Ужгородські депутати просять ВР законодавчо заборонити використання поліетиленових пакетів у магазинах

З ініціативою про це до влади міста звернулися активісти громадської організації «Щасливі діти», які проводять багатопланову кампанію з протидії забрудненню довкілля.

Ужгородські депутати просять ВР законодавчо заборонити використання поліетиленових пакетів у магазинах

Звернення Ужгородської міської ради до Верховної Ради України щодо вирішення питання заборони на законодавчому рівні використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів сьогодні на сесійному засіданні попросив колег підтримати міський голова Богдан Андріїв.

З ініціативою про це до очільника міста звернулися активісти громадської організації «Щасливі діти», які проводять багатопланову кампанію з протидії забрудненню довкілля.

У зверненні наводять цифри і факти небезпечності поліетиленового сміття.

Нагадаємо, тиждень тому Людмила Сюзева  з ГО «Щасливі діти» розповідала про проблеми забруднення на «круглому столі» в міськраді. За її словами, 10 мільйонів поліетиленових пакетів на планеті використовуються щохвилини. Служать вони споживачам, насамперед тим, хто щось придбав у магазині чи на ринку, в середньому протягом 20-30 хвилин, а в природі розкладаються понад два століття.

26 червня 2018р.

Теги: пакети, заборона, звернення

Коментарі

Нік 2018-06-28 / 01:16:57
Це міжнародне питання! Пакети поліетиленові треба припинити виробляти і проблеми не буде.в деяких країнах вже це роблять.

Вуву 2018-06-26 / 23:11:07
Коли ми прийізжаємо в австрію чи нмеччину ... Ми огооо ... Як в них все гарно ... Як в них чсто ... Трава покошена ... Підметено .
І тут же з пеллю в голосі ... Ав нас ... А нє нам до них далеко.
Та ні зовсім не далеко ... Простотреба "включити" розум .
Бо за всім тим стойіть праця і бажання жити в чистоті і красоті.
В той час як в нас бажання вночі скинути сміття в річку ... Залишити сміття на місці відпочинку і тд.
Всякий результат ... Це є наслідок наших бажань до змін ... (БАЖАНО НА КРАЩЕ).

До Копчі 2018-06-26 / 20:17:47
Перед тим як розводити полеміку, звинувачувати когось у « простих рішеннях...», почитайте уважно про ініціативу у задайте запитання собі, що ви вже робите і чи робите взагалі щось для покращення ситуації???

О.Д. 2018-06-26 / 20:01:30
Копча, там все в комплексі пропонується - заборона пластику, пластик, що розкладається, сортування, екоторби. Лише про заборону і паперові пакети не йдеться.
Тут, просто, одне звернення:)
У даному випадку заборона стимулювала би все інше, корисне. Бо зараз це корисне лежить під інтересами виробників поліетиленових пакетів і лінню і байдужістю споживача.

Вуву 2018-06-26 / 20:01:06
Раніше при срср ... всі ходили в магазин із своєю сіткою сумкою (авоською ... Хто памятає) ... І все було просто і зручно .
І ніхто не плакався і не нарікав .
А тепер так призвичайілись ... Що навіть подумати лінь ... Що може бути така хороша альтернатива.
Відносно скла ... Це ще більша проблема ... Чогось його лишень продукують а ніхто не переробляє.
Більше того ... Повторюсь ... При срср склотару приймали і використовували повторно ... Навіть те що йшло у бите скло. Відповідно за рахунок повторного використання склотари (як певного виду ресурсу) скла і склотари на смітниках було значно менше ... При УВАГА ... більшій кількості населення в крайіні .
Тепер нас стало менше можливо на 20 млн. Людності ... а сміття із року в рік чим раз то все більше .
Звичайно треба з чогось починати і "дитяча" ініціатива ... Може помогти в не "дитячій" проблемі вирішення.

(•_•) 2018-06-26 / 18:57:41


Хамство. Вчіться полемізувати цивілізовао. Тут не помийниця. Коментар видалено. Адмін


Копча 2018-06-26 / 18:14:33
Чудова ініціатива заборонити поліетиленові та перейти на паперові пакети вирізавши залишки карпатських лісів, за одне підтримаймо ініціативу заборонити кросівки та перейти на постоли оскільки вони з екологічно чистої сировини. Як же дістали аматори та любителі простих рішень котрі чомусь обмежуються продукуванням різного роду заборон. Проблема засміченості довкілля поліетиленом дійсно велика але її рішення може бути тільки комплексним. Альтернатива використанню ПЕ, переробка, просвітницька діяльність, зробіть економічно вигідним використання альтернативних пакетів і не потрібно буде нічого забороняти, ринок усе зробить сам.

Вуву 2018-06-26 / 17:04:39


Капслок. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-06-26 / 17:00:36
Діти молодці .
Такі ініціативи потрібно підтримувати.

НОВИНИ: Соціо

13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 7
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками