У Боржаві на Берегівщині вчетверте організували угорський фестиваль лечо (ФОТО)

У селі Боржава, що на Берегівщині вже четвертий раз організували фестиваль лечо.У ньому взяли участь вісім команд - сім із села та із сусідніх населених пунктів, а одна - з Tiszaörs, побратима Боржави з Угорщини.

У Боржаві на Берегівщині вчетверте організували угорський фестиваль лечо (ФОТО)

Команди показали, як по-різному готують цю популярну страву у Карпатському басейні. Деякі додають, окрім основних овочі, цибулю, солодкого перцю, помідори і капусту, гарбуз, квасолю, гриби.

Присутніх поінформували про те, що лечо без ковбаси і сала, якеу готують з додаванням молока та яєць, у деяких селах Закарпаття називають затьораш.

Виступаючі - ректор Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Ілдика Орос Ілдіко, головний організатор фестивалю, голова осередку KMKSZ Ілона Шедер, консул Угорщини у місті Берегово Філіп Барна, заступник голови Угорськоїтуристичної ради Закарпаття Шарлотта Чізмар та інші говорили про те, що угорська народна гастрономія Закарпаття така оригінальна та різноманітна, що кожен рік десять тисяч туристів відвідують наш край саме для того, щоб покуштувати ці страви.

Учасників фестивалю чекала різноманітна культурна програма.

17 серпня 2019р.

Теги: лечо, Боржава, угорці

Коментарі

Вуву 2019-08-19 / 01:09:07
.... До точно і інших.
Причина іще і в іншому.
Хунська кухня жирна.
Занадто жирна і страшно калорійна.
А з роками (метаболізм) обмін речовин сповільнюється і фізична працездатність так само.
І в теперішній модерновий час люди мають зовсім інший спосіб життя.
Тому хунська кухня потребує "перегляду" але тяглість традицій (тбт.рецепти) залишаються незмінними і не дають цього зробити.
Тому я згоден що на свята можна собі щось трохи дозволити і попустити себе
... Але на кожен день то напевно шо НІ.!

сорри 2019-08-19 / 00:32:33
А бограч взагалі створений для пікніків :)))))))

точно 2019-08-19 / 00:15:49
А взагалі - звісно, будь яка національна кухня історично була призначена для людей, які щоденно багато і тяжко фізично працюють. Для харчування сучасних людей, навіть жителів села - вона не підходить. Крім того, раніше люди дотримувалися постів, і не було ніякого сніданок-обід-вечеря, у будні дні уперше їли не раніше полудня, вже досить багато попрацювавши, у неділю - лише прийшовши із церкви... Зовсім не як тепер. Ото й таке.

точно 2019-08-19 / 00:01:03
Вуву, в яблучко )))
Мабуть, лечо - це єдине з угорської кухні, що можна їсти регулярно. ))) Усе інше - то фініш. Лише на великі свята, і то не на всі.

Тому що ........ До фраді 2019-08-18 / 22:44:58
А ти звернув увагу що танцювати там щось чи то чардаш . Неважно.
Виставляють завжди дітей.
А того шо по 25-и танцювати вже нікому.
ФІНІШ.
тбт. ПОВНИЙ ФІНІШ.
І ПО ФІГУРАМ І ПО ЧАРДАШНИМ ТАНЦЯМ.
P.s.
(ну разве шо вальс і то з "натяжкою")

вув 2019-08-18 / 22:36:52
Навзаєм ... З дивана не хочу злазити.
А мойі кондиційі і так оцінюють ... Хоча я нікого про це не прошу і не маю такойі потреби.
Але хто хоче хай оцінює .
Воно мене не чіпає.

ВуВУ 2019-08-18 / 22:25:41
Подивись на фото 2 там жінки ні то з двама парами грудей ... Ні то з трьома парами брюха.
На фото 3
Там з краю стойіть чоловяга якого мені дійсно шкода.
З ним може статись шо завгодно в кожну хвилину.
(Ороска вже була відзначена)
Фото12 ... дві жінки ... З явними ознаками ожиріння і "повним букетом" всяких недуг з тим повязаних.
І на інших фото теж мож знайти.

Так от я про шо.
Можливо що хунська кухня смачна.
Але для здоровя вона є вбивчою.
Для мене здоровя коштує більше аніж всякі реклами і подібні фестивалі.
От і все.
А хто хоче виглядати і мати ТАКІ ФОРМИ ... як ті що на фото.
Мийте руки і беріть побільшу ложку і грубший шмат хліба.
СМАЧНОГО !!!

до fradi 2019-08-18 / 21:59:49
А хер йому не кутю. Най сосе лапу.

навзаєм 2019-08-18 / 19:22:29
Вуву, організуй свій фест і вийди на сцену як організатор, а інтернет-диванна-спільнота оцінить Твої кондиції.

fradi 2019-08-18 / 16:31:25
byby їж свою кутю і мовчи.Угорська кухня визнана в усьому світі!!!

Вуву 2019-08-18 / 03:02:23
Найкращойі антиреклами того лечо є самі жінки учасниці.
А головно ороска
Хочете мати такі фігури ... Готуйте і йжте страви хунськойі кухні ...
І будете мати потрясаючий результат.
Тбт. ТАКИЙ РЕЗУЛЬТАТ КОЛИ РЕАЛЬНО БУДЕТЕ МАТИ ЧИМ ПОТРЯСТИ . :-P

НОВИНИ: Соціо

11:44
/ 1
На Донеччині поліг Віталій Мацола з Лазів Тячівської громади
00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 2
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
/ 1
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
15:52
/ 11
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
14:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
» Всі новини