури і всього необхідного для турбізнесу робилось поступово (чи поетапно)
... по мірі необхідності розвитку
туристичнойі галузі.
Саме малий і середній бізнеси брали на себе питому вагу в сервісі.
І в такий спосіб відбувався органічний фінансовий перероспотіл прибутку.
Тбт. Малий і середній бізнеси "підтягувались" вище.
Все це дало результат того що там всякий турист може для себе знайти те що йому дозволяє гаманець і його запити.
Тепер щодо нас.
Однозначно що такий поспіх (або як ми кажемо BUM) ...
Дасть те що крупний капітал влавши гроші ... Буде забирати весь прибуток.
Малий бізнес скоріш за все збанкротує ... Бо він не витримає конкуренційі (його просто розтиснуть).
А середній бізнес буде самоскорочуватись якщо не на половину то на 3/4.

Питання.
Куди в такому разі мають іти люди шукати роботу.
По яких крайінах - закордонах йіх будуть працевлаштовувати.
Чи йім відведена роль працювати виключно на олігархат за копійки ... НАПЕРЕД ЗНАЮЧИ ПРО СВОЮ
ПОЖИТТЄВУ БЕЗПЕРСПЕКТИВНІСТЬ.
ЯКЩО ПРЕзєДЕНТ ХОЧЕ ЦЬОГО ...
ТО В МЕНЕ ЗАКРАДАЄТЬСЯ СУМНІВ ЩОДО ДЕКЛАРАТИВНИХ ПЕРЕДВИБОРЧИХ ЗАЯВ І НАМІРІВ
А ТАКОЖ ДОВІРИ ДО НЬОГО САМОГО.

Оксана 2019-09-15 / 00:09:38
Ви праві, не можна жити по принципу "після нас, хоч потоп", тому що онуки наші Карпати будуть бачити тільки на картинках...шкода, що пан президент не розуміє цього

сорри 2019-09-14 / 23:49:17
сорри, але щось мені це не подобається :(

Трипаспортний Беня Коломойський покинув здевальвовану ідею курорту на Свидовці і взявся за Боржаву? Чи, може, він вирішив швидкими темпами забетонувати всі Українські Карпати?

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-14 / 23:48:06
Ну, енергетика, як я бачу, це найхворобливіша тема для президента... Тому її не чіпатиму.

Стосовно прозорого обігу земель та Проекту іригації земель в південних краях країни - перетворення пустельних земель в урожайні.

Пане президенте, я вам напишу коротко програму, що треба робити, бо у вашому дивному Проекті ірігації передбачено лише поливне земелеробство без вказівки на те, а де ж ви воду братимете в пустельних районах??

По сектору сільського господарства, тобто 41 мільйону гектарах землі, можна сказати коротко наступне. 

1) Через непродуману варварську політику СРСР стосовно розширення площ орних земель в Україні та продовження такої дикої земельної політики в перші 28 років незалежної України, наша країна в останні 35-40 років втратила до 70% своїх водних ресурсів. Вже формуються класичні пустелі в Херсонській, Тернопільській, Київській, Хмельницькій областях.

2) Негайно треба переглянути закон Леоніда Кучми про розпаювання земель.

3) Повернути 50% з розпайованих земель назад в державну власність. 

4) Ці вилучені 50% землі треба вже цієї осені почати засаджувати лісом, адже в країні лише 14% відведено під ліс, з яких майже половина лісу вже вирізана. Має бути як мінімум 30% території покритої лісом (в Німеччині - 35%). 

5) Особливо важливо почати засаджувати лісом всі береги і схили з холмами, при яких є ставки та джерела води, береги річок. 

6) Ліси мають бути зарослими чагарниками і в'юнкою тарвою - це потрійний захист від випаровування води з землі.

7) Почати негайно відновлювати болота; тобто, треба зруйнувати проведену в радянські часи меліорацію коли болота висушуали і в такий спосіб збільшували площі під орні землі (треба буде витягнути керамічні трубки для збору і відведення води з полів, які закладені на глибині 2-3 м на площах в сотні тисяч чи мільйони гектарів).

8) Негайно почати прочищати і оздоровлювати малі річки, а також і великі. 

9) Суттєво зменшити площі під посіви сільсько-господарських культур, особливо олійних зернових: соняшник, кукурудза, ріпак, соя — адже ці культури виснажують ґрунт і їх сіють на величезних площах лише з метою власного збагачення з нульовою користю для господарства України. Земля має почати "дихати". Зернові культури потрібно сіяти в основному для України і лише частково для експорту. На зміну відкритому землеробству потрібно впроваджувати культивацію с-г рослин в теплицях. Адже два останні роки поспіль Україна завозить городину та овочі через нестачу своїх власних продуктів, зокрема: картопля, гречка, помідори, цибуля.

Ріст літньої температури на 3-5 градусів і відсутність літніх дощів закликає до термінових дій вказаних в пунктах 1-9. Тому описана схема дій повинна бути негайно впроваджена новим урядом.

Є відео в Youtube де з космосу показують території Саудівської Аравії та Ізраїлю -- видно величезну кількість висохлих русел рік, грандіозні інженерні споруди гребель колишніх водойм на десятки км. А тепер там -- пустеля. Напевно, що 2000 років тому тамтешній народ вже не мав своїх лісів в тій частині землі, а люди жили лише на запасах води, яка текла з гір. Тепер -- пшик. І таким буде наше скоре майбутнє, якщо народ не схаменеться і не почне відроджувати ПРИРОДУ.

P.S. Експерт (2012 р.): Україна може втратити половину орних земель. Зміни клімату загрожують Україні втратою більш як половини орних земель, - каже експерт: 
https://www.unian.net/economics/agro/691900-ukraina-mojet-poteryat-bolee-polovinyi-pahotnyih-zemel-iz-za-izmeneniya-klimata.html

https://www.unian.net/society/691927-ekspert-ukraina-mojet-poteryat-polovinu-pahotnyih-zemel.html 

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-14 / 23:34:37
Шановний Pt, він ж Зе, при напливі такої армади туристів, карпатські гори будуть завалені відходами до висоти смерек. Вже гора Говерла потерпає від сміття. То може спочатку варто було б вирішити техніко-екологічну проблему з відходами? А заодно спробувати розв'язати проблему переходу селищ в Карпатах на місцеву генерацію енергії на основі дружніх до природу УКРАЇНСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЯХ?
Володимире, не можна починати все з розваг. Нагадаю, що вам вже за 40 років, а ви все поводите себе, як мале дитя.

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-14 / 23:25:18
Наш платиновой президенте Зе, розглядаючи проекти у Славському та Боржаві не забудь попитати думку закарпатців з цього приводу. Бо ти з своєю допотопною моделлю феодалізму дедалі більше починаєш нагадувати якогось хана з Московського улусу часів Золотої Орди.
Тобі б тільки розваги!
ДЕ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ??

НОВИНИ: Соціо

11:04
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим