Влада Ужгорода планує підвищити вартість проїзду в "маршрутках" до 7 гривень (ДОКУМЕНТ)

Вартість проїзду в маршрутних таксі обласного центру Закарпаття може зрости з 5-ти до 7-ми гривень. Відповідний проект рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради оприлюднено на офіційному сайті вищого органу представницької влади міста.

Влада Ужгорода планує підвищити вартість проїзду в "маршрутках" до 7 гривень (ДОКУМЕНТ)

Зросте також вартість проїзду для ужгородських школярів: згідно з проектом рішення тариф мають підняти з 3-х до 5-ти гривень. 


12 травня 2019р.

Теги: маршрутка, тариф, проїзд, Ужгород

Коментарі

Лорін 2019-05-14 / 17:28:16
Слухайте, шановні, а ви не знахабніли часом? ЦЕ ВЖЕ НІ В ЯКІ РАМКИ! Ви що собі думаєте??! Долар "упав" а ціни навпаки. Обіцяли покращити дороги і умови проїзду, оновити транспорт, а натомість що? Люди змушені їздити на старих , які скоро у буквальному сенсі, РОЗСИПЛЮТЬСЯ ПО ДОРОЗІ, маршрутках! Тільки деякі нові автобуси під номером 18 і 20 їздять. І ТО НЕ ВСІ. А інші? Совість є?!!! Хоча, чому я питаю, це ж риторичне питання. Жах просто!

Ужгородець 2019-05-13 / 16:32:09
Якщо поміняють всі автобуси на такі самі, як на 18 та 20 маршрутах не питання. Якщо всі автобуси будуть їздити по графіку, а не паралельно обслуговувати до 50 різних фірм та заводів - не питання. Якщо водії будуть одягнені в білі сорочки та не будуть розмовляти під час руху по телефону - не питання. Якщо введуть електронну оплату за проїзд, щоб бачили реальні доходи - не питання. Якщо учням та пенсіонерам будуть нараховувати гроші за проїзд в маршрутці - хоча б 2 рази в день - не питання. Якщо в кожній маршрутці буде безкоштовний інтернет - не питання. Але поки ви це не зробите - ЗАБУДБТЕ БО МІСТО ПОВСТАНЕ.

Для Вуву 2019-05-13 / 10:46:47
Андрііви хотіли для Ужгорода купити автобуси на 250 місць . Там відкат більше . Але загруженість меньше

Агалітик 2019-05-13 / 10:44:15
сори, ти рахувати не вмієш. Не на 20% а на 40 відсотків виросла ціна на проїзд. Курс долара падає, в крайньому випадку за останній рік не виріс. Зарплати не виросли, комфорт маршруток не змінився. а СВИНОТА при владі останню копійку у дурного івана забирає. Враховуючи, що більшість яка їздить на маршрутках працює на мінімальних зарплатах, то їм потрібно буде 10% зарпалати потратити тільки на маршрутки (це якщо їздити тільки на одній маршрутці без пересадок). А ДАВАЙТЕ СПРОБУЙТЕ ВСІ ХОЧА Б НЕДІЛЬКУ НЕ ПОЇЗДИТИ НА МАРШРУТКАХ, ХАЙ ПОГАНЯЮТЬ ПОРОЖНЯКА. СОБІ В УБИТОК! У нас місто не велика, у більшості рейсів на маршрутці довше їхати а ніж пішечком пройтись.

сорри 2019-05-12 / 15:51:50
Чітатєль, яка інфляція? Гривня зміцнилася щодо долара. Ціна проїзду мала би знизитися. А не вирости на 20%

Читатель 2019-05-12 / 15:46:19
Для Ужгородки 2019-05-12 / 11:48:42
"Создадут условия". А с чего создавать? Себестоимость проезда посчитайте. К примеру, пусть расход топлива на 10км. маршруте - 1 литр. Это уже 30 гривен. А в микроавтобусе, в среднем, пусть 15 человек (когда полной маршрутка едет, а когда пустой - в среднем 15 человек) при таком расходе бензина. То есть, 2 гривны из 5 - только бензин. А всё остальное, плюс амортизация, запчасти....

Читатель 2019-05-12 / 15:41:19
Извините, но что вы ноете? Зарплата (в долларах) и проезд (в долларах) одни и те же (!) постоянно. Поэтому, цена растёт в гривнах с инфляцией и поднятием зарплат, верно?

Вуву 2019-05-12 / 15:36:42
А ніхто не цікавився яка зарплата в "носатого конюха" була в минулому році і якою стала ?
(А заодно і в його брата ... і подєльніка "бородатого дровосєка")
І всіх решта депутатів міськ ради ?
І буде вам відповідь чого ціна вже 7 гр.

Ужгородка 2019-05-12 / 11:48:42
Уже зажралися! У таких умовах, в яких їздять люди, ще треба доплачувати ужгородцям за користування таким транспортом. Коли встановлювали ціну 5 грн, обіцялося, що перевізники створять гідні умови для пасажирів. Створили? Перед прийняттям цього рішення пропоную членам виконкому поїхати на ранішє засідання виконкому на 9 год на транспорті, котрий обслуговують приватні перевізники. І тільки після цього члени виконкому хай розглядають це питання!

НОВИНИ: Соціо

23:45
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 31
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 10
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника