"Карпатська Січ" квітами вітала дівчат з весною (ФОТО)

А сьогодні в Ужгороді під охороною поліції має відбутися акція феміністок

"Карпатська Січ" квітами вітала дівчат з весною (ФОТО)

Напередодні 8 Березня у центрі Ужгорода активісти націоналістичної організації "Карпатська Січ" дарували дівчатам квіти, листівки та хороший настрій.

"З весною Вас, наші любі та шановані українські дівчата! 

Будьте щасливі, виховуйте свідомих дітей, залишайтеся такими ж красунями та покладайтеся на своїх коханих чоловіків.

Нехай у ваших серцях панують душевні тепло і спокій.

Плекайте свою жіночність, будьте нашими музами!", - такими словами дівчат привітали у прес-службі організації.

А тим часом сьогодні, 8 березня, на площі Театральній в Ужгороді анонсована традиційна акція феміністок, що два роки поспіль викликала активне несприйняття "Карпатської Січі".

Минулого року активістки організації облили учасниць акції фарбою.

Цього річ, як інформують організатори, захід відбудеться під охороною поліції.

08 березня 2019р.

Теги: Карпатська Січ, весна, вітання

Коментарі

Кіса 2019-03-09 / 12:17:08
Може хтось пояснити чому обличча закриті

свій. 2019-03-09 / 11:57:32
Тарас лишився пити вже? спочатку "єб""ть і резать" кричить кидаючи зіги, потім квіти жінкам роздає?
спорт здоровя націоналізм - це відростити живіт, пити алкоголь і дебоширити, фотографуватися в угорщині з російськими фашиками. Приклад для молоді однозначно

до Чікі 2019-03-08 / 18:09:40
У тебе, жополизе грантоїдний, теж обличчя ніком закрите. Боїшся відповісти за свої слова?

Чікі 2019-03-08 / 17:59:22
Купа проплачених жополизів пише коменти. А чого обличчя закриті? Такий позитив, а облич нема...

До 88-1 2019-03-08 / 13:45:23
Нема бажання святкувати? Не роби цього. При чому тут комуністичне свято , читай історію Роза Люксембург та Клара Цеткін впроваджували гендерну політику. Хто хоче вітає жінок щодня, але Европа та світ не відмовляються це робити саме в цей день.

7777 2019-03-08 / 09:36:21
Дуже повчальний приклад, для молоді

Anon 2019-03-08 / 08:51:54
Дякуємо за те,що кожного дня змушуєте нас посміхатися і нагадуєте,які ми чарівні;)

СІ4 2019-03-08 / 08:43:07
Ви справді,подарували цим дівчатам радість,позитивні емоції. Бо такі щирі усмішки,як на фото,не можна було підробити

Віка 2019-03-08 / 08:35:35
Карпатська Січ-Ви нереально круті!
Хлопці так тримати!

Анонім 2019-03-08 / 08:35:12
Так тримати! Молодці хлопці, що не забуваєте за наших чудовий дівчат, приділяєте їм увагу та продовжуєте викликати безцінні емоції!

ХХХ 2019-03-08 / 08:30:44
Спасибі Вам!)

Мар'янка 2019-03-08 / 08:30:42
Дякуємо!)

Крістіна 2019-03-08 / 08:27:24
Дякуємо за те,що не забуваєте надихати нас і дарувати чудовий настрій в будь-який день,незалежно від пори року,погоди на вулиці❤Ви найкращі!)

Анюта 2019-03-08 / 08:24:24
8 березня - не наша свято. І добре, що є такі хлопці, що радують нас незалежно від дня!
А тим, хто привязує дані вчинки до 8 березня - співчуття. На листівці пише «зі святом весни», а це поняття далеке від слів «зі святом жінки», бо з такими чоловіками у нас, жінок, щодня свято

Аня 2019-03-08 / 08:13:16
Хороші хлопці! Завжди дарують нам усмішки і це безцінно! І молодці, що привітали дівчат з весною!!!

Ольга 2019-03-08 / 07:56:09
Молодці хлопці, не перевелись ще в нашому місті справжні чоловіки, дякую!)

Місцевий 2019-03-08 / 07:50:49
КС, як завжди - крутезні!
Прекрасний двіж.

Пару слів до 88-1: мадярів на ножі - це провокація антиукраїнських сил, шовіністів, які спеціально змонтували відос один і на тому все скінчилось) КС завжди виступала на засадах Європи Націй і діалозі націоналістів з країнами сусідам, що в них і виходить на найкращому рівні. Спецслужби можуть в Деяка вчитись. Знаю, що на квітень заплановані в Ужгороді заходи , якраз на цю тему.
КС поборола русинський сепаратизм своїми прямими діями, а також розвіює штучний політичний "угорський" сепаратизм .

По красці минулого року - чудова ініціатива проти фріків, які планували провести з часом гейпарад в нашому місті. КС поставила все на місце і розігнала стадо проплачених грантами уродів. І акція їх зараз - це акція свята весни і прекрасного - наші жінки.

Вуву 2019-03-08 / 07:47:08
Цікаво шо вони викинуть на наступний рік ? Чоловічий стриптиз шоу ? :-[

88-1 2019-03-08 / 07:11:33
Фу. Сочатку кричали мадярів на ножі потім взасос цілувалися з ними. Спочатку обливали жінок краскою на 8 березня тепер на це комуністське свято дарують квіти.

НОВИНИ: Соціо

13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 5
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками