Кількість поданих заяв абітурієнтів до УжНУ цьогоріч сягнула понад 15 тисяч (ФОТО)

У п’ятницю, 31 серпня, у конференц-залі ректорату відбулося урочисте розширене засідання Вченої ради ДВНЗ «УжНУ», присвячене початку нового навчального року.

Кількість поданих заяв абітурієнтів до УжНУ цьогоріч сягнула понад 15 тисяч (ФОТО)

Розпочалося засідання виконанням Гімну України та вітаннями ректора УжНУ Володимира Смоланки з прийдешнім Днем знань.

Головним питанням порядку денного урочистого засідання Вченої ради стала доповідь ректора «Про підсумки роботи ДВНЗ «УжНУ» у 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік».

Перші пункти доповіді Володимира Смоланки були присвячені вступній кампанії-2018. Як наголосив ректор УжНУ, передумови цьогорічної вступної кампанії були непростими, перш за все через демографічну кризу 2001 року (рік народження сьогоднішніх вступників) та незадовільні результати ЗНО в нашому регіоні. З таких предметів, як українська мова і література, історія України, географія, біологія - за результатами ЗНО Закарпаття посідає останнє 24 місце в Україні. Та, незважаючи на ці фактори, кількість поданих заяв абітурієнтів до ДВНЗ «УжНУ» сягнула понад 15000. За попередніми результатами зарахування, університету виділено 1597 місць на бюджет та 2060 на контракт. 

Втішними є підсумки роботи УжНУ й на ниві науки й інновацій: у 2018 році фінансування наукових проектів за рахунок коштів державного бюджету збільшилось на 2 023 590 грн і склало 8 120 290 грн.

У рейтингах університетів України УжНУ зайняв: «Webometrics» – 17 місце, «Scopus» – 12 місце,  «Консолідованому рейтингу України» – 25 місце, «ТОП-200» – 35 місце. УжНУ посів 13 місце за кількістю заповнених держбюджетних місць.

31 серпня 2018р.

Теги: заяви, абітурієнти, УжНУ

Коментарі

не вчений 2018-09-03 / 11:57:15
О, з такими ректорами ми побудуємо таку економіку, що весь світ буде заздрити. Особливо американці і японці. Заспівайме браття "Гуаденамус" панам "проффесорам".

Вуйко 2018-09-02 / 17:39:49
у Свалявi ректором -регистратором, хто Хоче мати диплом записуе великий вчений(сам немае диплома) Канюк В (кличка ФАЙТА)!Сись дебiл був у В.Березному "губернатором"! ОТО РЕКТОР!!!! Отакi освiтяне!!!

Свiй 2018-09-02 / 14:02:36
Це нормальной ВУЗ! Недавно повернувся з Киева та Словаччини! Скажу менi не ганьба за УжНУ!

Петро 2018-09-01 / 16:13:20
Правда в тому, що наша держава давно кинула усіх на вивиживання. УжНУ борсається з усіх сил і попри нерівну конкуренцію зі столичними вишами таки виживає. І навіть розвивається. Це правда, яка комусь ще й не подобається.

свалявчанин 2018-09-01 / 15:54:02
А який набір у Свалявському філіалі Тернопільського економічного інституту, котрий очолив люстрований експрокурор та хабарник Хиля?
Оцей злодюга, який грамотно писати не вміє, буде вчити студентів доброму і світлому.

Наталія 2018-09-01 / 13:34:03
Для чого ці балачки. Досить подивитись на вхідні двері медфакультету і все стає зрозумілим. Як не соромно. Оце господар. ПОЗОР!!!!

напівправда 2018-09-01 / 12:13:36
Сумно ще й від того, що вже не можна похвалитись реальною кількістю прийнятих на навчання абітурієнтів. І тому, краще показувати тисячі заяв. Але освітній заклад навчає не заяви, а вчить реальних людей. А реалії такі, що цій державі не потрібно нікого: ні досвідчений, ні освічених, ні навіть неосвічених. Уже нікого. Ніщо не має перспектив, і ніхто. СУМНО. І дійсно маємо БІДУ майже у всіх галузях.

правда 2018-09-01 / 11:03:34
Освіта зараз повністю залежить від грошей, все купується починаючи зі школи. і це є гірка правда !!!! Навіть студенти медики виходять з університету купивши 90 відсотків заліків і екзаменів!!!! Син знайомоі вчиться на стоматологіі і на 6 курсі не має зеленого поняття як ставити елементарну пломбу, вклали в його навчання десятки тисяч доларів, зараз шукають практичних стоматологів, щоб хоч щось навчили на практиці. Одним словом - БІДА, тому народ і валить за кордон тисячами.

Марька 2018-09-01 / 11:01:04
Ой, добре, що роз'яснив. То це в УжНУ заради журналістів таке ГКЧП зібрано. Вражає їх "комфортність" в тих кріслах, не кажучи про роздуту перспективу, яку вони демонструють як освітній заклад.

Марійці 2018-09-01 / 09:10:38
Гей, село, це прес-конференція для журналістів

Марька 2018-09-01 / 07:31:05
Боже, а яка ж роздута президія в УжНУ. У нас що, ще Совдеп на Закарпатті в універах?

З Підгорян 2018-08-31 / 22:20:28
Прохвесору - так нині ніхто по закінченні університету направлення на роботу не дає - кожен сам собі шукає. Тим паче ті, хто леде переходить з курсу на курс за батьківські гроші... Бездумне штампування - питання більше до батьків, як до університетів

Прохвесор 2018-08-31 / 22:02:56
Головне-шоб студентам УжНУ по закінченні надили більш-менш адекватну робот.А то шо штампують бездумно і потім іди із дипломом-малтер мішати,продвцьом в магазин.А ні-кози пасти...

віктор 2018-08-31 / 21:45:54
останнє місце закарпаття по україні з держаної мови і літератури та історії у 2018 році свідчить про те що за всі часи незалежності в ужну випускалися студенти яких свідомо не вчили належним чином української мови та літератури й історії держави в якій вони живуть ці студенти ставали вчителями і так само погано навчали своїх учнів в школах ну а інститут вдосконалення вчителів не те що допоміг виправити хиби професорів а ще більще усугубив проблему пану ректору треба добре подивитися хто і як працює на згаданих факультетах і що там навчають бо все змахує на свідому роботу по нівеляції значення української мови й історії і випячення чогось іншого чужого для держави

Дюсі 2018-08-31 / 18:42:05
Ахтунг! Зараз ващуковські боти повтлазять
гадити на універ і Смоланку.

Вован 2018-08-31 / 18:38:35
Блін, я й не знав, що з шкільною освітою на закарпаті така пропасть. Откуда взяти грамотних студентів?

Степан 2018-08-31 / 18:34:32
Молодці, утримувати рівень у наш час непросто, а додавати - поготів. Добра команда у Смоланки.

НОВИНИ: Соціо

00:08
/ 1
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 5
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 2
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"