Майбутня Холмківська ОТГ сьогодні знову висловилася проти приєднання до Ужгорода (ВІДЕО)

Сьогодні відбулися громадські слухання в майбутній Холмівській ОТГ. Громада проти приєднання до м. Ужгород.

Майбутня Холмківська ОТГ сьогодні знову висловилася проти приєднання до Ужгорода (ВІДЕО)

У четвер знову буде пікет облдержадміністрації.

Нещодавно представники потенційного об’єднання влаштували мітинг під стінами ОДА та виголосили своє бажання спільного існування.

Перший кабельний

29 квітня 2018р.

Теги: Холмківська ОТГ

Коментарі

Nik 2018-09-15 / 12:09:37
Це як правило хитрожопі куркулі..хотять жити в селі-бо мати багато-багато землі- шоб мати своє овочі всі, фрукти всі, ягоди всі-на шару безплатно..а ще й продавати в городі за гроші город.людям на базарі..Вот такі жлоби.Но при цьому хотять користуватися і всіма городськими благами.Це,як правило(не абсолютно но у почти 90% прибл.)Тоб-то мати файні роботи, посади+зліва-ну калим(це обвязково для селюків-бо вони жлоби)..Крім того КОРИСТУВАТИСЯ ВСІМА ГОРОДСЬКИМИ БЛАГАМИ- ГОРОДСЬКОЮ МЕДИЦИНОЮ і ГОРОДСЬКОЮ ОСВІТОЮ. Це город.лікарні, диспасери і город.школи,дітсадки,універ і технікум,коледж і за них НЕ ПЛАТИЛА ВЗНОС СІЛЬСЬКА РАДА-хай городські розхльобуються самі..От така хитрожопа позиція по Холмоку..90%таких-це чиновники різні,ментимитники,податківці і бізнесмени,короче всі- в більшості рвачі і хапуги-де би урвати і побільше..В ТОМУ ЧИСЛІ ІЗ ГОРОДА шо поблизу Холмока. Абсолютно неприйнятна така хитрожопа позиція !

доку 2018-05-03 / 17:04:19
пане мед брат з 30 річним досвідом поборів, це знову ви анестезію роздаєте?

пенсіонер 2018-05-02 / 20:54:43

Після цієї інформації (скандалу у Держгеокадастрі)

https://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=228598

"обламається" і Москаль, і його "шістки" з ОДА та мерії.

Те, що вони вже "комусь" пообіцяли (вже і завдаток взяли!) землю Холмківського ОТГ через підставних АТО-шників, жодного сумніву нема.

Х... їм, най лиш ці жулики вкажуться із своїм "папірям"(((

док 2018-05-02 / 14:05:57
А здається обламалися всі ви,бо Москаль вже підготував нову інформацію.Навіть не знаю - поспівчувати вам всім чи як.

пенсіонер 2018-05-02 / 12:42:22

Питання грошей - це очевидно. Але не менш болюче питання - ЗЕМЛЯ та доступ до неї міських людей, далеких від с/г.

Саме на питанні землі, на мою думку, "обломиться" більшість ОТГ з центром у містах, принаймі, Закарпаття.

Читач 2018-05-02 / 10:41:59
Андріїв про себе не дурний - хоче, щоб гроші від великих платників податків після приєднання цих сіл йшли в міський бюджет! Андріїва послали на... Оноківці, бо мають Обленерго і зрозуміло ділитися не бажають. Причина лише одна у цій суперечці - гроші та можливість розпоряджатися ними!

Вуву 2018-05-02 / 08:44:30
В нашому розумінні це коли ...
Так ... То так
А як ні то ні.
Якщо є села ... (А це реальні люди)... які не хочуть приєднуватись до міста ...
ЗНАЧИТЬ ВОНИ НЕ ХОЧУТЬ ПРИЄДНУВАТИСЬ ДО МІСТА.
І нехай маскаль перекуситься ... бо інакше це вже не по добровільному ... як всюди про це пишуть і зазначають.
А "гвалтування" людей з примусом ... все одно з часом гикнеться.
Бо краще жити з сусідом в мирі аніж мати сусіда ворога.

пенсіонер 2018-05-01 / 22:36:01

А ось приклад, як на Черкащині ВЖЕ живе фермерське село)))

https://www.facebook.com/suspilne.oko/videos/692790427590559/UzpfSTEwMDAxMjU3MjEwOTQzNzo0NDIwODg5ODI4ODY4MzU/?id=100012572109437

пенсіонер 2018-05-01 / 12:05:47

до пенсіонера 2018-04-30 / 21:59:37

Через рік точно) Коли точно не буде Москаля та його шефа Петра Мальдівського при владі)))

І головне. Це не кошти з Києва, а НАШІ податки залишені державою цим 8 селам. На садочки, школи, дороги, на ЄВРОПЕЙСЬКИЙ розвиток цього ОТГ.

пенсіонер 2018-05-01 / 11:58:25

до "не село 2018-04-30 / 22:44:15"

Чоловіче, та ці служби хіба КОМУНАЛЬНІ? Хіба місто їх утримує і вони Андріїву підпорядковуються? Це ДЕРЖАВНІ служби!
І кожне село, як і місто, сплачує на них ПОДАТКИ!

Тому, сдуйся, чоловіче, і не мели дурниць.

не село 2018-04-30 / 22:44:15
Якщо це дурниці - то поцікався звідки штат,транспорт,бензин,диспетчери,керівники цих служб.Не тупи і не позорся - це 102.103 і 101,які знаходяться у місті разом з людськими ресурсами та технічним оснащенням і по ланцюгу це все працює.Ти напевно точно хрущовський калхозник,якщо думаєш,що при якомусь ЧП на Джейбілі або Ядзакі реагувати буде Чопський пожарний будар,гонорейщики на дев'ятці,які дрихнуть у районі Невицького або Ярка і труповозка з Оноківського ФАПа.

пенсіонер 2018-04-30 / 22:09:22

до "не село 2018-04-30 / 21:10:51"

Чоловіче, а нам ці "служби" до цих пір місто "заганяло"? - Не розумієшся у світі, хоч не мели дурниць у "ефірі")))

до пенсіонера 2018-04-30 / 21:59:37
Ви чисто теоретично коли розраховуєте гроші отримати на "свою" ОТГ? Я чого питаю - не хочеться даремно власну енергію розпорошувати на безрезультативний спір. Як там говориться - "потята по осені полічеме"?

пенсіонер 2018-04-30 / 21:13:22

до "до пенсіонера 2018-04-30 / 14:18:42"

Зараз лиш добрався до Інета після робочого дня)

Не комунізм - кажете, вірно. Але і не путінська Росія чи "колгосп" Лукашенка.
Зрозумійте одне, доки цю владу контролює Захід з Америкою - у демократію "гратися" прийдеться точно)

І хто кому там "краник" перекриє, розкуркулить, і де кого хоронити... З ЄС та Америки розкажуть ВСІМ в Україні дуже швидко. Москалю, баригам мерії, і Вам, бажаючому когось нагнути чи щось "встромити")))

У цивілізованому світі є нормальні економічні важелі, і все має свою ціну. Це називається РИНОК. Вигідно - по руках, ні - вибач.

Ну, а у Ужгорода, крім того, поки що є великі "борги" перед Доманинцями, Горянами та Дравцями, накопичених за майже 50 років їхнього "міського життя" на папері, і звичайного села у реалі.
Там є де розвиватись та вкладуватися.

Окрема тема: промзона Ужгорода (вул. Промислова) до "Турбогазу", "Шахта", "Радванка", вул. Декабристів.
Це райони та вулиці хіба схожі на ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР?

Назвіть хоч один такий "убитий" мікрорайон в Мукачеві чи Хусті? - НЕМА!!!

Тому, шановні ужгородці, переоберіть раз свою цигансько-жебрачу міську владу, наведіть у себе елементарний порядок, як у Мукачеві чи Хусті, а потім щось пропонуйте довколишнім селам.


не село 2018-04-30 / 21:10:51
Та ви небораки на випадок чого-сь навіть спецслужб не маєте - ні поліції,ні швидкої ні МЧС-ників,а корчите з себе не зрозуміло кого.Пупок не роз'яжеться?

не село 2018-04-30 / 20:49:40
Та нема питань - сидіть собі на дупі в свойому селі і не висовуйтеся.Але ситуація ж не така.Як правильно сказав дописувач Петро Федорович - велика частина рішал села - це не дідики з бабками,а нувориші(таможня,силовики,місцеві оліхархи і просто бандити),які заробляють гроші і немалі не у ваших селах,а в місті(і не треба пе*дилинькати,що вони податки платять,бо це не рахується) і використовують місто,як(вибачте ужгородці)ескорт послугу,тобто робочі місця,навчальні заклади,сфери послуг,фінансові установи,дороги,заправки,техстанції,мийки,екологію,медпослуги і т.д.,і т.д. А за це треба платити з міської казни!!!Так що доста було прикидуватися ягнятами,бо в місті дурних немає - і ваші перекриття доріг закінчаться для когось паскудно.

до не села і не міста 2018-04-30 / 20:21:14
А хіба місто з дорослим працюючим населенням більшим за таке саме населення 10 сіл сплачує менше податків? ------ Так чого лізете в села, маєте своє, користуйтеся, а на чуже не зазіхайте, жабоїди городські ! Як тільки села починають щось заробляти, так у міських чинуш слина тече, як би то присвоїти і роздерибанити !

не село 2018-04-30 / 20:08:29
А хіба місто з дорослим працюючим населенням більшим за таке саме населення 10 сіл сплачує менше податків? Це до речі найбільш любима фраза всяких вискочок-тунеядців,які все хочуть бачити,все хочуть чути,все хочуть знати,бо вони платять податки.А хто у нас цікаво не платить податки,не рахуючи дітей,нещасних інвалідів,пенсіонерів - хто?Навіть засуджені в зоні і ті платять податки.Коротше,точно розкуркулювати треба - сильно зажралися,перебачте за грубість.

село 2018-04-30 / 17:50:12
Мешканці повинні сплачувати податки там, де проживають, незалежно чи це місто або село, завдяки чому розвивається соціальна сфера населеного пункту, так було би чесно до всіх громадян !

не село 2018-04-30 / 16:49:56
якщо не сподобається - будемо розкуркулювати,нас цікавлять люди на яких тримається місто,бо в нас давно не аграрна країна

НОВИНИ: Соціо

13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками